Jump to content

Lidl

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gazetka Lidla 2019 w przyjaznej formie galeria          

jakieś zdjęcia ? ? A coś z petard

Jest już oferta lidla   https://lidl.gazetki-promocyjne.net.pl/gazetka-promocyjna-lidl/23-12-2019/19015/1/

Posted Images

39 minut temu, pirowariat napisał:

Chciałem w tym roku kupić Predatora, a widzę że te dziady w tym roku go nie dają.. no tak 30 mm to za dużo (nie liczą lipnego brutusa)....

Nic straconego, oferta dotyczy Czechy i Słowacje co nie znaczy że na Polske go nie dadzą na 90% będzie Predator co roku jest to i w tym będzie. :P to tak samo jak z singlami u nich są a u nas nie ma. :)

25 minut temu, Kamil911 napisał:

Nic straconego, oferta dotyczy Czechy i Słowacje co nie znaczy że na Polske go nie dadzą na 90% będzie Predator co roku jest to i w tym będzie. :P to tak samo jak z singlami u nich są a u nas nie ma. :)

Pokładam duże nadzieje :D

• 2 weeks later...

Boli ten ogólny mały kaliber, ale predator w dobrej cenie. Lidl chyba wychodzi z założenia, że nie warto zmieniać coś co się sprzedaje i w sumie się z nimi zgadzam. 

Dobra wyrzutnia,będziesz zadowolony.Ceny fajerwerków w Lidlu niestety rosną,zresztą jak wszystko inne.Pamiętam jak kosztowała 59,90zł :D 

Widziałem ten efekt za oknem i to dwa razy:

Poznałem po charakterystcznym 4-stronnym czerwonym rozprysku, a także po wachlarzowym układzie strzelania na początku i na końcu. Jeśli to tak wali przy kalibrze 20-25 mm, to warto brać Giganticę za 169 PLN.