Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

3 lata temu zamawiałem tam fajerwerki. Powiem szczerze, że byłem niezadowolony. Cyrkoblitze były luzem wrzucone do kartonu. Niektóre miały uszkodzenia. Były wbite. 1 paczka korsarzy była niezafoliowana. 1 rakietka (co prawda za 2 zł sztuka, ale jednak) miała pęknięty patyk. A kurier? Szkoda gadać. Narzekał, że nie ma mi z czego wydać i wielką łachę robił, że w ogóle przyjechał. Nie wiem jak teraz jest, ale ja już tam zakupów nie zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w tym sklepie 3 razy i nigdy paczka nie była uszkodzona ani jej zawartość i nigdy nie dostałem żadnego zamiennika ;)/>

 

No to miałeś szczęście. Ja natomiast mam niemiłe wspomnienia z tym sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często robię zakupy w tym sklepie bo dostane tam to czego nie mogę kupić gdzie indziej a dokładnie chodzi o wyrzutnie serpentyn triplexa.

 

Jak kolega wyżej napisał nie było z paczkami żadnego problemu. Zamówiłem też na wesele podwójne płonące serce z obrotem i też drugą paczką doszło bez żadnych uszkodzeń.

 

Więc proszę nie straszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Arturo twoje zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne, ze względu na to, że pracujesz/pomagasz w innym sklepie internetowym który zajmuje się sprzedażą fajerwerków .Cały czas starasz się psuć reputację sklepu którą staramy się naprawić. W tym sezonie już wysłalismy sporo paczek i nie było ani jednego błędu, także nie masz podstaw aby nam przypisywać złe informacje na nas temat. jeżeli masz jeszcze jakieś problemy Proszę do nas dzwonić albo pisać

pozdrawiam

Z tego powodu post ukrywamy. Mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sp040, to jeden z serii single shotow ? hmm porozmawiam z szefem na ten temat, jednak wątpię ponieważ ze wszystkim co ma jakąś namiastkę z profi piro prędzej czy później są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim co ma jakąś namiastkę z profi piro prędzej czy później są problemy.

I tu przydałoby się coś między koncesją/pozwoleniem a wolnym zakupem. Szkoda że nasze przepisy czegoś takiego nie wprowadziły.

Swoją drogą można wiedzieć z czego wynikają te problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie prawo i przepisy są nie dokładnie sprecyzowane :) czasami to co teoretycznie jest legalne po czasie okazuje się nielegalne a w polsce z 2-3 firmy chcą się bawić w sprzedaż bomb czy ss także kupujcie u nich takie rzeczy my nie mamy ani chęci ani czasu się w to zagłębiac mam nadzieje że moja odpowiedź jest zrozumiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często robię zakupy w tym sklepie bo dostane tam to czego nie mogę kupić gdzie indziej a dokładnie chodzi o wyrzutnie serpentyn triplexa.

 

Jak kolega wyżej napisał nie było z paczkami żadnego problemu. Zamówiłem też na wesele podwójne płonące serce z obrotem i też drugą paczką doszło bez żadnych uszkodzeń.

 

Więc proszę nie straszyć :)/>

 

 

Też jestem tego zdania. Kilka lat temu zamawiałem w tym sklepie i nie było większych problemów z zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Ten temat ma służyć informowaniu przez sklep o nowych ofertach, promocjach, konkursach i zmianach, ewentualnie wpisywaniu sensownych uwag na temat funkcjonowania sklepu.

Wszelkie opinie odnośnie realizacji zamówień można wpisywać w drugim temacie o sklepie!

Posty typu "kiedy będzie promocja" w ogóle można sobie darować.

Od teraz wszystkie posty niezgodne z podanymi wyżej zasadami będą usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten wasz cholerny konkurs,który miał być ogłoszony w piątek 11 października?!

 

Nie rozumiesz że nic się nie zmieniło i się nic nie zmieni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Przepraszamy za wprowadzenie w błąd, jednak stwierdziliśmy, że konkurs na podkłady muzyczne do pokazów był trochę zbyt banalny i wybraliśmy inną tematykę, cały konkurs jest już przygotowany jednak czekamy do jutra aż przyjdzie paczka z nagrodami.

 

Drogi Arturo już pisałem coś do ciebie, masz problem pisz do nas dzwoń chętnie pogadamy bo to naprawdę żałosne że osoba która zajmuje się innym sklepem pisze komentarze na nasz temat!

 

Wracając do konkursu w ramach przeprosin dołożymy do puli nagród jeszcze więcej produktów.

 

dodam tylko, że aż 10 miejsc zostanie nagrodzone !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Przepraszamy za wprowadzenie w błąd, jednak stwierdziliśmy, że konkurs na podkłady muzyczne do pokazów był trochę zbyt banalny i wybraliśmy inną tematykę, cały konkurs jest już przygotowany jednak czekamy do jutra aż przyjdzie paczka z nagrodami.

 

Drogi Arturo już pisałem coś do ciebie, masz problem pisz do nas dzwoń chętnie pogadamy bo to naprawdę żałosne że osoba która zajmuje się innym sklepem pisze komentarze na nasz temat!

 

Wracając do konkursu w ramach przeprosin dołożymy do puli nagród jeszcze więcej produktów.

 

dodam tylko, że aż 10 miejsc zostanie nagrodzone !!!

 

Nie piszę tego jako osoba z konkurencji a jako stary klient :) i sam osobiście kupuję też w innych sklepach internetowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ujęte jako stary klient. wyraziłes swoją opinie kilka lat temu i teraz do niej znowu wracasz, co wyraźnie wskazuje na to że zależy ci aby psuć nam opinię, także napiszę po raz kolejny, w 2013 NIKT nie złożył reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...