Skocz do zawartości

Fajerwerki w mediach


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w ''Klanie'' Rysio odpalał Royal Wulkany z Hestii :)
Efekt piorunujący!

W ostatnich dniach tradycyjnie w mediach wpajano jak niebezpieczne są fajerwerki. Rozśmieszyła mnie akcja na FB coś tam że nie strzelam w sylwestra :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że w "Klanie" także Jerzy i Michał mają całkiem niezłe stuffy. bo się nimi chwalili :P
A co do tej akcji na Facebooku, to sporo osób biorących w niej udział to 40-50 letnie kobiety, które nie ruszają się z domu i nie rozumieją co to piękno fajerwerków. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po tej akcji to widziałem 5 krotnie wzmożoną aktywność strzelniczą niż porównując rok 2009. Normalnie z każdej strony leciały baterie co chwila. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK o stalowej woli
Jak przeczytalem ten artykul bylem tak wsciekly na autora ze zalozylem sobie konto zeby go skomentowac. "Petardy w ludzi polecialy". No co za debile. Komentarze byly rownie debilne "Trzeba sprawdzic czy fajerwerki na byly chinskie i czy firma miala koncesje" hahahahahahahahahaha ten gosciu mnie powalil. Glupie ignoranckie artykuly, niewiem jak mozna bylo to zamiescic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To czyjas olbrzymia nieodpowiedzialnosc , nie umieja sie tym czyms obchodzic , powinny powstac kursy odpalania petard............"

Rozwalił mnie ten komentarz trudno stało się choć stać się nie powinno, ciekawe co się stało pewnie się moździerz przewrócił albo coś takiego i jaki miał kaliber. Ważne żeby ludzie byli cali ale jak zwykle gazeta musi nagłaśniać i zaraz empatia to wykorzysta

EDIT: raczej tam nie było szelek tylko wyrzutnia albo się przewróciła lub jeden pocisk wybuchł w lufie powodując defekt innych a działo się to podczas finału którejś z wyrzutni. Dopiero teraz zobaczyłem film od Mpiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Największy hotel w stolicy prowincji Liaoning w Chinach stanął w 200-metrowych płomieniach. Pożar spowodowały sztuczne ognie, którymi Chińczycy hucznie witali nadejście Nowego Roku.

link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...