Skocz do zawartości

JW408 Show Of Fireworks


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW408
Nazwa: Wyrzutnia JW408 Show Of Fireworks
Opis: Niebieski Wulkan + Srebrne Chryzantemy
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1624
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=SJYstQEunjE
Cena hurtowa: 130zł
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: 49
Wysokość efektu: 35m
Kaliber: 30mm
Czas strzelania: 38sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wyrzutnia , po prostu żałuję , że jej nie kupiłem/zamówiłem.
Największa dawka craclingu na rynku.
Nietety dosyć wysoka cena jak za 49 strzałów(za 69zł więcej mamy achillesa i 51 strzałów więcej).
9,99/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena 10 Popieram FireMana wyrzutnia jest świetna. Chmura kraklingu jest naprawdę spora. Mój sąsiad miał ja w tego sylwka i myślę, że w tym roku ją raczej kupię :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam taki problem nie wiem czy kupić tę wyrzutnię czy jw402, tutaj finał jest niby dobry, ale taki sam jak wszystkie strzały. Obie wyrzutnie mają po 49 strzałow, ale jw402 jest o ponad 20zł droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zł jest droższa za to, że jest skośna. Zdecydowanie lepiej kupić JW402, różnorodne efekty i świetny finał, dodam jeszcze, że 7 ładunków wybuchających obok siebie tworzą ogromny efekt na całe niebo. JW408 jest za monotonna, małe efekty, powiem szczerze w ogóle mi się nie spodobała.

Zdecydowanie lepsza JW402

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość mati_77717

ona nadal stoi za 130 hurtowo ? ładna wyrzutnia jak za taką cenę :D kupie za rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
ona nadal stoi za 130 hurtowo ? ładna wyrzutnia jak za taką cenę :D kupie za rok :D


Teraz kosztuje 149 pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Film:



Piękna wyrzutnia, ogromne efekty na niebie. Jej cena jest odpowiednia do jakości. Nic dodać nic ująć... Powinna znaleźć się w każdym stuffie <600 PLN

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uwielbiam chryzantemy, a ta wyrzutnia w pełni wypełnia moje wymagania. Daje dużo światło na niebie oraz zajmuje jego dużą część co jest plusami. Minusem natomiast trochę wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

No więc tak, razem z txb475 były to najpiękniejsze wyrzutnie jakie miałem. Efekty GIGANTYCZNE , widzowi wydaje się jakby był w centrum eksplozji. 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia ma takie walnięcie, ze ziemia sie trzesie ! Efekty na cale niebo z 50 metrow szerokosci efektow strzela ostro widownia w zachwytach ;)


Edit// ostrzeżenie słowne za wulgaryzmy w postach! Następnym razem będzie już normalne ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Piękna kostka! Bardzo gęsty crackling, rozłożyste efekty i bardzo duże, crackling prawie opadał do ziemi. Nic tylko brać! Kostkę miałem pierwszy raz i w dodatku już z oznaczeniem UE. Efekt się zmienił, ale moim zdaniem na lepsze mianowicie wyrzucono peonie i jest sam crackling z minami. Film będzie później.

Mój film (zalecam 1080p):

http://www.youtube.com/watch?v=ZNyDrOe0NKY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta kostka się popsuła. Jest teraz bardzo monotonna i praktycznie poza kolorem wulkanu wizualnie niczym nie różni się od TXB400. Ja cieszę się, że udało mi się załapać na 2 szt. tej wyrzutni w starym efekcie i to po jeszcze super okazyjnej cenie u Pokiego. Dodatkowo za starą wersją przemawia znacznie lepsza dynamika...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kostka zmieniła się na lepsze. Starszej wersji nie miałem ale jakoś peonie mi nie podchodzą, bardzo lubię crackling. Co do dynamiki to myślę, że kostka mogłaby strzelać ciut szybciej, w dodatku był jeszcze mały przestój, ale jak za tę cenę myślę że nie ma co wybrzydzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...