Jump to content

P7022 Crackling Blitz


Pioter

Recommended Posts

Mam paczkę tych cyrcoblitzów z fajerwerki market. Dobre dla każdego fana cyrco i cracklingu. Ahh ten piękny wzlot :smile: Myślę że bardziej chodzi o ten dźwięk przy wylocie, niż o efekt, który w gruncie rzeczy też nie jest zły. Za 6 zł raczej nie dostaniemy 6 np. rakiet o podobnych efektach. Moim zdaniem ten produkt jest jak najbardziej opłacalny. W tym roku będę miał 4 rodzaje cyrcoblitzów: K4777A, P7025, P7022, TXR418 więc będzie trochę porównywania.

Link to comment
Share on other sites

Jak już wspomniałeś Vel te Circoblitze mają cracling. Bardzo go lubię, bo robi niezłe zamieszanie na niebie i dużo huku.
Tak samo cracling mają te Circoblitze z Hestii HE0015. Co do ceny to jest naprawdę atrakcyjna. Velibrum oczywiście nie zapomnij zapodać filmów ze swoich testów. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

Ładny cracling, spory huk i fantastyczny wir iskier-po prostu bajka! Bardzo dynamiczny start wymaga jednak twardego, równego podłoża bo w przeciwnym przypadku lecą bokiem (przy mini cyrcoblitz nie ma takiego problemu). Ocena 8/10

Link to comment
Share on other sites

Dostałem paczkę tych cyrkoblic jako część nagrody z konkursu Komety. Cóż mogę więcej powiedzieć od tego co już zostało wyżej napisane. Bardzo dobre cyrkoblice, szczególnie te z craclingiem, peonie mają trochę za mało gwiazdek. Produkt nie odbiega jakością od konkurencji ze Śmieszka, Hestii czy Jorge. Śmiało mogę polecić. Trzeba tylko pamiętać o odpalaniu ich z równej twardej powierzchni, inaczej moga latać kszywo lub wybuchać na ziemi, ale to mankament wszystkich cyrkoblic.

fps

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

ZARĄBISTE!! Przed chwila odpaliłem jednego cyrcoblitza i i efekt był bomba! Ładny efekt czerwone gwiazdki + cracling i do tego głośny huk. Dobrze że jeszcze mam 23 sztuki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...