Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła chwila, na którą z pewnością czekali wszyscy— oficjalne rozstrzygnięcie naszego konkursu,, jakie to produkt ‘’, który towarzyszył nam codziennie od 21 października do 10 listopada. Walka była niezwykle emocjonująca, czasy w czołówce bardzo wyśrubowane. W trakcie całego konkursu i dzisiaj przy okazji jego podsumowania rozdaliśmy łącznie 10nagród.!Na wstępie składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom — nie tylko zwycięzcom, o których za moment, ale przede wszystkim tym, którzy wytrwali do końca tego morderczego konkursu :-);-) Tymczasem w całym konkursie liczył się nie tylko spryt i wiedza, ale także czas reakcji, najczęściej w przypadku czołówki liczony w godzinach. Uczciwie przyznajemy: łatwo nie było, ale jednocześnie konkurs był tak pomyślany, aby każdy miałrówne szanse oraz od tego, czy włączył się do zabawy pierwszego czy ostatniego dnia.

To jednak, na co wszyscy czekali, to naturalnie podsumowanie rankingu

∙ 1 miejsce PiotrJatczyk

∙ 2 miejsce Michał Rzążewski

∙ 3.miejsce Artur Żywicki

∙ 4.miejsce DominikLambrych

∙ 5.miejscePiotr Działak

∙ 6.miejsceRobert Teperek

∙ 7.miejsceJerzy Szreder

∙ 8.miejsce Piotr Różanski

∙ 9.miejsce Kamil Górowski

∙ 10 miejsce Bartek Korzeniowski

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym. W najbliższych dniach będziemy kontaktować się z Wami w celu ustalenia szczegółów dotyczących wysyłki nagród . ;-)

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie — May nadzieje że konkurs dostarczył Wam wielu emocji, a także że konkurs był dla Was motywacją do poszerzenia swojej wiedzy na temat Pirotechniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi wygrałeś gratuluje, jednak Twoje zachowanie jest po prostu szczeniackie i bardzo cwaniacze, że tak powiem tlye w temacie.

P.S. I nie nie jest to ból d*py o nie wygranie czegokolwiek bo nie brałem udziału w konkursie, jest to tylko moja obiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 miejsce :xmas_w00t:/> :xmas_w00t:/> :xmas_w00t:/>

 

Graulacje dla wszystkim wygranych i pozdrowienia dla ekipy sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wszystkim Gratuluję i przypominam, że można przy okazji złożyć zamówienie na fajerwerki ze strony za dowolną kwotę i nie trzeba będzie ponosić kosztów wysyłki, ponieważ dołożymy produkty do paczki z nagrodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem paczkę z nagroda i dołączonym zamowieniem :P Znalazły się również male gratisy. Wszystko w należytym porządku. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no najlepszy Sklep ze wszystkich , nie dość że na paczkę czekałem 24h , jako gratis z promocji dostałem wyrzutnię i dwie fontanny za kwotę maxymalną 30zł , to jeszcze w worku zapakowane był 4-paczki petard ( Madam Black, i Czarny Pirat ) ;)

Naprawdę Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda za 1 miejsce konkursu warcabo-typera doszla juz kilka dni temu, serdeczne dzieki dla sklepu za skromne nagrody.

 

Pozdrawiam :)/>

Ja również za zajęcie 2 miejsca otrzymałem sklepowe gadżety już jakiś czas temu. Dzięki wielkie dla sklepu za chęć. :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

W ciągu tygodnia wprowadzamy nową promocję. Każdy kto zakupi za kwotę minimum 100 zl otrzyma darmową wysyłkę ! Pojawi się również nowa tabela rabatowa! Zachęcamy do śledzenia postępów na stronie.

Pozdrawiamy zespół Top10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

W ciągu tygodnia wprowadzamy nową promocję. Każdy kto zakupi za kwotę minimum 100 zl otrzyma darmową wysyłkę ! Pojawi się również nowa tabela rabatowa! Zachęcamy do śledzenia postępów na stronie.

Pozdrawiamy zespół Top10

 

 

 

A wyniki konkursowe już miały być 2 dni temu :xmas_dry:

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

W ciągu tygodnia wprowadzamy nową promocję. Każdy kto zakupi za kwotę minimum 100 zl otrzyma darmową wysyłkę ! Pojawi się również nowa tabela rabatowa! Zachęcamy do śledzenia postępów na stronie.

Pozdrawiamy zespół Top10

 

 

oo hehe :) ale i tak powyżej 400zł jest za free he ale poczekam na tą nową tabelę, może jeszcze ciekawiej będzie wyglądała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...