Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

To spoko te zwykle zakupy za 270 zl. Chyba ze nie obchodzi was czy kupicie byle jakie maslo , mąke itd. to mozna robic zakupy hurtem w biedrze.

 

Portugalczycy zacieraja rece na takich jeleniach , ktorzy innych jeszcze cebulaczkami nazywaja.

 

Szczesliwego nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apeluję o wymianę zdań na poziomi ludzi, którzy nie mówią na fajerwerki petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem aikido i kung fu. Skorzystałem z promocji. Do jutra z kontretów już nic tam nie zostanie. Kupowali jak wściekli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, musicie kupić za 199zł ale bez fajerów i alkoholu...dużo osób na tym wczoraj sie przejechało a z promocji skorzystała jedna, i to dosłownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeszcze dziś u mnie w biedronce by kupić po promocji aikido albo kung fu niestety już nie było żadnych wyrzutni, zostały tylko zestawy :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Stoczku Łukowskim byłem i tylko był do kupienia tylko ten zestaw "As" bodajże, za 19.99 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to biedronka chyba w tym roku byla jednym z najlepszych wyborów.

 

Alchemik 8/10 polecam efekty bardzo ladne jak na kostke 25 mm i to w cenie 50zl

M38 fire-3 / Aikido - rownież się nie zawiodłem , brokat z rozpryskami szerokimi na praktycznie "cale niebo" zrobił show. 9/10

Nosferatu 8- /10

Chciałem jeszcze wziąć Meduzę ale lipa nie dało rady nigdzie dorwać.

Ale widziałem u innych osób wyrzutnie m26 (tą za 30zł) w dwóch przypadkach po 7 na 10 strzałach wyrzutnie rozerwało

 

Jak w 2018 będzie podobna oferta to również wybiore się do biedry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Meduza>Aikido, po prostu lepsze show. Kupowałem po cenie promocyjnej czyli Meduza 40zł, Aikido 30zł także tym bardziej narzekać nie mogę bo jak za darmo.

Meduza 10/10
Aikido 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazetce było jasno napisane że fajerki są w ofercie do 31 grudnia. To co zostało idzie do magazynów, ale z tego co widziałem 90 % towaru wyprzedali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o dziwo w dzień sylwestra nie było nic! W tamtym roku można było jeszcze spotkać sporo rzeczy lecz w tym roku masakra, od 27 były pełne kosze piro i cały czas dokładali ale w tym roku pytałem nawet dzień przed sylwestrem mówili że wieczorem/ w nocy będą mieli dostawę, a w dzień sylwestra mówią że była dostawa ale piro nie przyjechało bo zabrakło im na magazynie :) A podobno ludzie rezygnują z fajerwerków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...