Jump to content
witus

Biedronka

Recommended Posts

Byłem jeszcze dziś u mnie w biedronce by kupić po promocji aikido albo kung fu niestety już nie było żadnych wyrzutni, zostały tylko zestawy :C

Szczerze mówiąc to biedronka chyba w tym roku byla jednym z najlepszych wyborów.

Alchemik 8/10 polecam efekty bardzo ladne jak na kostke 25 mm i to w cenie 50zl

M38 fire-3 / Aikido - rownież się nie zawiodłem , brokat z rozpryskami szerokimi na praktycznie "cale niebo" zrobił show. 9/10

Nosferatu 8- /10

Chciałem jeszcze wziąć Meduzę ale lipa nie dało rady nigdzie dorwać.

Ale widziałem u innych osób wyrzutnie m26 (tą za 30zł) w dwóch przypadkach po 7 na 10 strzałach wyrzutnie rozerwało

Jak w 2018 będzie podobna oferta to również wybiore się do biedry.

Jak dla mnie Meduza>Aikido, po prostu lepsze show. Kupowałem po cenie promocyjnej czyli Meduza 40zł, Aikido 30zł także tym bardziej narzekać nie mogę bo jak za darmo.

Meduza 10/10
Aikido 9/10

W gazetce było jasno napisane że fajerki są w ofercie do 31 grudnia. To co zostało idzie do magazynów, ale z tego co widziałem 90 % towaru wyprzedali.

U mnie o dziwo w dzień sylwestra nie było nic! W tamtym roku można było jeszcze spotkać sporo rzeczy lecz w tym roku masakra, od 27 były pełne kosze piro i cały czas dokładali ale w tym roku pytałem nawet dzień przed sylwestrem mówili że wieczorem/ w nocy będą mieli dostawę, a w dzień sylwestra mówią że była dostawa ale piro nie przyjechało bo zabrakło im na magazynie :) A podobno ludzie rezygnują z fajerwerków :)

Co roku to samo ale przynajmniej nie podnoszą z roku na rok sztucznie cen tak jak to robi m.in Lidl. Z pewnoscia odwiedze biedre jw4083 , aikido i alchemik trafią u mnie do koszyka. Mialem w ubieglym roku i  kostki robia robote.

6 godzin temu, luk2583 napisał:

Odgrzany kotlet z jedną nowością, szału nie ma. 

wiecie co mnie zastanawia ? jak sklep da to samo to od razu komentarze "odgrzewany kotlet" a jak sklep da coś innego to "szkoda ze nie ma tego co w zeszłym roku" 🤔

Najbardziej boli, że to wszystko kilka lat temu było o połowę tańsze(tak tak.. jak wszystko) :) 

Ps. Lepsza Aikido czy Kung-Fu ? :)

10 minut temu, DawidPirotechnik napisał:

Najlepiej to poczekać do 30grudnia i kupić obie w cenie jednej 

O ile będzie taka promka i co najważniejsze czy będą jeszcze te wyrzutnie w ogóle na sklepie 😂

2 lata pod rząd była to i w tym roku chyba bedzie ;) to już zależy ile sklep tego piro bedzie miał zapasu ... u mnie było jeszcze kilka tych wyrzutni 30 grudnia
od razu można zakupy do domu zrobić :P bo trzeba za minimum xxx kupić żeby piro było taniej

Do czego to doszło że xx lat do tyłu kupowało się sfinxa z biedry za 25 ziko, a teraz trzeba lecieć do netto w którym jest za 60... no ale cóż sfinx musi być:)