Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to ja postaram się wam jutro opisać efekty kobry, detonatorów, oraz szelek z mozdzierzy bo kupuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo byłem dziś w lidlu, szelki mają te same efekty co rok temu. :sad:
Nie kupiłem moździerza... :???: Wziąłem tylko "pierdółki" :grin:

Aha, u mnie nie było nic z poza oferty tylko to co w gazetce ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już ktoś zakupi moździerz z lidla to prosiłbym o wypisanie tegorocznych efektów szelek :grin:
Bo jeżeli będą takie same jak w tamtym roku (było 3x brocade crown, 3x zielone peonie i 4x czerwone peonie) to ja zrezygnuję z kupna.. :mad:
Pozdro.


Proszę: http://i47.tinypic.com/55ggoo.jpg

o to super że ktoś już był w lidlu. Dzięki za informację, teraz przynajmniej wiem na czym stoję. A co powiecie mi na ten zestaw http://www.lidl.pl/pl/home.nsf//pages/c.o.....Zestaw_rakiet_ opłacalny??


PS nie ja go kupuję, do rakiet się nie przyznaję :lol:


Czy opłacalny to nie wiem, ale wielkością zrobił na mnie duże wrażenie :)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1x zestaw fajerwerków space explorer
To bym sobie odpuscil i w zamian tego juz lepiej detonatory(13.99) lub atomic assault(14.99) + zestaw rakiet za 7.99.



oki dzięki ale mi chodzi tylko o te "pierdółki" w środku. :lol:

[ Dodano: 2009-12-28, 13:02 ]
i dzisiaj jadę do lidla po #FaJeRwErKi#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do lidla jednak nie poszedlem ale kupowalem w innym duzym markecie fajerwerki kupilem zestaw mieszany,wulkan,wyrzutnie 150 srzalow,wyrzutnie 16 strzalow a w dodatku ten kolo co mi to sprzedal (bo mial fajerwerki rozstawione w markecie) to dal mi za darmo 3 swiece rzymskie hehe xD jestem zadowolony z zakupow ;] pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzisiaj z rana wybrałem się do Lidla, aby zakupić fajerwerki.
Moim łupem padły:
~Rakiety Fireball XL5
~Wyrzutnia Kobra
~Moździerz Sp0008
~Wyrzutnia rzymskich ognii SP601
~Petarda Średnia K0203 50szt.
!!!Za całość zapłaciłem nieco ponad 100zł.

!Odnoście moździerza- Moździerz 10SZT posiada 5 efektów.
1. Golden Crackling Coconut
2. Silver Fish With Blue Pistil
3. Silver Time Rain
4. Crackling With Coconut Pistil
5. Brocade Crown
Wszystkie szelki mają po 1,5 inch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już ktoś zakupi moździerz z lidla to prosiłbym o wypisanie tegorocznych efektów szelek :grin:
Bo jeżeli będą takie same jak w tamtym roku (było 3x brocade crown, 3x zielone peonie i 4x czerwone peonie) to ja zrezygnuję z kupna.. :mad:
Pozdro.


Masz tutaj spis: http://www.forumfajerwerki.pl/sp0008-artil...58,20.htm#54640
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wruciłem z lidla w Poznaniu. Kupiłem paczke gromów i moździerz... zapasy bardzo duże! moździerzy i wyrzutni kobra było spokojnie z 3o.Jedynie niewidziałem 19-sto strzałówek ale możliwe że ich niedostrzegłem ,gdyż niebyłem nimi zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj byłem w Lidlu. Zakupiłem Wurzutnie KOBRE, Detonatory i 3 motylki.

Mam zamiar jeszcze kupić w biedrze wyrzutnie 10 strzałów za 24,90 Super Show 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i to pełno przynajmniej u mnie, Jest ich siedem jeśli dobrze pamiętam, mają gruby czubek , na pewno grubszy niż Detonatory i wielkością są mniej wiecej takie same, chyba troszkę krótsze od detonatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze nie w odpowiednim temacie, ale tam sie zbytnio nikt nie wypowiada, a tutaj owszem.

Może mi ktoś doradzić czy ten zestaw jest oplacalny i dobry?? http://images42.fotosik.pl/154/c95bb5c1cff2facd.jpg

Wie ktos co to za rakiety/? Jest to zestaw z Reala i kosztuje 39,90zł, nie widac go w calosci , ale widac rakiety i wulkany FUJI i nizej jakies duperele jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieopłacalny...bo te rakiety pewnie mają suuuuuper beznadzieje efekty :mrgreen: a tam widze jakiegos motylka za 2zł dwa wulkaniki za 3zł i troche petard więc nie radze go kupowac...jeśli już chcesz to ten za 25zł z biedry lub z tesco dwa zestawy po 20zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w zestawei mam 3 sweice rzymskie slyszalem ze mozna je trzymac w rece bo sa bezpieczne (podobno) a na opakowaniu pisze aby nie trzymac w rece tylko wsadzic do bytelki i podpalic i sie oddalic to jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...