Skocz do zawartości

Sprzedawcy


hniv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakaaaa

mam 600zł gdzie w pobliżu bielska jest jakas hurtownia fajerwerków błagam odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam 600zł gdzie w pobliżu bielska jest jakas hurtownia fajerwerków błagam odp

Jak masz 600 zł to na rynek pójdź albo do Biedronki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem dzisiaj fajerwerki w takim dużym kiosku to gość chciał mi sprzedać petardy 8) Ale ja nie chciałem chociaż miałem money. Fakt że był to młody gościu ze 25 lat

EDIT: zobaczyłem w sklepie rakiety firmy "GREATWELL" czy jakoś tak, słyszeliście coś o tej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AAA

Oj dzieci dzieci ile wy macie lat?? Petardy wam tatuś odpala :lol::lol: Ja ide do biedronki i mi sprzedają wyrzutnie za 45zł a mam tylko 14 lat 8) A i rakiety i wyrzutnie rzeczywiście sie opłaca w sklepie, ale petardy lepiej samemu robić. Ale jak nie możecie to achtungi będą dobre ale jak sa po 3,5zł bo inaczej sie nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam, ze rędzej sprzedaja dziecku wyrzutnie niz achtunga, bo wyrzutnie nie sa takie niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale !!! :evil: Dzieciak odpali wyrzutnie na nierównej powierzchni ta się przewróci i walnie w dzieciaka :arrow: :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że nie na temat ale FireMan nie cierpie jak ktos poniza dzicie(równierz ciebie)bo jestes dalej dzieckiem,i powiec mi czy jak bys był mały tak bys nie zrobił?nie że chce sie z toba poklocić ale kazdy kiedys taki był i nie rob z siebie "dorosłego dzieciaka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oto mi chodzi.Jeśli dzieciak 9 lat, który pierwszy raz ma wyrzutnie i nie uimie się nią posługiwać i źle ją postawi to będzie się źle działo tzn. może stracić ręke , oko itp. :roll:
A pozatym co to jest dzicie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prychodzi starszy gość pod stragan i prosi babkę sprzedawczynię o coś co leci do góry i strzela. Ta wskazuje mu rzymskiego ognia :roll: . Dopiero ja interweniowałem, że chodzi temu panu o rakietę. Musiałem wytłumaczyć mężczyźnie jak odpala się rakiety. Gdy gościu odszedł od stoiska ja poprosiłem tą samą panią o trójstrzałowe petardy. Ona pokazuje mi dwudziestostrzałowego rzymskiego ognia :roll: . Sam musiałem się obsłużyć.
Coś mi się zdaję, że byłbym dobrym sprzedawcą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AAA

Wyrzutnie nie są niebezpieczne. Mój nachlany kumpel który ma 15 lat wziął wyrzutnie podpache i podpalił lont. Skierowął ją w takiego starego malucha, którego ktoś porzucił. Jak zaczeła strzelac to jedna szelka rozwaliła szybe w maluchu i wleciała dośrodka. ZAczał sie jarać, ale mój kumpel dalej strzelał. Maluch został bez lakieru na sobie i spalony w srodku. Dobrze ze to nie był czyjś maluch tylko tkai porzucony bo mój kumpel by miał przesrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SILVER

ma ktos minimal w miescie jak tak to co sadzicie o tym duzym zestawie za 27.99???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prychodzi starszy gość pod stragan i prosi babkę sprzedawczynię o coś co leci do góry i strzela. Ta wskazuje mu rzymskiego ognia :roll: . Dopiero ja interweniowałem, że chodzi temu panu o rakietę. Musiałem wytłumaczyć mężczyźnie jak odpala się rakiety. Gdy gościu odszedł od stoiska ja poprosiłem tą samą panią o trójstrzałowe petardy. Ona pokazuje mi dwudziestostrzałowego rzymskiego ognia :roll: . Sam musiałem się obsłużyć.
Coś mi się zdaję, że byłbym dobrym sprzedawcą ...

To mieliśmy podobna histroie z kolega wchodzimy a kogsciu pokazuje nam taka mala rakiety (uczy nas jak podpalac :lol: bez kometarza) i patrzy na rysunek na rakiecie i mówi nam jak wybucha,połowa rakiet które maja rysunek to nie jest rysunek efektu tej rakiety :) gościu kompletnie sie nie znał a skaczyc to sie moze źle bo ktos nieumiejetny poprosi o rzymskiego ognia a gosciuwa da my tej samej dlugosci petarde ktora wybucha :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu kompletnie sie nie znał a skaczyc to sie moze źle bo ktos nieumiejetny poprosi o rzymskiego ognia a gosciuwa da my tej samej dlugosci petarde ktora wybucha


No, przyjdzie mamusia z małym synkiem i z zamiarem kupienie takiej rurki co kulki z niej wwylatuja, a taki sprzedawca da jej achtunga. Mamusia bardzo kocha swojego synka i pozwala mu odpalic rzymski ogień trzymajac go w ręcę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sprzedawca to szczyt głupoty.
Jak się idzie to takiego sklepu należy się na ty znać , a nie pytac sprzedawce , który za przeproszeniem G***O WIE... :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sprzedawca to szczyt głupoty.
Jak się idzie to takiego sklepu należy się na ty znać , a nie pytac sprzedawce , który za przeproszeniem G***O WIE... :evil: :evil:


Dokładnie, sprzedawcy nic nie wiedzą o swoich produktach :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są tacy , że podają 5-krotne ceny :cry: :cry:

Kiedyś byłem mały i naiwny - za jedną rakiete meteor regn zapłaciłem 20 zł, a za komplet UFO 30 zł :!: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

najlepsze sa baby niekiedy niewiedza co ile kosztuje i sprzedaja po puł ceny np morzdzies tarantula 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No pamietam jak mi sprzedal Thunder Rain tylko nie wyrzutnia tylko taki rzymski ogień który wyucha jak rakieta mowi zebym trzymał w reku i beda male kulki :lol: a pokazywal jak sie obslugiwac petardami(nie wiem poco) to mu wyleciala i zachaczyla o dekoracje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to ja miałem Historie. Byłem na Straganie kupować jakąś Rakiete, byłem sam. Kupują jakąś Byczą rakiete z Jorg'a co kosztuję 30zł na tym straganie. Jak gościu podał mi rzymskiego Ognia 5 strzałowego to go opieprzyłem za to że się nie zna, on przyznał mi racje (Co za idiota), i pokazuje na tą rakietkę co kosztuje 30 zyla i mówie mu że one nie jest warta za więcej niż 10zł i tak oto kupiłem Rakietkę dość Fajną i sporawą za 10zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL
Ten sprzedawca musiał być albo stary i ślepy , albo głupi , żeby sprzedawać produkty po niższej cenie niż kupił... :evil:
Chyba , że to był milioner i nie miał co zrobić z pieniędzmi , to co innego.
Niektórzy to liczą podwójną cene za coś wielkiego...
A tak przy okazji.Kiedyś w geancie koło mnie (ze 3 lata temu) były fajerwerki , których przez cały okres sprzedaży nikt nie pilnował.
I kupiliśmy z kolegą zestaw większych petard z którymi poszliśmy do kasy.Gdy babka nam sprzedawała jakiś kolo co stał za nami zaczął wrzeszczeć , że nieletnim nie wolno sprzedawać fajerwerków.Ta zawołała ochrone , która uciszyła natrętnego I wścipskiego klienta , tłumaczeniem , że sklep może starcić na tym...
Inna sytuacja to był odpust na którym jeden ze sprzedawców fajerwerków
Miał napisane (sic!) , że sprzedaje tylko pełnoletnim i nikomu z nas nie chciał sprzedać , bo pytał o dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem Historie. Byłem na Straganie kupować jakąś Rakiete, byłem sam. Kupują jakąś Byczą rakiete z Jorg'a co kosztuję 30zł na tym straganie. Jak gościu podał mi rzymskiego Ognia 5 strzałowego to go opieprzyłem za to że się nie zna, on przyznał mi racje (Co za idiota), i pokazuje na tą rakietkę co kosztuje 30 zyla i mówie mu że one nie jest warta za więcej niż 10zł i tak oto kupiłem Rakietkę dość Fajną i sporawą za 10zł :lol:


Daj spokój, ja raz kupiłem JEDNĄ rakietę półprofesjonalną Meteor Regn za bodajże 25 zł :P Jeszcze jak byłem mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ja wchodze kiedys z mama do sklepu mialem wtedy chyba z 12 lat :D i muwie do gosciarki poprosze cyrkobilca ! A ona mi daje TURBO !!! :mrgreen: ja sie pytam : moze mi pani opisac jej efekt ? Tak : ja sie zapala od pudelka od zapalek odrzca i ona leci do gory i wybucha na kolorowo w powietrzu <lol2> Wiec powiedzialem grzecznie "dowidzenia" i poszedlem do innego sklpu na zakupy :D Wiekszosc wiary nie wie co sprzedaje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak se kupywałem petardki w sklepie to obok mnie stała starsza babka. I poprosiła sprzedawczynię żeby jej tez dała kilka dla wnuczka. Ale najlepsze było jak pytała sie z której strony sie podpala. Myślałem że odwale rotfla <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...