Skocz do zawartości

Czy strzelacie w Wigilię?


Mar3kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie... robicie jakieś małę pokazy w Wigilię?
Ja coś tam przygotowałem ale to nic wielkiego. Parę szelek z moździerzy, rakietki i cyrkoblitze.
A Wy co robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
nie wiem jak wy możecie strzelac w wigilie... jak dla mnie to jest czas wyciszenia itd. (pomijając to że wszyscy sąsiedzi by mnie opieprzyli)


No właśnie dla ciebie, Ja sobie odpalę Fontane tą z Super Power i to koniec, na pewno odpalił bym coś jeszcze no ale fajerwerki z Jorge nie przyszyły na czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja odpalę kamikadze, rzymskiego, rakietkę top secret. Co roku coś odpalam- taka tradycja. :razz:

Jak coś odpalacie to pamiętajcie! NAGRYWAĆ!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpale; 3 rakietki Big Crash (kometa) ,JM01 Cyrcoblitz ,JF04 Silver cascade i jeszcze 2 inne fonntanny robione przezemnie z zimnych ogni. Postaram się nagrać jak nie bedzie padać deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpaliłem: 2 fontanny Silver Cascade(duże), 3 rzymiaki kolorowe, i MCIII(filmik zaraz będzie na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpalilem sobie wyrzutnie uran :)


pozatym juz od 3 dni strzelam coraz wiecej, wczoraj wystrzelilem 3 szelki i 2 rakietki speed IV, ale postanowilem ze do sylwestra nawet zadnego duperela nie wystrzele :P



Jeszcze dzisiaj mam zamiar isc odpalic jakas rakietke jumbo jet albo szelke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpaliłem:
2x cyrkoblitz z hestii
2x szelka z moździerzy jw47
2x rakieta thunder

Nie nagrywałem bo rodzina była u mnie a wiecie jak to jest ze starszymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja puściłem 2 rakietki z zestawu Speed IV teraz sie nazywa mistrzowie ognia, 4 cyrkoblice, 2 motylki kamikadze , 2 fontanny butelki z zeszłego sylwka . :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wigilie miałem coś odpalić, ale się jakoś tak złożyło, że... nic nie odpaliłem :lol:
Odpaliłem za to w pierwszy dzień świąt, Stealth Command, 4,5 cm fontanne z Pyro Mixa, malutkie rzymskie ognie z tego zestawu, korsarke i air bomba :)
Ale nic nie nagrałem, ponieważ te rzymskie i fontanna były żałosne, z resztą mam je jeszcze więc jak coś to moge zrobić film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to czy strzelam w wigilie czy nie zależy od wielkości stuffu. Jeśli mam coś, co uważam, że mogę wypalić przed sylwestrem to strzelam (bez względu na dzień). Jednak w wigilię staram się nie strzelać głośno. Ostatnio w wigilie odpaliłem M2 z biedronki (150 strzałów, coś jak magical shots). Dziękuję :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ja na przykład strzelam codziennie.
Wigilia to wigilia choć juz nie pamietam co ja wystrzelilem chyba :mistrzowie ognia(wyrzutnia rzymskich ogni 150 strzałowa) i kilka rakietek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...