Skocz do zawartości

JR34 Morfeusz


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JR34
Nazwa: Morfeusz
Opis: 4 RAKIETY; MIX 4 EFEKTÓW W OPAK.: KOLOROWE GWIAZDKI; CZERWONE GWIAZDKI; ZIELONE GWIAZDKI; ZŁOTY DESZCZ
Zdjęcie: http://fajerwerki-korsarz.pl/www/index.php...t&Itemid=45

Film: Brak
Kaliber: OD 49 mm
Cena hurtowa: Brak



Posiadał ktos te rakiety? ,widziałem je tylko na filmie użytkownika "kamillegionista"

Prawdopodobnie z zestawu DISCOVERY ,je miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja je miałem z zestawu i Discovery i Festival.
Oba te zestawy jak również rakiety polecam w 100%, bo będzie to lepszy wydatek niż jakieś JR25 ;] Które są przereklamowane:)
W tym roku spróbuje zrobić film oddzielny tej rakiety i dać wreszcie w dobrej jakości, ale nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to lepszy wydatek niż jakieś JR25 ;] Które są przereklamowane:)


Pierwszy raz nie mogę się z Tobą zgodzić...
Tu raczej przysłużę się opinią jednego z modów oraz kilku userów - jeśli ma się skromny stuff , to lepiej kupic wyrzutnie niz zestaw rakiet za...30zł :!:

Miałem okazje podziwiać je w tamtym roku i przynzaję , że efekty są rozłożyste i robia wrażenie , lecz jeśli ma się stuff powyżej 1k zł to w rakiety nie ma sie praktycznie co bawić(chyba , że sie jest fanatykiem jak ja i można kupic kilkanaście sztuk) - wyrzutnie odpala się raz po postawieniu na ziemi , do rakiet potrzebna jest rura/butelka , którą nie łatwo postawić gdy nie ma śniegu/wbić w ziemie w zimie , bo jest zamarznięta.

Co do porównania do JR25 , obydwa komplety są niesamowite , lecz JR25 mają inne , lepsze efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rok temu JR25 i te rakiety nie zrobiły na mnie ŻADNEGO wrażenia :)
Taka prawda że za tą cene tylko 4 rakiety? Nie opłacalne, ponieważ SpeedIV spokojnie je przebijają. Mam nawet filmy tych rakiet i nikogo nie zdziwią w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czemu , ale na filmiku , który przed chwilą oglądałem , rakieta apollo miała efekt identyczny.
Wynika z tego , że 3 zestawy dużych rakiet (meteor regn , apollo i morfeusz) to cały czas to samo , tylko w innej poligrafi :wink:
Rakiety mają efekty naprawdę niezłe , a ich ceny są przystepne , ale płacąc o 10zł mniej , możemy kupić Speed IV , których efekt dorównuję tym rakietom , a czasami nawet je przebija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Mam go już w stuffie. Kupiłem go nieprzypadkowo, ponieważ wybuch z rakiety jest niepowtarzalny. Komuś może się nie podobać, ale na mnie robi wrażenie mimo nie małej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odświeżam temat.

Dzisiaj odpaliłem jedną o efekcie czerwonych gwiazd.Efekt bardzo mizerny i krótko utrzymujący się w powietrzu.Wielkość rozbryzgu przypomina rakietę jr8 ;) .Byłem mocno zdziwiony,kaliber 49mm a efekt na kaliber ok 25mm.Jedyne co jest warte uwagi to fajny wzlot.Nie są opłacalne.Daje 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...