Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

Ja zgłaszam prosbe by mozna bylo zaplacic przelewem jak to bylo rok temu.


Ale to nie koncert życzeń icon_trollface.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo w końcu coś o tym wspólnym kupowaniu?
One wogule się odbędzie czy co bo naprawde nie ma o WK żadnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było mówione że odbędzie się WK kiedy dojdą główne dostawy (czyli koniec listopada). Organizowanie WK teraz to głupota bo nie mają dużych zapasów na magazynie. Czekajcie cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będą te dostawy?
Jak pisałem na początku miesiąca z FM to napisali mi że dostawa będzie za 2 tygodniu pytam się ich 10 dni później kiedy dostawa to piszą że za 2 tygodnie, może potem się okaże, że dostawa będzie 15 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że rok temu WK odbyło się 24-tego listopada i każdy otrzymał paczke i był zadowolony. Nierozumiem tego parcia od października by już kupować. W tym roku WK odbędzie się pewnie w podobnym terminie co w roku zeszłym. Wynika to z gospodarki zaopatrzeniowej samego FM. I przypominam dodatkowo, że po zeszłorocznych akcjach niektórych uczestników WK, stało one pod wielkim znakiem ?. Tak więc apeluje o rozsądek i dystans, bo nawet największy zapał można przygasić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napiera żeby teraz zrobić WK.
Tylko nic o nim nie pisze np.czy narazie jakis rabat nam przysługuje, jaką kwotą dysponujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie napiera żeby teraz zrobić WK.
Tylko nic o nim nie pisze np.czy narazie jakis rabat nam przysługuje, jaką kwotą dysponujemy.

Rabat będzie zależał od cen artykułów ale resztę to spytaj vela na GG on ci wytłumaczy (chyba xd)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veli, mozna jeszcze pisac tu swoje zyczenia, ktore chcialbys zeby pojawily sie w sklepie w czasie WK? Czy to juz bez znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki.

Wiec chcialbym, aby podczas WK pojawily sie produkty:

Triplex:

- K0201 ACHTUNG
- K0202 ACHTUNG
- TXB603 THE MAGIC KEY
- TXB798 CONCEPT
- TXB546 ARTILERY SHELLS
- R09012 MOŹDZIERZ

Jorge:

- JW90 SHOW OF FIREWORKS
- JW4055 MONT EVEREST
- FP3/NEW
- FP3 SMALL
- 302 SERIA PETARD (10 karabinkow x 70 strzalow)
- T6238 RZYMSKIE OGNIE
- JF40 DIAMENT
- JC08 TRZESZCZĄCE FONTANNY

+ Lont z szybkoscia spalania 10cm/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak będzie ten rabat to się go dodaje do sumy za jaką się kupuje czy odejmuje od sumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że np. jak będę zamawiał za 200 zł to odejmuje od tej kwoty np.20%? i płacę przy odbiorze 160 zł kurierowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To raczej jest oczywiste dla wszystkich tongue.gif chyba



Nie jest oczywiste i mowicie nie prawde. Nie odejmujecie 20% od kwoty, za ktora zamowicie fajerwerki, a odejmujecie rabat tak, aby wyszla kwota, ktora macie wydac. Czyli, jezeli zadeklarowaliscie kwote 200zl, to tyle macie wydac z rabatem (bez niego byloby to np 240 zl).

Poza tym to chyba rok temu bylo przerabiane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponq mi właśnie o to chodziło że jak kupuje za 200zł i mam rabat 20% to za 40 zł moge sobie wybrać produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...