Skocz do zawartości

www.sklep.strzały.pl


Tele

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znalazłem w sieci fajny sklepik gdzie jest super power :


sklep.strzaly.pl

Co prawda mają mały asortyment , ale zakup u nich to fajna opcja bo :
- koszt przesyłki zgodnie z cennikiem poczty polskiej
- przy okazji zainwestuje się w lont
- są tam odczynniki np. KNO3 - Saletra potasowa
- mają super powera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do was pytanie które zestawy sie opłacają z ich oferty.

Żadne lepiej samemu sobie złożyć zestaw taniej wyjdzie :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)
O wilku mowa a wilk nie spi.

Generalnie jak do tej pory, mielismy tylko odczynniki, a to w sumie i tak jedynie jako dodatek do lucznictwa ;). Od zeszlego roku myslelismy o gotowych fajerwerkach, ale ze wzgledu na dziury w budzecie jakos caly czas sie to odkladalo. Ostatnio kupilismy probna partie nie duzych i nie drogich fajerwerkow z SP i sprawdzamy czy jest zainteresowanie ;).

Generalnie - jesli bedzie, to poszerzymy oferte. Generalnie gdyby ktos potrzebowal cos konkretnego, czego akurat nie ma w sklepie, to mozna napisac maila. Uwzglednimy przy nastepnej dostawie, albo jesli uzbiera sie wiecej propozycji, to zamowimy cos szybciej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mieli troche wiecej produktow to bym tu czesc stuffu zakupil, ale na 2 -3 produkty nie ma sensu skladac zamowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalq napisali ze moga zamowic cos na zamowienie i bd wiecej niz 2 rzeczy ;) Wyślij do nich emaila :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy w tym sklepie są w miare. Akurat do zabawy przed sylwkiem bo prawie wszystko z tego zestawu miałem (prócz tych fontann) Ale w pryszłym roku (bo w tym to już chyba za późno..) powinni wprowadzić naprawde sporo produktów SP od pierdółek po spore wyrzutnie i rakiety. Napewno by mieli spore zainteresowanie, ponieważ SP ma bardzo dobre produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że ten sklepik się rozwija :razz: coraz lepiej coraz lepiej oby tylko w przyszłym roku zwiększyli trochę swój asortyment bo póki co szerokością oferty nie zachwycają. Ale są też plusy bo to kolejny sklep gdzie można lont kupić :wink: Co do cen to takie średnie.

PS: Nie zapominajmy, że można tam też kupić książki i artykuły łucznicze :lol::lol:

Ogólnie sklep ciekawy zobaczymy co będzie za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W poniedziałek 08.12 zamówiłem zestaw średni+2xświeca dymna. Przelew wpłynął następnego dnia. Realizacja trwała 2 dni, a w piątek paczkę wysłano. Dziś do mnie dotarła. Wszystko pięknie zapakowane, nic nieuszkodzone i w gratisie dostałem jeszcze książkę :P

Mam nadzieję że w następnym roku pojawi się więcej produktów SP :)

Dla mnie sklepik jest wporzo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W poniedziałek tydzień temu zamówiłem lont 5 m (10cm/sek)
Paczka wysłana była w środe, dziś przyszła, wszystko w porządku jest + książka gratis :mrgreen:
Polecam ten sklep, zapewne jeszcze nie raz coś tam kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Bardzo się zawiodłem na tym sklepie.
Kupiłem lont 5m 1cm/sek we wtorek 2 tygodnie temu i chciałem żeby doszedł przed majówką i d*pa, nadal nie doszedł.
To był chyba mój ostatni zakup w tym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Info z ich strony:

1 Grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w organizowanym 1 grudnia Dniu Darmowej Dostawy.

Pomysł zorganizowania Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Ostatnia tego typu impreza, przeprowadzona na Zachodzie Europy, przyciągnęła ponad 750 sklepów internetowych i wygenerowała dla nich ponad 35 tys. zamówień w ciągu jednego dnia!

Aby skorzystać z oferty, wystarczy złożyć zamówienie 1-szego grudnia i w uwagach do zamówienia wpisać "Dzień darmowej wysyłki". Paczkę wyślemy na nasz koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Info z ich strony:

1 Grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w organizowanym 1 grudnia Dniu Darmowej Dostawy.

Pomysł zorganizowania Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Ostatnia tego typu impreza, przeprowadzona na Zachodzie Europy, przyciągnęła ponad 750 sklepów internetowych i wygenerowała dla nich ponad 35 tys. zamówień w ciągu jednego dnia!

Aby skorzystać z oferty, wystarczy złożyć zamówienie 1-szego grudnia i w uwagach do zamówienia wpisać "Dzień darmowej wysyłki". Paczkę wyślemy na nasz koszt.


Fajna opcja ;D Tylko nie jestem pewien czy nie ma w tym jakiegoś haczyka, ale na pewno nie ma ;D
Jeśli zbiorę trochę kasy i szukany artykuł nie będzie na fm to z chęcią kupie coś w tym sklepie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatruje się w tym roku tam w odczynniki, więc ta darmowa przesyłka mi na rękę bo u nich koszt przesyłki. Nie jest jakiś taniutki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czeka się na akceptację?



10223
Zgłoszenie (czeka na akceptację) 22:36 - 27-11-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie polecam nikomu tego sklepu!
Zamówiłem paczkę 1 grudnia, na stronie w informacjach o zamówieniu było napisane, że paczka została wysłana 5 grudnia, również 5 grudnia przyszedł sms o treści: "Twoje zamówienie o numerze 1**** zostało wysłane." Na e-malia przyszła wiadomość, że zamówienie zostanie wysłane przez Pocztę Polska lub UPS, na stronie sklepu był podany nr do śledzenia wysyłki. Ani w Poczcie Polskiej, ani w UPS nie było przesyłki o podanym numerze. Wczoraj, tj. 13 grudzień, czyli prawie po 2 tygodniach przyszło zamówienie wysłane Pocztą Polską, data nadania to 09.12.2010r, a otrzymałem wiadomość, że wysłano paczkę 05.12.2010r. Również numer do śledzenia przesyłki na paczce był inny niż na stronie.

W 100% nie polecam nikomu tego sklepu, wprowadzają klienta w błąd i nie przywiązują wagi do składanych zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie polecam nikomu tego sklepu!
Zamówiłem paczkę 1 grudnia, na stronie w informacjach o zamówieniu było napisane, że paczka została wysłana 5 grudnia, również 5 grudnia przyszedł sms o treści: "Twoje zamówienie o numerze 1**** zostało wysłane." Na e-malia przyszła wiadomość, że zamówienie zostanie wysłane przez Pocztę Polska lub UPS, na stronie sklepu był podany nr do śledzenia wysyłki. Ani w Poczcie Polskiej, ani w UPS nie było przesyłki o podanym numerze. Wczoraj, tj. 13 grudzień, czyli prawie po 2 tygodniach przyszło zamówienie wysłane Pocztą Polską, data nadania to 09.12.2010r, a otrzymałem wiadomość, że wysłano paczkę 05.12.2010r. Również numer do śledzenia przesyłki na paczce był inny niż na stronie.

W 100% nie polecam nikomu tego sklepu, wprowadzają klienta w błąd i nie przywiązują wagi do składanych zamówień.


Ble ble ble masło maślane.
Wiesz jaki oni mieli tam zapierdziel w dzień darmowej wysyłki? Wystarczyło wziąć kurierem :)
Ja tak zrobiłem i paczkę otrzymałem w następnym tygodniu :P
I polecam sklep bo naprawdę dobra obsługa tylko jak mówiłem zapierdziel mieli tam że szok :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...