Skocz do zawartości

JR36 Top Secret


marcin1197

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jedna rakieta jest ze spadochronem a pozostale 3 sa super !!!! kupuj nie zaluj :razz: a jak masz wiecej hajsu to kup sobie zestaw rakiet Jumbo Jet :D niedlugo on bedzie u mnie w biedronce tez :D i juz sianko uszykowane zeby go kupic :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu a w realu zawsze inaczej to wygląda.


Fakt, ale bardziej się opłaca Hong Kong kupić. Dla mnie były szajsowne, jedyne co to, że miały fajny wzlot i wysoko leciały - ale potem było już gorzej, efekt mały, mizerny szczerze to bardzo słabe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne rakiety: Ninja Noir. Zgadzam się z Witusem. W locie dość były dobre, ale wielkość efektu raczej średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w tym roku (przedwczoraj) kupiłem sobie te top secret miałem je 3 2 i 1 rok temu i mowie wam szczerze te rakiety są ZAJ****TE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm.. zgadzam się z przed mówcą, przed chwilą odpaliłem jedną rakietę Top Secrets i kompletne zaskoczenie nastąpiło efekt jest trochę lepszy niż pocisk w Sfinxie....

POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te rakiety, z tego co widziałem to naprawde fajne jak za 8 zł, POLECAM RÓWNIEZ ;)

Hucznego sylwestra, szczęsliwego i pełnego wrażeń nowego roku 2007 życzy xSound ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ze spadochronem fajnie by wygladał, gdyby to dłużej się świciło, zeby jak spadnie na ziemie to się jescze świeciło, można by było zobaczyć jak wygląda spadochron, ale bardzo fajne, i kosztują tylko 8 zł za 4 rakiety z bardzo ładnym efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakietki z rospryskiem, to niezaciekawe wcale. Spadochroniarze były fajne, bo bardzo długo i jasno świeciły i chociaż w tym czasie widziałem co podpalam, bo latarnia sie nie paliła :P. Możliwe że wprzyszłym roku z nich zrezygnuje na rzecz Hong Konga, bo w nim są lepsze rakietki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Na Sylwestra 2006 / 2007 kupiłem sobie z " Biedroneczki " zestaw " Top Secret " za bodajże 7.99 zl, jeszcze pamiętam, że jedna rakieta miała złoty, albo srebrny rozprysk (dosyć duży) druga rakieta to był spadochroniarz, a pozostałych dwóch efektu nie pamiętam, ale bylem zadowolony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to jednak nie zaryzykuje i nie kupi, skoro dużo niewypałów? chodzi oto że "spadochrony" się przepalają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewypał. Może być w całym zestawi, może też być w rakiecie z rozpryskiem. Po prostu może źle są skonstruowane i ładunki się nie zapalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewypał. Może być w całym zestawi, może też być w rakiecie z rozpryskiem. Po prostu może źle są skonstruowane i ładunki się nie zapalają.
Tu się nie zgodzę. Rakiety zawsze odpalają. Problem w tym, że nie zawsze odpala się spadochron, a nie sama rakieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mantis, ale my mówimy o ładunku w rakiecie a nie silniku rakietowym, który wznosi ją do góry.

Silnik wiadomo zawsze się zapali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mantis, ale my mówimy o ładunku w rakiecie a nie silniku rakietowym, który wznosi ją do góry.
Silnik wiadomo zawsze się zapali.
Teraz się zgodzę. Zdarzają się również falstarty, to znaczy wybuch nie następuje wysoko nad ziemią. Na szczęście to zdarza się sporadycznie i przy małych rakietach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...