Skocz do zawartości

FP1 Jaja Dinozaura


maczqn

Rekomendowane odpowiedzi

HAHA jak achtung no nie przesadzaj, ja je miałem w tym roku, dostałem jako gratis na fk.pl jak na ich cenę huk jest świetny. Prawie taki jak popularne piratki/korsarki. Jednak miałem kilka niewypałów. Zauważyłem że lont gasł na zgięciach lontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Także miałem te petardy na sylwka (nawet trochę zostało) i walą nieźle jak na cenę. U mnie żadnych niewypałów nie było wszystkie ładnie odpalały.
10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre petardy w atrakcyjnej cenie w stosunku ilość/jakość. Huk jak dla mnie w deseń K2o4. Żadnych problemów z nimi nie miałem, tak więc śmiało mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

może i ta petardka nie jest najgłośniejsza ale
za tą cenę nic lepszego nie znajdziecie,
pozdrawiam


Owszem. Chociazby K300 Triangl z Super Powera. Jakby przeliczyc, to i FP3 Small sa bardziej oplacalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak miałem te petardy to wkurzało mnie w nich to że lont często się zatrzymywał tuż przed korpusem najczęściej na jego zgięciu. Huk moim zdaniem fajny jednak lepsze i ciekawsze wyglądem są K300 Triangle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak miałem te petardy to wkurzało mnie w nich to że lont często się zatrzymywał tuż przed korpusem najczęściej na jego zgięciu. Huk moim zdaniem fajny jednak lepsze i ciekawsze wyglądem są K300 Triangle


Z tym lontem to prawda, tez tak mialem. Jak bedzie powyginany przy korpusie to mozna spodziewac sie niewypalow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość karmel5061

Z tym lontem to prawda, tez tak mialem. Jak bedzie powyginany przy korpusie to mozna spodziewac sie niewypalow.


Odpaliłem już całą paczkę i nie miałem ani jednego niewypału.Co do huku nie ma co porównywać do FP4 bo to już jest przegięcie.Jak dla mnie to coś koło K0204/Żuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpaliłem już całą paczkę i nie miałem ani jednego niewypału.Co do huku nie ma co porównywać do FP4 bo to już jest przegięcie.Jak dla mnie to coś koło K0204/Żuka.


No huk nie jest jakiś świetny, ale te petardy są fajne do zabawy przed 12. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem co wy chcecie od tych petard,sa bardzo dobre wedlug mnie lepsze od krachmenow.


Jasne, bo Krachmeny są raz lepsze raz gorsze, ale częściej to drugie. ^^

to nie jest ironia. ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

nie wiem co wy chcecie od tych petard,sa bardzo dobre wedlug mnie lepsze od krachmenow.


Chyba nie miałeś prawdziwych krachmenów!Moje są tylko trochę cichsze od FP3 a od jaj o wiele wiele głośniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie miałeś prawdziwych krachmenów!Moje są tylko trochę cichsze od FP3 a od jaj o wiele wiele głośniejsze.

:huh: Chyba nie miałeś prawdziwych FP1 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie miałeś prawdziwych krachmenów!Moje są tylko trochę cichsze od FP3 a od jaj o wiele wiele głośniejsze.


Tak, ale krachmen raz lepszy raz gorszy. ;\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...