Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle na biedronce nie idzie się zawieść. ;) według mnie oferta bardzo dobra jeśli chodzi o markety, mają najtańsze fajerwerki i dobre pod względem efektów. :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje fachowej porady... mam do wydania jakies 250-300zł i nie wiem na co sie zdecydować

 

Bardzo mi sie podoba Jorge Nosferatu oraz Fire 3 natomiast z oferty Lidla podoba mi sie również Harmonie, Kilovka oraz Super Bomba

 

Jakie według Was będzie najlepsze połączenie i najbardziej efektowne?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje fachowej porady... mam do wydania jakies 250-300zł i nie wiem na co sie zdecydować

 

Bardzo mi sie podoba Jorge Nosferatu oraz Fire 3 natomiast z oferty Lidla podoba mi sie również Harmonie, Kilovka oraz Super Bomba

 

Jakie według Was będzie najlepsze połączenie i najbardziej efektowne?

 

Dzięki!

Rozważ też oferte carefurra która ma mega oferte, np top64 za 50 coś zł a hydra w niemożliwej cenie 49.99 z lidla harmonie bardzo dobra kostka, kilovka z lidla zamiasy nosferatu z biedry i do tego np hydra żeby był większy kaliber :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był na Twoim miejscu zrobiłbym tak:

-JW4083 Exclusive Collection 2 (rok temu gdy odpaliłem ją na finał wszyscy byli zachwyceni)

-JW2030 Nosferatu

-Hydra

 

Akurat zmieścisz się w cenie i będziesz miał 3 fajne kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był na Twoim miejscu zrobiłbym tak:

-JW4083 Exclusive Collection 2 (rok temu gdy odpaliłem ją na finał wszyscy byli zachwyceni)

-JW2030 Nosferatu

-Hydra

 

Akurat zmieścisz się w cenie i będziesz miał 3 fajne kostki.

Zamiast nosferatu lepiej kilovke z lidla. Tylko 10zl więcej a ma kątowy układ strzelania który napewno zrobi większe show niż prosty i ogólnie też mega efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW4083 Exclusive Collection 2 jest piękne tylko trochę krótkie niestety...

JW2030 Nosferatu Napierd... dziela jak dziki osioł :) biere!

Hydra też spoko! biere!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a gdybym dołożył jeszcze z 60zł to co byście polecili do tych 3 kostek?

Fire 3 Niebieską z Biedronki za 59 duże brokatowe korony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire 3 jest ładna... nawet bardzo! natomiast co do exclusive... pokazałem kilku osobom i twierdzą, że kiepskie i krótkie jak za taką kase :)

 

A może pyrotechnic master z oferty Netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire 3 jest ładna... nawet bardzo! natomiast co do exclusive... pokazałem kilku osobom i twierdzą, że kiepskie i krótkie jak za taką kase :)

 

A może pyrotechnic master z oferty Netto?

Jeśli już chciał byś koniecznie 100 strzałów to moim zdaniem Pyrotechnic Master lepsza od Nosferatu ponieważ brokatowe palmy urozmaicają efekt.

 

P.S. jeśli chodzi o Netto to Da Vinci jest przepiękna jeżeli jesteś fanem brokatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro sie zaczyna sprzedaż wiec mało czasu zostało... to co w koncu byście polecili do efektu WOW?

 

Najlepiej coś z biedry, netto ew lidla (do lidla mam jakies 10km i nie za bardzo chce mi sie tam jechać) ew coś wysyłkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem 4 zestawy:

 

1: 309zł

Kilovka

Hydra

Exclusive 2

2: 327zł

Pyrotechnic master

Harmonie

Hydra

3: 327zł

Special show

Hydra

Harmonie

4: 338zł

Kilovka

Hydra

Harmonie

Nosferatu

 

Co byście wybrali ew jakies zmiany zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

 

Wezme chyba:

 

Kilovka

Hydra

Nosferatu

Fire 3

 

:)

 

 

Jakieś propozycję od którego zacząć i jakie następne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań robić spam, do takich pytań służy dział pomoc.Utworzyłeś już jeden temat ,,stuff do 360zl" i robisz spam w dziale z marketami.A odpowiadając na twoje pytanie może być taka kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem robie spam, bo w dziale pomoc nie dostaje sie praktycznie żadnej odpowiedzi a w działach markety bez problemu :) Moderator może usunąć moje posty - odpowiedź już dostałem stuff już wybrany

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...