Skocz do zawartości

Sprzedawcy


hniv

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pytałem się w dwóch kioskach czy są fajerwerki, i w jednym mi gość powiedział że nie ma i bym sobie kupił w sklepie chemicznym KMnO4 a babka z drugiego-że jak se sam nie zrobie, to nie będę miał fajerwerków :shock: a ciekawe jakby zareagowała na tekst że za posiadanie środków pirotechnicznych grozi kara pozbawienia wolności do lat ośmiu. A gościu na straganie mi powiedział, że będą mogli sprzedawać fajerwerki tylko wtedy, gdy w Urzedzie Wojewódzkim straż pożarna i miejska [policja?] podpiszą się pod odpowiednim pismem [wnioskiem] :shock: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wspolczuje,
w gdyni juz w kioskach sa fajerwerki, w geant sa, w tescko sa, w hurtowniach sa
no i oczywiscie wszedziej sprzedaja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dopasowany dział : Fajerwerki / inne / sprzedawcy . To tak jakbyśmy podpalali sprzedawców i patrzyli na efekt :D .
U mnie w mieście to sprzedają w 2 kioskach , 5 sklepach (2 kwiaciarniach , myśliwskim , w 2 sklepach wielobranżowych) , w większych marketach i na straganach w centrum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem że w kioskach i na straganach nie ma a we wszystkich hipermarketach są więc..ciekawe w jakim hipermarkecie dostanę wyrzutnię "Thunder Rain"
:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie tą małą niebieską Thunder Rain co jescze nie odpaliłem sam nie widziałem nigdzie . Dużą żółtawą Thunder Rain powinieneś znaleźć w markecie , w którym fajerwerki sprzedają w odzielnych butikach ze specjaną obsługą ,u mnie to jest CENTRUM HANDLOWE RAJ .
Musisz mieć koniecznie tą ? Przecież jest wiele ciekawych wyrzutni ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie większe od tej powinny być lepsze .
Pan z hurtowni innemu klientowi polecił bardziej od Thunder Raina to :
JW41.jpg
Cena ok.55zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktów sprzedaży jak wiadomo nie brakuje . Dokupiłem sobie do stuffu wyrzutnie Color Comets za 8 zł (48 strzałów) , ale zgadnijcie gdzie ! W SZMATEXIE ! Prócz fajerwerków w tym miejscu sprzedawali jeszcze noże myśliwskie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No u nas w Gorzowie ogólnie sprzedawca mi mówi nie pokazuj policji schowaj i ide... :wink: choc teraz trza z doroslymi przychodzic nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

u mnie do tamtego roku sprzedawali tylko w marketach ale od tego roku otworzyli hurtownie i sklep :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za cud. Ja sobie ostatnio kupiłem Piccolo i FP6, a mój 11-letni brat FP8 i paczkę Korsarzy. Byłem światkiem jak przedszkolak kupował zgrzewkę rakiet Speed II. Zysk jak i miłość jest ślepa.
Zacząłem działać w obronie sprzedawcy fajerwerków na Szmatexie. Mój braciak powiedział wszystkim ze szkoły gdzie sprzedają dzieciom. Jednak zawsze znajdzie się jakiś cieć, który chciał podkablować. Pytałem się małego frajera za jakie grzechy on to robi. Stwierdził, że nie lubi strzelać z kumplami, bo robią mu przypał. Cała mafia i ja groziliśmy dziadowi, że jak podkabluje to go dorwiemy. I tak sprzedawca petard na szmatexie póki co żyje długo i szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe hmmmm :evil: dziwne to troche zrozumiem że piccolo ale auchtungi :?: :?:


Przyszedł jakiś dzieciak z matką no i sprzedawca polecił mu achtunga xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh achtunga dzieciakowi , no moze tatuś będzie go odpalał:P:P ale takiemu dzieciakowi to za cene achtunga lepsze będzie jakiś rzymski ogień a nie taka petarda:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh achtunga dzieciakowi , no moze tatuś będzie go odpalał:P:P ale takiemu dzieciakowi to za cene achtunga lepsze będzie jakiś rzymski ogień a nie taka petarda:P

Jak petarda to mini boom strzelające pchełki xP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wogle to dzieci nie powinny odpalac petard!! :mrgreen: :mrgreen:

Ja tam petardy nigdy nie miałem w ręku... :) W tym roku kupie 5 paczek picollo, 2 big corsair
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np nie mógł bym sie powstrzymac zeby np tata odpalał wszystkie petardy a ja miałbym tylko na to patrzec:P:P bo przeciez oto w tym chodzi ze sie odpala , co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nigdy nie odpalałem chociaż w tym roku chciałbym ale kto mi nakręci fajerwerki O_o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...