Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wiadomo, nikt nie pisze jak wygląda przebieg wydarzeń... W zeszłym roku było to lepiej zorganizowane.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Własnie dzwonilem do fm.
Czesci wyrzutni i rakiet wogole nie bedzie z tych co byla gdyz zakonczyli ich produkcje.
JW90 marsa pluton itp maja byc dopiero za ok 2 tyg, co za tym idzie wk odbyloby sie za ok 3 tyg przy dobrych wiatrach. Czyli na koniec listopada.
Moje pytanie do was i propozycja.

Czekamy do konca listopada czy moze zrobimy zakupy wczesniej?



Przeciez to jest calkowicie bez sensu skoro niema czolowych
wyrzutni trzeba poczekac jak beda dostepne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planowalem robic zakupy juz w pazdzierniku. Dla mnie koniec listopada to troche juz pozno. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie pisz kiedy odbędzie się WK, bo tego nie wiesz i proszę, żebyś pozostawił ustalanie terminu sklepowi oraz organizatorom :) Póki co, zgodnie z licznymi prośbami staram się przeprowadzić WK jak najpóźniej, żeby było jak najwięcej chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie co wam tak się śpieszy z tym kupwaniem i tak teraz strzelać nie będziecie tylko do sylwka będzie stało. Im puźniej tym ludzie będa mieli więcej kasy no i będzie więcej chętnych a o to chdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w pierwszym tygodniu listopada będą zakupy. Chciałem świeczki grająco tańczące zakupić na 18 listopada na urodziny (komuś).Chyba się nie uda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślałem, że w pierwszym tygodniu listopada będą zakupy. Chciałem świeczki grająco tańczące zakupić na 18 listopada na urodziny (komuś).Chyba się nie uda :(



Takie świeczki można dostać w normalnych sklepach. Myślę że jak poszukasz to na pewno znajdziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby poczekać :) Na prawdę mi się nie spieszy, mamy jeszcze 56 dni do sylwestra :) Ze spokojem :D Bo zamawianie bez najlepszych wyrzutni nie ma sensu jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obserwowałem ceny na FM i widzę, że powoli idą w górę. Jeśli będziemy czekać do grudnia, to cena wzrośnie o tyle, że po zniżce wyjdziemy na 0:D. Do tego może zabraknąć fajerwerków które są dostępne teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Ostatnio obserwowałem ceny na FM i widzę, że powoli idą w górę. Jeśli będziemy czekać do grudnia, to cena wzrośnie o tyle, że po zniżce wyjdziemy na 0:D. Do tego może zabraknąć fajerwerków które są dostępne teraz.


Jeszcze chyba nie było głównej dostawy, nic nie zabraknie <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio obserwowałem ceny na FM i widzę, że powoli idą w górę. Jeśli będziemy czekać do grudnia, to cena wzrośnie o tyle, że po zniżce wyjdziemy na 0:D. Do tego może zabraknąć fajerwerków które są dostępne teraz.


Nie wyjdziemy na zero bo przy tych cenach mielibyśmy jakieś 5-10 % rabatu a przy nowych będzie 30, może 35 % :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze chyba nie było głównej dostawy, nic nie zabraknie <_<


Aż taki pewny być nie możesz... Bardzo mi zależy, aby były FP3 lub FP3 small, a skoro one są tak głośne, mają zapewne "wzięcie".:D
Trudno, jeśli nie to skleję sobie inny stuff.

Zdrówko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówił luxor lepiej poczekać. Więcej towaru i większa zniżka. Teraz nie więcej niż 10%, a potem myśle, że 25-30% nawet będzie.

Rok temu 30% było za zakupy na 10000. Fajnie byloby potem podliczyc kto ile mniejwiecej daje i bylibysmy zorientowanie chociaz częściowo co do tego jaki może być rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio obserwowałem ceny na FM i widzę, że powoli idą w górę. Jeśli będziemy czekać do grudnia, to cena wzrośnie o tyle, że po zniżce wyjdziemy na 0:D. Do tego może zabraknąć fajerwerków które są dostępne teraz.



Chciałeś chyba powiedzieć których teraz nie ma. Skoro fm czeka na dostawy to znaczy że zapasy jakie są są zbyt małe żeby można było organizować wspólne kupowanie, bo gdybyśmy teraz zamówili to 3/4 osób będzie musiała wybierać przynajmniej 1 zamiennik a jak wiemy nikt nie lubi zamienników...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałeś chyba powiedzieć których teraz nie ma. Skoro fm czeka na dostawy to znaczy że zapasy jakie są są zbyt małe żeby można było organizować wspólne kupowanie, bo gdybyśmy teraz zamówili to 3/4 osób będzie musiała wybierać przynajmniej 1 zamiennik a jak wiemy nikt nie lubi zamienników...


Wydaje mi sie, ze OoOmen moze miec troche racji. Chodzi o to, ze teraz nie ma wielu kluczowych produktow, ale takze sa te produkty, ktorych nie chce zeby zabraklo pozniej (jezeli WK mialo by sie odbyc np na przelomie list/grudz), kumasz nie?

Jesli chodzi o zamienniki, to rozmawialem z Panem z FM kilka dni temu i powiedzial, ze wszystkie produkty, ktore sa obecnie na stronie, sa dostepne na magazynach. Wiec zamiennikow raczej nie powinno byc. Problemy moga zdarzyc jedynie z produktami ze statusem 'na zamowienie'.

Generalnie termin jest mi obojetny (bez przesady), chodzi tylko o to, zeby bylo to co chce zamowic i odbylo sie to sprawnie. Jak na razie jestem zapisany na min. 500 zl. :rolleyes:

PS. Vel, warto by bylo nas troche poinformowac na forum jak mniej wiecej wyglada teraz kwota, ktora zbieramy.

EDIT. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Chodzi o te testowanie wyrzutni komety. Jak wiadomo mialo by sie to odbywac w listopadzie. Na pewno wiekszosc z osob na forum, ktore chcialoby wziac udzial w testowaniu, chce rowniez brac udzial we wspolnym kupowaniu. Czyli rozumiem, ze te 2 rzeczy beda sie wykluczac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

mam nadzieje, że nie, bo zakupy w FM bede robil tylko raz podczas WK, a chętnie bym wziął udział w testowaniu komety

EDIT:

nurtuje mnie jedno pytanie. W tej chwili na FM za zakupy powyzej 500zł jest darmowa przesylka. Czy ta promocja będzie też dotyczyć WK i czy jeśli zamówie towar warty np. 520zł (zakldajac, że bedzie rabat 25%) będę miał do zapłaty 390zł.
I teraz mam darmową przesyłkę (bo zamówiony towar przekracza 500zł) czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pisałem do fajerwerkimarket i powiedzieli, że dostawy nowego towaru są planowane na koniec listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można, to się zapisuję :) na meila za moment wyślę kwotę za jaką bym kupił.
I tak jak kameleon mówił, do 10grudnia spoko. Powyżej 10 sie wypisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...