Skocz do zawartości

Nowy dział - ankieta


Nasze Zakupy  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sądzisz, że nowy dział to dobry pomysł?

    • Tak, będę z niego korzystał
    • Nie, uważam że to zły pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Co myślicie o stworzeniu nowego działu zatytułowanego "Nasze Zakupy"? W dziale można byłoby się dzielić naszymi przedsezonowymi zakupami oraz relacjami ze strzelania przedsylwestrowego. Każdy użytkownik mógłby założyć własny temat i wypisywać w nim np. testy fajerwerków na działce za miastem etc. i ująć całość w jednym poście, a później napisać ocenę pojedynczego produktu w odpowiednim temacie.

Coraz więcej osób kupuje fajerwerki i urządza tzw. "mini pokazy". W nowym dziale można byłoby się dzielić z użytkownikami całością przedsięwzięcia: od pomysłu, przez zakupy i montaż, a na raporcie z pokazu kończąc.

Co o tym myślicie? Wypowiadajcie się.

Głosujcie w ankiecie, jeżeli koncepcja będzie mieć dużo głosów, zostanie wcielona w życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jest to dobry pomysł,aby w pewnym sensie wymieniac się doświadczeniami,a przy okazji codziennie coś odpalam(w wakacje) więc będę miał co pisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być takiego działu, bo ja strzelam tylko w Sylwestra i Nowy Rok :lol: ( z wyjątkiem PKM, kałasznikow, TNT, C4, działa.... ale tego nie moge niestety nagrać :D:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że samo zagłosowanie w ankiecie nie jest dla Was wystarczające, zatem ja też nabiję sobie posta. :lol:
Jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty oraz za głosy.
Głos sprzeciwu był tylko 1 ( głosu felixa - chaosu nie liczę, bo on nie ma tutaj najmniejszego prawa głosu oraz jest tutaj wyjątkowo niemile widziany ).

Mam nadzieję że dzisiaj z Wapsterem uruchomimy nowy dział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zniweluję głos pana f... jestem za. Pozwoli to uniknąć "burdelu" w tematach. Myślę, że lepiej będzie coś napisać w tym dziale, niż np. kolejnego posta w temacie o wyrzutni w stylu "odpaliłem na działce i była super"

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to dobry pomysł. Jednak jeśli chodzi o testy poszczególnych wyrobów, to myślę, że od tego są ich tematy w części "Fajerwerki" na głównej. Natomiast każde inne testy jak najbardziej do takiego działu się nadają. Proponuję też uściślić, co nazywamy przez "mini-pokaz" lub amatorski pokaz. Gdzieś kiedyś już była chyba o tym mowa... ;) że na takie miano zasługuje strzelanie w jakiś sposób uporządkowane. Inaczej - bez lontu nie ma pokazu (chyba, że ktoś jest na tyle sprytny, że odpala ręcznie wszystko bez przerw lub używa "elektroniki").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że było by to ciekawe... Sam często kupuję fajerwerki przed sylwestrem , gdyby zrobić jeden temat na miesiąc to na bieżąco moglibyśmy śledzić efekty danych produktów . Myślę że to dobry pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...