Skocz do zawartości

rura do rakiet


benny10

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szelki wystrzeliwuje z rury PCV wlaśnie, wkopanej w ziemie. I jest lepsza od tych co dają bo sszelki lecą wyżej. W tym roku chce skombinować metalową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomysł ! weź największy nóż z domu.. przyklej taśmą na koncu tak zeby ostre wystawało potem wystarczy tylko wbić w ziemie.. ja tak robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podejrzewam że była by dobra nawet na szelki :D


człowieku przestań wygadywać głupoty. Na szelki jest potrzebna porządna zatyczka z włókna szklanego. I nie wygaduj głupot że piasek wystarczy.

PS: I co sypiesz do tej rury ten piasek i co wbijasz kijek w piasek?? bo jeśli tak to kolejna głupota.



Chodziło mi bardziej o szelki z moździeża ;)

A kijek opieram tak aby swobodnie wyleciał :) NIE WBIJAM!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Przecież rakieta ma kijek cienki a szelka to już jest spora to z jakiej ty rury strzelasz ? jaką ona ma średnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne z czego te szelki czy z amatorskiego moździerza czy z profesjonalnego. Twój pomysł był do bani.


Nie strzelałem z tego szelkami. To była taka wyrzutnia do rakiet. I strzelałem z tego TYLKO rakietami.

"Podejrzewam że była by dobra nawet na szelki :D" PODEJRZEWAM :)

[ Dodano: 2008-12-28, 17:24 ]
Przecież rakieta ma kijek cienki a szelka to już jest spora to z jakiej ty rury strzelasz ? jaką ona ma średnicę ?

Niewiem dokładnie bo mi ją zapieprzyli. Ale napewno większą niż te z zestawu z moździeżem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy... Widziałem fajne rurki w zestawach rakiet w biedronce. Plastikowa z ostrym zakończeniem.
Rakiety można strzelać z jakichkolwiek rurek. Trzeba tylko pamiętać, że rura ma stać stabilnie i prosto, a rakieta musi mieć możliwość swobodnego poruszania się oaz pewnie stać w tej rurce (rurka musi mieć przynajmniej połowę długości kijka rakiety). Uprzedzając kolejne pytania, jak będzie więcej niż połowa to dobrze, jeśli mniej - radziłbym poszukać innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak puszczam rakiety to albo z wcześniej wypitego szampana albo jak jest śnieg to ze śniegu też ładnie lecą tylko musicie w śniegu zrobić większą dziurkę niż grubość patyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy strzelam rakietami nie używam rurek PCV tylko wsadzam do szklanej butelki po Coca-Coli lub po szampanie ;)


Taki pomysł dobry jak masz rakietki typu Kung-fu czy troche większe,a jak będziesz miał Big Daya to nie wsadzisz jej do butelki :lol:
Każdego roku ojciec skombinuje mi jakaś rurke i jest git tylko,że zawsze mi ją kradną :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...