Jump to content
mpiwowski

Fajerwerki w mediach

Recommended Posts

Jorge najlepszy xD Nawet nie mają tak drogo. Widzieliście na video rakiety New Generation z Jorge? Nie ma ich na stronie.

To na 99% są Star Small Rocket w nowej poligrafii.

A GDZIE PIENIĄDZE SĄ?!

ZIP po kasę zgłoś się do Wulkana, w końcu im reklamę zrobiłeś w tym filmie ;)

fps

Kolejne "dobre" rady wszystko wiedzących policjantów:

http://www.emetro.pl/emetro/1,85651,10914474,Fajerwerki_jak_zgnile_jajo.html

Nie wolno też trzymać fajerwerków w domu, mieszkaniu ani na balkonie. //// hahahahahahahahahah :laugh: Pamiętajcie według tego Pana kupując fajerwerki przed sylwestrem i trzymając je w domu np. na 2-3 dni przed odpaleniem ŁAMIECIE PRAWO.

Ogólnie cały art oprócz wypowiedzi Pana z Jorga. Jest śmieszny i niepoważny.

• Like 2

A te przeterminowane powinny być utylizowane według wskazówek producenta.

Nie spotkałem się z takowymi wskazówkami :laugh: Poza tym, po to kupuje się fajerwerki, żeby je odpalić, a nie prowadzić kolekcję antyków.

Nie wolno też trzymać fajerwerków w domu, mieszkaniu ani na balkonie

Jeśli ktoś mieszka w bloku, a nie może trzymać fajerwerków w mieszkaniu, w piwnicy, ani na balkonie, to pozostała chyba tylko klatka schodowa :D

I pomyśleć, że tacy ludzie to "autorytety"... na przykład dla autora tego artykułu. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie żeby się połapać, że pan od sikawek gada bzdury jak potłuczony i że umieszczając opinie człowieka, który się kompletnie na fajerwerkach nie zna, wprowadza się tylko zamęt w głowach czytelników. Jeszcze ktoś zastosuje się do rad pana speca i poprosi o utylizację fajerwerków kupionych dosłownie tydzień temu. Komuś wcześniej chyba mózg zutylizowano!

Jak dla mnie to jest paranoja... właśnie fajerwerki dodają uroku różnym uroczystością. Rozumiem zakaz strzelania w dni inne niż sylwester i nowy rok, bo jednak może to być uciążliwe dla innych, lecz dla niektórych ludzi właśnie fajerwerki są w pewnej części sposobem na utrzymanie rodziny.

mpi o tym to już mówili przed sylwestrem w zakopanym i głośno o tym było

No i co z tego? Wtedy tylko jedna/kilka osób mówiło a teraz jest akcja protestacyjna. A to wielka różnica.

Kolejne mohery atakują w kolejnych miastach:

LINK

Chyba ich do reszty porąbało.

ale huk i tak do mnie dociera

NO PO PROSTU STRASZNE !! Ta Pani chyba nie wie co to jest prawdziwe życie i siedzi tylko zamknięta w dźwiekoszczelnym pokoju.

I ponownie żałosne porównywanie Polski do Włoch.

Dobrze że o tym wspomnieli.Starsi ludzie właśnie dlatego są wrogo nastawieni :
"Matka znajomej w czasie II wojny światowej była kilkuletnim dzieckiem. Huk fajerwerków i petard kojarzy się jej z wybuchami bomb, a okres okołosylwestrowy to dla niej najgorsze dni w roku. Nie wychodzi wtedy z domu."

No i co mnie to obchodzi ? Czy o mnie się ktoś martwi, że jak byłem mały to zaatakowł mnie duży pies ?

Szkoda chłopaków.Z pirotechniką amatorską kojarzę swoje najlepsze lata młodości :) Prawdą jest jednak to, że ludzie poniżej 15 lat nie mają świadomości co się może im stać.Sam pamiętam kilka bolesnych wpadek.Jednak w ich przypadku może i dobrze, że ich złapali bo trzeba być niezłym debilem, żeby takimi rzeczami się chwalić w necie.Zresztą ostatnio była na ten temat rozmowa na sb.

OMG, ale tam drogo. W 3:08 widać, że kilogramowa fontanna od Jorge stoi za 90zł!

Babka z wywiadu
Jakie fajerwerki należy kupować?

Lekarz
Przede wszystkim nie jakieś chińskie, które nie wiadomo skąd są kupowane.

A istnieje jakaś alternatywa dla chińskich? xD

Wszystko 4/6x droższe niż w internecie , ten napalony chłopak mnie rozwalił wraz z ojcem
A tak to nie wiem po co zdzierać aż tyle z ludzi
Ten kto umie niech kupi i po rozsądnej cenie .....