Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety z przyczyn niezależnych ode mnie (no dobra może i troche zależnych, ale trzeba ustawić w życiu priorytety, a niestety jak bardzo kocham fajerwerki tak jeszcze bardziej kocham muzykę) nie będę mógł wziąśc udziału we wspólnym kupowaniu. Z góry wszystkich przepraszam jednak mam nadzieje iż te 300-400zł nie zrobi wam różnicy na rabacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wykonalem telefon do fm:
Planowana dostawa jorge - 22.11 - badz cos kolo tego poniedzialku.


No to miejmy nadzieję że WK odbędzie się jakoś na końcu Listopada/wczesny początek grudnia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA POCZĄTKU NASTĘPNEGO TYGODNIA DOJDZIE DOSTAWA JORGE, POD KONIEC TYGODNIA DOJDZIE TRIPLEX.

WSPÓLNE KUPOWANIE ODBĘDZIE SIĘ W OSTATNI TYDZIEŃ LISTOPADA, WIĘCEJ INFO JUŻ PO DOSTAWACH.

Jeśli zauważycie jakiś produkt drożej, niż w jakimś innym sklepie internetowym to dajcie znać w tym temacie, a ceny powinny zostać obniżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie interesowałem tą sprawą i mam takie pytanko ustalał ktoś może z szefem FM możliwość płatności przelewem?Czy samemu trzeba zadzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych bonów czy kodów z konkursu, będzie je można wykorzystać we wspólnym kupowaniu ?
i 2 czy będzie można dopłacić do tej kasy z konkursu?

Może nie ten temat ale jak jestem tu to już się pytam, tak na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwotę z bonu nie przysługuje rabat, ale można w 1 zamówieniu zawrzeć zakupy za wygraną w konkursie oraz zamówienie "własne" na które już obniżka przysługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak by miało to wyglądać? Chodzi o to czy kupowałaby jedna osoba i wszystkim rozsyłała, po przelaniu pieniędzy na jego konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jak by miało to wyglądać? Chodzi o to czy kupowałaby jedna osoba i wszystkim rozsyłała, po przelaniu pieniędzy na jego konto?



Przeczytak temat dotryczący WK 2009.
Vel a powiedz co z towaremz Maxsema?? Pojawi się przed WK??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeżeli jeszcze się zastanawiam czy będę brał udział czy nie w WK to muszę się zgłaszać do vela czy nie?
Bo to nic pewnego czy będę brał udział, ale może mi się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeczytak temat dotryczący WK 2009.
Vel a powiedz co z towaremz Maxsema?? Pojawi się przed WK??


To napisałem to samo co tam, i tak trudno to potwierdzić!?
@Bartek: to po co to wszystko by było. Ludzie jak nie macie pojęcia to nie piszcie.
Za lekko tydzień będzie grudzień więc warto już ustalać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Napisałem do organizatora, że zakładam że wydam 100 zł, lecz gdy znajdę więcej osób chętnych do kupowania ze mną kwota wzrośnie. Czy więc muszę wydać tylko 100zł, bo jest już wszystko określone, kto i ile może wydać?
Po drugie o co chodzi z tymi listami? Rok temu była jakaś linijka którą trzeba było wkleić do zamówienia i tyle. Teraz jak to będzie wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacowanie kwoty pozwala na uzgodnienie jaki rabat zostanie uzyskany.

W tym roku w polu uwagi trzeba będzie również wkleić odpowiednią formułkę przy składaniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...