Skocz do zawartości

JR36 Top Secret


marcin1197

Rekomendowane odpowiedzi

Mója rakietka ze spadochronem wystrzeliła w górę i potem widziałem taki spadochronik, chyba z zielonym światełkiem ( ale nie jestem pewien :!: ) i potem to sobie tak pofrunęło..... nawet fajne było...... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem te rakiety na tego sylwestra.
Ładny efekt za niską cene(8zł).
3 z rozpryskiem , jedna ze spadochronem.
Daje filmik tej ostatniej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

co do filmiku to troche niewyraźnie wygląda
co do zestawu to jego bym na pewno nie kupił wole kung-fu więcej rakiet i pierdółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do filmiku to troche niewyraźnie wygląda
co do zestawu to jego bym na pewno nie kupił wole kung-fu więcej rakiet i pierdółek


Zgodzę się nic specjalnego... też wole Kung Fu... Mają więcej pierdółek... :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zgodzę się nic specjalnego... też wole Kung Fu... Mają więcej pierdółek... :smile:

Czemu oceniasz, pomimo, że nigdy nie widziałaś efektu?

Kupiłem je dzisiaj, znaczy się te rakietki i wyglądają na dość duże hmm... po sylwestrze editne tu posta, ale strasznie mnie zadziwił ich lont, strasznie długi w porównaniu do rakiet z kung-fu... ma ktoś ich film/zdjęcia oprócz tych an pierwszej stronie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupłem na spułe z kuzynem , żeby przetestować :
Wszystkie wyglądaja nie źle , ale jak następuje chwila efektu : to raczej mizerne . Żadnego spadochronu.
Już red color z hong - kung doruwnóje tym rakietom . Raczej nie polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko lecą? Bo mi by się przydały silniczki z nich i bym je ulepszył :).


Tak, te rakiety między innymi charakteryzują się wysokim lotem :)
Lecą znacznie wyżej niż normalne rakiety typu SRxx (Kung Fu) czy Jumbo Jet. Efekt mają przeciętny, moim zdaniem bardziej opłaca się zainwestować w chociażby wspomniane Kung Fu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś i nie wiem skąd takie negatywne opinię, spadochron to świetna rzecz, trochę krótko się palił, ale cóż jak 2 zł za taką rakietkę to bajer, tamte pozostałe wysoko leciały i miały potężne rozpryski, może mieliście coś wadliwego? Film mam, jak za rok będe wybierał pomiędzy kung-fu a Top Secretem to bez wahania Top'a wezmę ;) 10/10
Firek poleca!√

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem te rakiety i opinie są nieobiektywne.
Kolega złamał tą ze spadochronem na innym koledze i z połową kijka poleciała prosto !!!
Polecam je , piękne wielkie efekty , większe niż przed rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się aż tak wielkich piwoni po tych rakietach. Warto je kupić (8zł w Biedronce).

Zgadzam się z przedmówcami. Jedynym mankamentem była spadochroniara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja także odpaliłem dzisiaj jedną rakietę i efekt ładny ale nie powala filmik troche źle nakręcony ale i tak wrzucę później.

[ Dodano: 2008-12-25, 15:35 ]
Filmik sry ale cięzko mi było ująć dobrze takie miejsce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym je kupić, ale nie wiem czy będą jeszcze u mnie w Biedronce. Widząc tegoroczne efekty rakietek z kung-fu niedobrze mi sie zrobiło ale widać, że Top'y się nie zmieniły. Po filmikach widać, że te niepozorne rakietki są naprawde ciekawe. ;). Jak myślicie ? W biedronce jeszcze je dostane ?

Byłem przed chwilą w Biedronce i dostałem przedostatnie opakowanie ;). Rakiety nie są w rzeczywistości takie małe i mam nadzieje, że wszystkich mile zaskoczą. Z resztą na filmiku widać, że rozpryski są naprawde duże ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a gdzie jest ta rakieta ze spadochronem?
Podałeś 4 filmiki czyli tyle ile jest rakiet ale w każdym zestawie jest jedna z efektem spadochronu. Coś tu nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje moje filmiki tych rakiet.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=3WKQj1vtfFM
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=JhRQK45jky0
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=OYHU1VvDl_Q
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=8dV7AW9uk60

Polecam te rakiety !! 3 rakiety mają ogromny rozprysk i długo utrzymują się na niebie, a spadochron również ciekawy. 10/10 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te rakiety już 3 razy i za każdym razem jest ten sam niesamowity efekt.
Jak na wielkość i cenę rakiety zaskakują , szczególnie ta ze spadochronem.
W tym roku(z powodu bardzo szybkiego pakowania się) rakiety(sfinx , hot condor...) zostały za łóżkiem , a potem już nie chciało mi sie ich odpalać.
Ale co sie odwlecze to nie uciecze jak mówi staropolskie przysłowie :razz:
Odpale je albo na 18-stke , albo 31 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...