Skocz do zawartości
  • 0

Podstęp


firawerkoman

Pytanie

Chcę kupić fajerwerki za 500PLN'ów ale rodzice godzą się tylko na 300 (i tego jeszcze nie wiem) Fajerwerki będę kupował pewnie razem z FM'em. I mam pytanie do was jak tu zrobić żeby się nie dowiedzieli. Jeżeli chodzi o miejsce przechowania to no problem.
Nie chcę aby to wyglądało tak że listonosz przynosi dużą paczkę która się nie mieści w drzwiach a ja mówię mamie/tacie że to za 300zł. Proszę o plan działania. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

mpi - jemu nie chodzi o płacenie przy listonoszu tylko o to że paczka będzie duża i rodzice się pokapują że to nie jest za 300 zł.
Trudno coś wykombinować, szczerze mówiąc mi też by się to przydało bo niewiem co zrobić..:P
Może gdzieś do kolegi niech przyjdzie paczka? Albo najlepiej jak by paczka przyszła w godzinach w których jesteś sam w domu wtedy byś gdzieś pochował to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym na waszym miejscu wysłał gdzieś rodziców tzn. świąteczne zakupy a wy np. boli brzuch i wogule chorzy (symulacja) ehhe i mucha nie siada co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Coś w tym jest, ale niestety kurier niewiadomo kiedy przyjdzie, ponieważ rok temu przyszedł do mnie ok. 15 godziny, akurat mnie nie było w domu tylko ktoś inny. Bo nie umawiałem się z tym akurat na telefon tylko przyszedł kiedy mógł.
Ale siedzieć w domu a rodziców gdzieś wysłać nie zaszkodzi.. ;) Lecz wiem że łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

eh takie tematy na forum!! szerzymy kłamstwo i oszustwo
ale najlepiej niech wyślą w kilku paczkach w odstępie tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wap szerzymy brak ochrzanu przez rodziców :twisted:

Co ty myślisz, że ja mówię do mamy. Mamo wydałem na fajerwerki 3000zł cieszysz się :lol:

To, żeby nie zobaczyli tej paczki (jej wielkości) będzie trudną sztukę. Daje ci 3%, że się uda. Mi tylko raz się tak udało jak na 10min wyszli z domu i na szczęście przyszła w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mpiwowski a jednak sie udało najlepiej telefonicznie kuriera i już że starsi wyjdą nap o 13 to o 13 30 musi przyjść macie jakieś 40 do 1h na schowanie i sie nacieszenie zakupem hehe
wap i nie szerzymy kłamstwa (ja nigdy nie kłamie nie mówię prawdy :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

300 a 500 to nie musi być wcale taka wielka różnica :mrgreen:
Rodzice nie muszą też wiedzieć ile kosztowały poszczególne rzeczy.
Może były tanie i się zmieściłeś w 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale wy macie problemy... po prostu powiedziec rodzicom, ze paczka kosztowala 300 a nie 500 zl... ten system sie oczywiscie mpiego nie tyczy xD bo jak kupisz za 500 zl same wyrzutnie, to bedzie paczka mala, a jak kupis duzoroznosci, raket itp. to paczka bedzie duza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a jak będzie pytanko: pokaż rachunek to co?? Może FM'a poproszę żeby wsadził tam jakąś kartkę typu co tam jest i ile kosztowało to by może uwierzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to trzeba sie przygotować zer rznąc od kogoś rachunek np. taki ktoś co ma stuff do 300zł prosić aby zeskanował i co wydrukować i gites ehhe a o papier sie nie martwcie kto pomyśli że to fałszywka?? :D pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wy mi lepiej powiedzcie jak tu zamówić stuffa za 260zł, kiedy moja mama pozwoliła mi wydać 50zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zip grubo jednym słowem hehehh no jakby ci pozwoliła 170 no 200 to jeszcze a ty ehhehe
powodzenia ja nie wiem albo wiem była wyprzedaż wszystko po 2zł ehhe najlepsza wymówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wy mi lepiej powiedzcie jak tu zamówić stuffa za 260zł, kiedy moja mama pozwoliła mi wydać 50zł...
- Hahaha, a jak ja powiedzialem ze planuje w tym roku wydac 300 zl, to powiedziala ze maks 20 zl, a i tak byloby jej szkoda spalic dwie dychy(ale to jest moja kasa mamo! - dostajesz ja ode mnie i taty i nie bedziesz jej wysylal w niebo{itepe})...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zabardzo poprostu nie wpominam o tym ile wydam a jak już ide z tatą po fajerwerki to mama zawsze wrzeszczy " Tylko nie wydaj duzo ! Góra 100 zł. ! "
I jak przychodzę to mama wybałusza oczy lol
A najbardziej zeźli człowieka właśnie tak jak mówiliście, że planujecie kupić za około 300 zł. a tu mama "Góra 3 dychy " no poprostu żaaaal aż w środku się flaki przewracaja jak słysze takie słowa.......

Może powiedz, że w tym roku dostałeś naprawdę dużo gratisów i były promocje w sklepie, a wielkość paczki/wyrzutni nie musi od razu odzwierciedlać ceny tego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brawo :mrgreen: ja w tym roku też tak powiem ( co prawda nie mam 18 lat ) ale powiem, że to moje pieniądze, to ja je zbierałem przez cały rok i to ja je ciułałem grosz do grosza. Sylwester jest raz w roku i jest to mój najlepszy dzień w roku i chce go przeżyc jak najlepiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nawet nie mówię, ile, kiedy, i na co wydaje kase a jeśli chodzi o stuff to większość wyrzutni itp. przywozi tata z swojego sklepu, a rakiety petardy itp kupuje razem z sąsiadem, wracam do domu kładę wszystko na podłogę w siatkach i stuffik czeka sobie na 31/1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...