Skocz do zawartości

FP3 Small / JC05


miloss

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się z tym co pisze Arturo :) ale nie do końca. Mianowicie petardy JC05 nie są wyłącznie dla osób, które mogą wydać mało na stuffik. Bo to na prawdę dorej jakości petarda, co przy obecnym deficycie i drożyźnie FP3/New i brakiem na pókach sklepowych petardy 859 stanowi w zasadzie najlepszy wybór w stosunku cena/ilość/jjakość. Myślę, że na te petardy pokusi się i przeciętny Kowalski i koneser, który "zasmakuje" się w ich huku. 30 petard tak w cenie 6-7 zł to na prawdę bardzo atrakcyjna cena jak na taki towar. Istnieją podróbki obu rodzajów FP3, achtungi, itp. Ale ta mała petardka dzięki FB bije je na głowę zarówno pood względem huku jak i gabarytów(!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rzeczywiście JC05/FP3 small jest w pewnym stopniu porównywalna do FP3 New lecz to FP3 New jest ciut mocniejsza, stwierdzam bo wczoraj odpalałem po 3 JCO5 I FP3 New. Zależy też jak się trafi, bo może nawet wystąpić przypadek, że to JCO5 wybuchnie głośniej więc nic nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem są to bardzo opłacalne petardy jeśli chodzi o moc i cene Naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalałem jedną po drugiej i uwierzcie mi że jest rożnica. Ale bardziej opłacalne FP3 small.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj odpaliłem 3 petardy. A mianowicie: JC05 /JC04/FP1 i prawdę mówiąc FP3/Small wypadł najgorzej :( Nie wiem dlaczego... Może akurat jeden taki felerny ... Jaja Dinozaura Wypadły najlepiej na drugim miejscu Big Coasair a na trzecim (niestety) Smalle :( Jutro ponowie test i nagram wtedy sami ocenicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, chyba aż tak by tej petardy nie zepsuli, żeby była słabsza od jc04, które ma wybuch jak pierdnięcie. Jak dzisiaj paczka dojdzie to przetestuje też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. Dzisiaj odpaliłem 3 petardy. A mianowicie: JC05 /JC04/FP1 i prawdę mówiąc FP3/Small wypadł najgorzej :( Nie wiem dlaczego... Może akurat jeden taki felerny ... Jaja Dinozaura Wypadły najlepiej na drugim miejscu Big Coasair a na trzecim (niestety) Smalle :( Jutro ponowie test i nagram wtedy sami ocenicie :P

No dziwne dziwne :D Ja też odpalalem w tym roku Smalle i były ok.Może trochę zawilgocone albo coś?
nagraj, nagraj zobaczymy chętnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wczoraj tegoroczne fp3small oraz zeszłoroczne i powiem tak głośność ta sama ale niski ton 2x mniejszy niestety - zepsuli bardzo dobrą petardę, postaram się jeszcze raz wykonać taki test bo zostało mi trochę wersji 2011, być może to wina lekkiego zawilgocenia podczas transportu... oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszak, ja uważam, że winna jest mniejsza ilość gram mieszanki fb itp.Wczoraj również strzelałem starymi i nowymi fp3 small i koledzy, którzy nie znają się na fajerwerkach uznali, że te starsze są zdecydowanie lepsze, ponieważ mają więcej basu i są głośniejsze, no ale cóż się dziwić 0,83 grama a 2 gramy jest różnicą dość sporą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, trudno zrobi się z tego karabinek chociaż. Mam nadzieję, że fp3big nie zawiodą niby mają 3gr prochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie Panowie :D
U mnie w sklepie mam (wszystko tegoroczne) FP3x od Gaoo i FP3 Small JC05 z tego roku, są wyraźnie mniejsze - NEC jednej petardy to 0,83g....A było dużo więcej.I teraz pytanie co wziąć, bo FP3x Gaoo są za 7,90/20szt a JC05 9,99/30szt i się zastanawiam co wziąć :D Naprawdę jest duża różnica w huku ? Jak myślicie FP3x jest od niej lepsze czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka sztuka, początkowo się zawiodłem po odpaleniu 3 sztuk, ale jak trochę poleżały na szafie i odpaliłem kolejne 2 sztuki było bardzo dobrze - huk chyba tak isam jak zeszłoroczne. Fp3x to chyba krachmeny o ile się nie mylę, jak dobrze trafisz to trochę pohukają :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zależy jaka sztuka, początkowo się zawiodłem po odpaleniu 3 sztuk, ale jak trochę poleżały na szafie i odpaliłem kolejne 2 sztuki było bardzo dobrze - huk chyba tak isam jak zeszłoroczne. Fp3x to chyba krachmeny o ile się nie mylę, jak dobrze trafisz to trochę pohukają :)/>/>

Właśnie nie Panowie !!! Chodzi mi o ,zwykłe'' FP3x od Gaoo(też mają czerwoną flarę na początku), coś takiego:Fp3x GaooTo jakie polecacie? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weź sprawdzone jc05 i paczke tych gaoo dużo nie stracisz i ocenisz sam :)/>

Mały budżet :P No ale właśnie te JC05 niby się popsuły i nie wiadomo w końcu jak z nimi.A jak inni radzą? Zapraszam stronę wcześniej tam moje pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mały budżet :P/> No ale właśnie te JC05 niby się popsuły i nie wiadomo w końcu jak z nimi.A jak inni radzą? Zapraszam stronę wcześniej tam moje pytanie.

Przed chwilą kolejna odpalona sztuka i kolejny plus moc taka sama ja krok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...