Skocz do zawartości

Fajerwerki w mediach


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

A te przeterminowane powinny być utylizowane według wskazówek producenta.


Nie spotkałem się z takowymi wskazówkami :laugh: Poza tym, po to kupuje się fajerwerki, żeby je odpalić, a nie prowadzić kolekcję antyków.

Nie wolno też trzymać fajerwerków w domu, mieszkaniu ani na balkonie


Jeśli ktoś mieszka w bloku, a nie może trzymać fajerwerków w mieszkaniu, w piwnicy, ani na balkonie, to pozostała chyba tylko klatka schodowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że tacy ludzie to "autorytety"... na przykład dla autora tego artykułu. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie żeby się połapać, że pan od sikawek gada bzdury jak potłuczony i że umieszczając opinie człowieka, który się kompletnie na fajerwerkach nie zna, wprowadza się tylko zamęt w głowach czytelników. Jeszcze ktoś zastosuje się do rad pana speca i poprosi o utylizację fajerwerków kupionych dosłownie tydzień temu. Komuś wcześniej chyba mózg zutylizowano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie to jest paranoja... właśnie fajerwerki dodają uroku różnym uroczystością. Rozumiem zakaz strzelania w dni inne niż sylwester i nowy rok, bo jednak może to być uciążliwe dla innych, lecz dla niektórych ludzi właśnie fajerwerki są w pewnej części sposobem na utrzymanie rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mpi o tym to już mówili przed sylwestrem w zakopanym i głośno o tym było


No i co z tego? Wtedy tylko jedna/kilka osób mówiło a teraz jest akcja protestacyjna. A to wielka różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mohery atakują w kolejnych miastach:

LINK

Chyba ich do reszty porąbało.



ale huk i tak do mnie dociera


NO PO PROSTU STRASZNE !! Ta Pani chyba nie wie co to jest prawdziwe życie i siedzi tylko zamknięta w dźwiekoszczelnym pokoju.


I ponownie żałosne porównywanie Polski do Włoch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że o tym wspomnieli.Starsi ludzie właśnie dlatego są wrogo nastawieni :
"Matka znajomej w czasie II wojny światowej była kilkuletnim dzieckiem. Huk fajerwerków i petard kojarzy się jej z wybuchami bomb, a okres okołosylwestrowy to dla niej najgorsze dni w roku. Nie wychodzi wtedy z domu."

No i co mnie to obchodzi ? Czy o mnie się ktoś martwi, że jak byłem mały to zaatakowł mnie duży pies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda chłopaków.Z pirotechniką amatorską kojarzę swoje najlepsze lata młodości :) Prawdą jest jednak to, że ludzie poniżej 15 lat nie mają świadomości co się może im stać.Sam pamiętam kilka bolesnych wpadek.Jednak w ich przypadku może i dobrze, że ich złapali bo trzeba być niezłym debilem, żeby takimi rzeczami się chwalić w necie.Zresztą ostatnio była na ten temat rozmowa na sb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

OMG, ale tam drogo. W 3:08 widać, że kilogramowa fontanna od Jorge stoi za 90zł!


Babka z wywiadu
Jakie fajerwerki należy kupować?

Lekarz
Przede wszystkim nie jakieś chińskie, które nie wiadomo skąd są kupowane.

A istnieje jakaś alternatywa dla chińskich? xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko 4/6x droższe niż w internecie , ten napalony chłopak mnie rozwalił wraz z ojcem
A tak to nie wiem po co zdzierać aż tyle z ludzi
Ten kto umie niech kupi i po rozsądnej cenie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty żartujesz chyba , to jak możliwe że w necie są tanie a może to jest sklep na filmie sezonowy

Przecież zwykli ludzie którzy kupują fajerwerki raz w roku nie znają prawdziwych cen, więc na nich można zarobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...