Skocz do zawartości

TXB475 Painting Sky


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Painting Sky
Symbol: TXB475
Efekt: Czerwone mieniące się ogony do trzeszczących chryzantem / Red glittering tails to crackling chrys.
Opis: Fan Shape 25 sh, 30 mm
Cena detaliczna: 93 zł
Zdjęcie: ss850102.jpg

Film:

TXB475 x 2

Zdecydowanie najefektowniejsza bateria fan 25 sh na rynku amatorskim. Słusznie zrobiła furorę na ostatniej prezentacji Triplexa. Inne baterie cracklingowe typu Scirocco również Triplexa, czy JW59 są gorsze. Najefektowniejszy time rain znajdziemy w TXB475. Burst rozrzuca gwiazdki aż do ziemi. Moje najmilsze zaskoczenie ostatniego sylwestra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przyjrzałem się teraz dokładnie tym bateriom co mam w domu, wcześniej nie zwróciłem uwagi. Painting Sky z nową poligrafią mają już normy europejskie. Są na niej wszelkie możliwe oznaczenia. :huh:

Zawartość prochu 550g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie straciły. Skoro np. wcześniejszy maks 2kg był przy 100sh to dzieląc to na 4 wychodzi nam 500g dla 25sh a painting ma 550g. Więc istnieje jakaś tam szansa, że są takie same. Ale raczej jest pogorszona, przekonamy się za 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zobaczymy. Szkoda by było takiej fajnej wyrzutni. Będę odmawiał cały rok pokutę, za to, że nie będę ich miał na tym sylwestrze. Chyba, że jeszcze uda się to nadrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą wyrzutnie, ale jeszcze ze starą poligrafią. Była cudowna, razem z jw408 zrobiły ogromne wrażenie na publiczności.
Na przyszły rok będę brał 2-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy stara czy nowa poligrafia i przepisy UE. Obie wersje są cudowne. Moje strzelały naprawdę rewelacyjnie. Śmiało polecam. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Fenomenalna wyrzutnia Triplexa. Robi dużo hałasu a iskry lecą aż do ziemi. Po mimo jednolitego efektu jedna z ciekawszych propozycji kątówek do ok 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Niezwykła chmura craklingu.Tak określiłem to kostkę po pokazie.Cracling bardzo piękny,gęsty i robiący szeroki obraz widowiska.Wyrzutnia wystrzeliwała u mnie bardzo dynamicznie serie.Czwarta i piąta seria była praktycznie na siebie nałożona.Kapitalna kostka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...