Skocz do zawartości

FP3 Small / JC05


miloss

Rekomendowane odpowiedzi

Fp3 Small są słabsze od Fp3 NEW i nie ma tu dwóch zdań.

Jednak mimo to są bardzo mocne i jest 30 sztuk w opakowaniu co daje bardzo dobry stosunek cena/huk oraz jakość wykonania podobnie jak FP3 NEW jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą pozwoliłem sobie odpalić jednego smalla i muszę powiedzieć , że huk ma ostry ( wszystkie psy z okolicy się rozszczekały ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także dzisiaj wyrzuciłem 2 to było niezły huk. troszkę słabsze od FP3/new ale i tak warte zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(filmik znaleziony w necie, nie mojego autorstwa)

Dziś kupiłem 2 paczki w hurtowni Pionier w Gliwicach, 8.40zł za paczkę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja rzucam z 10 pietra - na dole wybuch a mi drży poręcz na 10 pietrze i ramy w oknach trzeszczą.



Na twoim miejscu bałbym się o stan techniczny budynku w którym to robiłeś(a być może mieszkasz)...!!
Nie żartuje,takiego efektu nie osiągniesz(co prawda nie jest to niemożliwe...)porządną samoróbką...a co dopiero JC05... :facepalm:

Wracając do tematu.Petardy jak najbardziej adekwatne do swojej ceny,idealnie sprawdzą się w karabinkach "homemade" i w zabawie przed 12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 Small jak i FP3 New to bardzo przeciętne petardy, także nie ma się czym podniecać i sprzeczać. Fakt za taką cenę tyle sztuk dość opłacalna rzecz, ale to nie jest jakiś potężny huk :P Już o tej petardzie słyszy sie tutaj legandy i tylko do niej się wszystko porównuje. Choć jedyny argument jest taki, że reszta konkurencji wypada bardzo blado na tle tej petardy - nic poza tym. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bardzo przeciętne petardy". Człowieku zaprzeczasz sam sobie. Najlepsza petarda jesli chodzi o cene/jakośc. Do tego porównywalna z k0208. Znajdz petarde innego importera o takich samych rozmiarach i mocy... Określenie jak najbardziej błędne... Bardzo przeciętna petardą jest np. k0204....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczam sobie. Chciałem tylko powiedzieć, że to nie jest wcale żaden granat, ale na rynku może i trudno znaleźć podobny asortyment w stosunku cena/jakość. Ale nie przesadzajcie bo to już jakaś paranoja się tutaj robi :D Chyba nigdy nie słyszeliście nic mocniejszego i tyle w tym temacie. To odnośnie osób nadmiernie podniecających się tą petardką :P Szczęśliwego Nowego Roku ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to obecnie najbardziej opłacalne petardy jakie można dostać w Polsce. Mają huk lepszy od hmm.... nie wiem no.. jak by je tu sklasyfikować... Hukiem są słabsze o jakieś 25% od fp3new(tych starych, nie tych nowych podrób :] }. Za 30 sztuk 7.50zł fp3small, za 20 sztuk 15zł fp3new, tak więc OPŁACA SIĘ OPŁACA !

Naprawdę niesamowite petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerne bombacze! Są napawde silne. Ich niepozorny rozmiar zmyli niejednego nieświadomego obserwatora. Solidny wybuch. Jednak bardzo szybko wybuchają, Oddalić się na bezpieczną odległość trzeba biegiem. Korpus jest jednak złaby. Odpalane w grupach rozsadzają siebie nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powstają podjeby FP3.I nie mówię tu o tych z podobną szatą graficzną, a o takich samych graficznie, ale innych jakościowo.Dzisiaj kupiłem owe za 12 PLN, huk jak smalle i czerwona raca.Ktoś poczuł pieniądze i chce ludzi oszukać.Patrzcie na szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie 2 paletki takich oto FP3. Strzelone zostały 2 huk byl świetny, bardzo podobny do petard triangle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupilem sobie 2 paletki takich oto FP3. Strzelone zostały 2 huk byl świetny, bardzo podobny do petard triangle.



Nie zgodzę się! Wczoraj testowałem k300 i jc05 i różnica jest spora na korzyść tych drugich. Odczucia 3 osób nie mogą się różnić. Tym bardziej, ze jedna wogóle nie zna się na produktach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dzisiaj musiałem na ostatnią chwilę kupić bilet to wracając wstąpiłem z ciekawości do pobliskiego sklepu. To jest niesamowite jak to ludzi potrafią rżnąć w d*pę. Specjalnie wszedłem porozglądać się po FP3 Small. Ledwo wszedłem już się ucieszyłem, bo jakiś koleś już kupił paczkę. Jak się okazało facet brał 30zł. A za sztukę 1.50zł. Zwróciłem mu uwagę, ale wyszedłem i tak z trzema. Szkoda mi tych ojców z dzieciakami co przepłacają 5x tyle ile normalnie wychodzi cena hurtowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, że dzisiaj musiałem na ostatnią chwilę kupić bilet to wracając wstąpiłem z ciekawości do pobliskiego sklepu. To jest niesamowite jak to ludzi potrafią rżnąć w d*pę. Specjalnie wszedłem porozglądać się po FP3 Small. Ledwo wszedłem już się ucieszyłem, bo jakiś koleś już kupił paczkę. Jak się okazało facet brał 30zł. A za sztukę 1.50zł. Zwróciłem mu uwagę, ale wyszedłem i tak z trzema. Szkoda mi tych ojców z dzieciakami co przepłacają 5x tyle ile normalnie wychodzi cena hurtowa.

Każdy chce zarobić ;)
Ja miałem w swoim sklepie FP3 NEW i FP3 small ale takich cen nie dawałem. O dziwo, lepiej sprzedawały się achtungi od tych petard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy JC05 i proszę nie pisać głupot, bardzo mocne petardy, niczym fp3 new !!
Pozdrawiam CV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petarda jest mistrzowska jak na swój rozmiar i bardzo opłacalna za 30 sztuk petard którym niedaleko do fp3/NEW lecz nie posiada takiego basu i huku jak więksi koledzy tej petardy (FP3/NEW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobre dla osób które mogą przeznaczyć mało na stuff, bo cena jest naprawdę niska ( 6-7zł za 30 świetnych petard ).
Huk podobny do słynnych FP3/NEW, różnica może nie tak duża, ale mimo wszystko zauważalna.
Za tą cenę można śmiało brać po kilka/kilkanaście opakowań :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...