Skocz do zawartości

TXP825 Bang


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

I co, dalej nikt tych bangów nie kupił? Jestem ciekawy, czy są porównywalne chociaż w jakimś sopniu do FP3.
Może za jakiś czas sobie je sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupilem, jesli chodzi o wielkosc to sa prawie indentyczne jak FP3/NEW czy krachmeny. Huku nie znam, bede odpalal dopiero przed sylwkiem albo w sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Porównywalne do żuków, dobre na ilość. Kupowałem po 3zl paczke i powiem że po tej cenie warto ( max 4 zł ). Dobre do karabinków, Masclet.

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Całkiem głośne petardy, jednak w mojej paczce tylko kilka sztuk miało flarę :(/> Nie wiem czemu tak jest.

 

PS Jak odpalałem wczoraj do petarda włączała alarm w samochodzie, który był oddalony o pewnie 300 m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem wczoraj ok.10 sztuk i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ! Kupowałem na piroart.pl za 3,50/20szt. Czerwona flara, lecz trzeba uważać, bo lont jest bardzo krótki i należy od razu odrzucać petardę ! Teraz to chyba są TXP859 a nie 825, przynajmniej na moich tak jest napisane.Huk można spokojnie porównać do FP3 Small, a za tą samą cenę mamy można powiedzieć przeliczając stosunek jakość/cena 2 razy więcej BANGów niż Smalli.Polecam ! Uważam, że są trochę niedoceniane a naprawdę dobre, choćby do karabinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nimi strzelałem. Zgadzam się z przedmówcami że lont bardzo krótki i powinni go przedłużyć, natomiast jeśli chodzi o huk, to wg mnie nie dorównują fp3 small, są jak piratki ze Śmieszka, ale przez to są opłacalniejsze od piratek, bo mamy ich 20, a nie 10 i są w podobnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgrzewke tych petard i żałuje że tak mało. Huk nie jest jaki bardzo mocny ale jak za tą cene to warto. Niestety na pół paczki miałem dwa niewypały ale to chyba tylko zbieg okolczności za całokształt 9/10. Trudno je łączyć z powodu krótkiego lontu. Na moich jest napisane TXP859.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na TXP825 Bang

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...