Skocz do zawartości

FP3 Small / JC05


miloss

Rekomendowane odpowiedzi

Nie narzekam small są trochę porównywalne do NEW.zrobiłem test odpaliłem każdą z osobna pod kubkiem i kubek wywaliło na ok 30 m a small może na 27m taki jest mój werdykt w ich sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Znalazłem jakiś nowy film na YT: :rolleyes:



To mój filmik i chciałem go wstawić, ale musiałem formatować komputer. więc dzięki MPI za wstawke :)

edit mpi: spoko xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą odpaliłem jedną . Wpadła w 40 cm śnieg . Nawet fajny efekt . Mocno przytłumiony huk i bardzo mocny błysk od wybuchu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha fp3 new to raczej nie na 12 w nocy tylko na ogromną zabawę, odpalając masowo całą serię xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc po odpaleniu paru sztuk stwierdzam, iż smalle są zdecydowanie słabsze od FP3.W każdym aspekcie jest słabszy i nie ma co gadać.Na dniach postaram się ostro je przetestować i nagrać filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem i zrobiłem filmik.FP3 small brakuje tego mocnego walnięcia.Są co prawda dobre, ale do FP3 im brakuje.

]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kupiłem sobię 1 paczkę smalli, po co? Aby nie marnować FP3/New - moim zdaniem są godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Bardzo dobre porównanie, słychać wyraźną różnice.FP3 ma więcej bassu przez co jest głośniejsza,ma też większą siłę wybuchu :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobre porównanie, słychać wyraźną różnice.FP3 ma więcej bassu przez co jest głośniejsza,ma też większą siłę wybuchu :ph34r:


No wiadomo, że huk mniejszy - w końcu FP3 Small - no nie? Ale i tak warto je kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak petarda jest silniejsza od Korsarek (SP), Piratek i Srebnej Piratki (oby dwa produkty Śmieszka). Porównywałem oby dwa produkty na raz odpalone w sylwestra i FP3 Small wygrywały z tymi wyżej wymienionymi petardami. Ich cena jest dość ciekawa i dostępność też, więc po co kupować inne produkty jak ma się coś takiego ciekawego ! Szczerze polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta petarda nie bez przyczyny nazywa sie 'FP3 Small'. Ten sam huk i bas co duze FP3, tyle ze troszke slabszy. Szczerze powiem, ze niektore sztuki dorownywaly duzym FP3 i nie przesadzam.

Petarda jak najbardziej godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zgadzam się z Ponq, te petardy mimo tego iż mniejsze, to można pobawić się nimi równie dobrze co dużymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...



odpalałem zaraz po Fp3 New i huk ten sam tylko szkoda, że tej fontanny nie ma ale na dzień są dobre i tak nikt nie zwraca uwagi na fontannę :) polecam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam fp3/small i fp3/new może mniejsze basy ale jak próbowałem rozwalić dwa kible to fp3 small też sobie poradziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z racji na zaspamowanie tematu i konieczność porządków zmieniłem jego tytuł. Teraz już nie ma wątpliwości, że FP3 small to to samo co JC05.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam uważam ze smalle nie sa az takie glosne.Huk jest lekko wiekszy niz w TC15.


Proszę o nie pisanie takich bzdur JC05 to po prostu nowa nazwa FP3 small, nadana przez Jorge !!

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka widzicie jakąś różnice miedzy starszymi fp3 small a nowymi ?
Dziś doszła paczka i mają inny nadruk dodatkowo nwp te stary nie miały , gdy porównałem obydwie mam wrażenie że o 1-0,5mm miały większą średnice dokładnie ciup więcej papieru te z nwp nowsze albo po prostu inna partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hejka widzicie jakąś różnice miedzy starszymi fp3 small a nowymi ?
Dziś doszła paczka i mają inny nadruk dodatkowo nwp te stary nie miały , gdy porównałem obydwie mam wrażenie że o 1-0,5mm miały większą średnice dokładnie ciup więcej papieru te z nwp nowsze albo po prostu inna partia.



Nic nie widzę, poza tym, że trwa walka o zbijanie ceny. I dopóki jest duża podaż dopóty musimy korzystać z atrakcyjnych cen tych petard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawiodłem się. Huk na pewno z 2 razy mniejszy od FP3N, troszeczkę mocniejsze od Gromow czy Szoków, a nie jak niektórzy mówią, że są prawie jak fp3n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawiodłem się. Huk na pewno z 2 razy mniejszy od FP3N, troszeczkę mocniejsze od Gromow czy Szoków, a nie jak niektórzy mówią, że są prawie jak fp3n.


To zapewniam cię, że albo masz je zawilgocone, albo trafiłes na złą partię, albo strzelasz w złych miejscach : ) JC05 spokojnie mozna porownac z k0208..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To zapewniam cię, że albo masz je zawilgocone, albo trafiłes na złą partię, albo strzelasz w złych miejscach : ) JC05 spokojnie mozna porownac z k0208..

A wiesz co. Może jednak tak, bo je kupowałem z namiotu TOP 10 i przeleżały tam kilka dni. Teraz poleżały 2 dni w domu i przed chwilą jedną odpaliłem to huk tak jak mówicie ;d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...