Jump to content

piromen29

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About piromen29

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Łoo panie towaru tyle że mógłbyś straganik otworzyć i to w godzinach jak już hurtownie i stragany są pozamykane
 2. piromen29

  Intermarche

  Gazetka gazetką a każdy sklep moze mieć innego właściciela czytaj frnczyzobiorcę. Fakt że klienta to nie obchodzi i nie interesują mnie ceny indywidualne jednakże Żabka jakoś sobie radzi że poza promocjami ogólnymi w których cena nie może być wyższa niż ustalona pozostałe sklep sobie ustala sam.
 3. Stuff jakbyś chciał strzelać już od wczesnych godzin popołudniowych lub do samego rana. Wiem że teraz to się łączy wyrzutnie ze sobą i jednym odpaleniem idzie jak po sznurku. Nie mniej jednak przygotowany do pokazu jak profesjonalista z koncesją
 4. Powiem pół żartem po Januszowemu, wystaw gdzie trzeba daj ogłoszenie i po pirodrobnico graciarni A powazniej zawsze możesz uraczyć kogoś kogo nie za specjalnie stać na chocby drobnicę, która ucieszy Co roku u mnie to samo ostani raz ostatni raz a sam też kupuję to już taka tradycja i hobby jak Kevin w święta Pozdrowienia.
 5. Super szacun miłego i bezpiecznego strzelania
 6. Ja pracuje w dyskoncie i jak klient pyta o efekty odsyłam na stronę gdzie są efekty przedstawione na filmach, nie każdy się zna na piro więc złociste chryzantemy to mogą się skojarzyć z kwiatami cmentarnymi. Podpowiem tu i ówdzie o zasadzie działania ale jakie efekty mogą sprawdzić w internecie, który dziś dzień to zdecydowana większość posiada juz w telefonie. Pamiętam że kiedyś w kauflandzie stał monitor na którym wyświetlano zasady bezpiecznej obsługi pirotechniki oraz efekty wyrzutni Hestia. Zaś z drugiej strony ktoś kto nie ma pojęcia w temacie przychodzi na stragan w Sylwestra pyta o efekty po czym decyduje się na zakup droższej lub tańszej wersji i idzie zacieszony.
 7. A ja mam wrażenie że osoby najbardziej aktywne tu na forum są obsługiwani ekspresem bo opinia a RESZTA ? Problem był w ubiegłych latach i jak widać sklep się wcale niczego nie nauczył. Niestety ale wśród innych konkurencyjnych sklepów INS traci reputację mydleniem oczu i podejściem do klienta. NIE POLECAM .
 8. Kolejny plusik dla sklepu. Zamówione w niedzielę w środę dostarczone zapakowane bez uwag z wypelniaczem i folią ochronną. Oby tak dalej (rok temu również bez uwag)
 9. Sklep godny polecenia. Zamówienie złożone 29.11 (piątek) w godzinach popołudniowych a dziś wtorek paczka już doręczona. Kontakt sklepu z klientem na najwyższym poziomie. Spakowane też solidnie i precyzyjnie. Polecam.
 10. Zdania są podzielone mi podpadli brakiem dostępności towaru dwa lata temu (poszukajcie na forum opinii z tego okresu) i dlatego ja już tam się nie zaopatruję. Owszem może zmienili podejście do klienta ale cóż każdy ma swoje zdanie i wony wybór.
 11. A co sądzicie o tych szelkach : https://pirohit.pl/PANDA-zestaw-10-rakiet-SZELKI-MIX-p991 ?? PANDA zestaw 10 rakiet SZELKI Symbol: PM791
 12. Jeśli chodzi o sklep https://ins-fireworks.pl to warto poczytać opinie, w ubiegłych latach dostępność w sklepie a na stronie to towar widmo.
 13. Jak co zrobi wystawi cały stuff pod śmietnik bo się Janusz wystraszy że mu zaraz policja wjedzie i skonfiskuje fajerwerki hahaha
 14. Diabolo z internetu czy z innego źródła ?
×
×
 • Create New...