Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

JW41 Pyton


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW41
Nazwa: Wyrzutnia JW41 Pyton
Opis: Komety + Zielone Chryzantemy z Trzaskiem; Srebrne Mieniące się Komety + Żółte Chryzantemy z Trzaskiem + Zielone Mieniące się Komety + Czerwone Chryzantemy z Trzaskiem
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1599
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=DYnS1vJ7KbI
Cena hurtowa: 58,50zł
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: 25
Wysokość efektu: 35m
Kaliber: 30mm
Czas strzelania: 35sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wyrzutnia, bardzo ładne rozpryski i o ile się nie myle to bardzo duże, później jest coś w El Dorado, ale na końcu już mi się za bardzo nie podoba, lecz na żywo napewno lepiej to wszystko wygląda, chodź jednak jak bym miał wybierać z Black Catem to wybrał bym BC, ponieważ jednak efekty dla mnie są tam ładniejsze, sporo craclingu jest i te super palemki :)
Ale ogólnie niezła wyrzutnia, 7/10

[ Dodano: 2009-01-01, 13:40 ]
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=22QdN7PEhSA
Bardzo dobra wyrzutnia, droga, ale jednak płaci się za bardzo dobre efekty i przede wszystkim duże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Efekt jest duży na samym początku, ale pod koniec strasznie zwalone za małe rozpryski na niebie. Ale najfajniejszy z tego jest cracklng.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jest duży na samym początku, ale pod koniec strasznie zwalone za małe rozpryski na niebie. Ale najfajniejszy z tego jest cracklng.


... i tutaj jak zwykle się nie zgodzę. Chciałem mieć tą wyrzutnie od dłuższego czasu, ale to za mały budżet, a to co innego zakupiłem w tej samej cenie, ale dostałem w tym roku od firmy Jorge w zamian za Black Cata(informuję dla niewtajemniczonych-jest to wyrzutnia firmy Jorge). Ogólnie nie spodziewałem się aż takiego ciekawego efektu aż do czasu kiedy odpaliłem tą wyrzutnie( dokładnie minutę po 24 na placu strażackim). Efekty dość można powiedzieć ciekawe. Kilka na samym początku ładunków z ciągnącymi się za nimi kolorowymi kometami. Potem wyrzutnia zwolniła z tempa i strzelała pojedynczo, a na koniec wyleciało kilka(ok. 4-5 ładunków na raz). Filmu nie posiadam, ponieważ mam słaby sprzęt do filmowania i mógłbym zostać wyśmiany za słaby dźwięk lub częściowo zamazany efekt(akurat jest to aparat cyfrowy z opcją filmowania firmy Sony).
Polecam innym użytkownikom tego forum zakupienia owej wyrzutni.
Moja ocena to 9/10(dlaczego 9, a nie 10 punktów? Ponieważ nie mogę Wam udowodnić, że miałem tą wyrzutnie w swoim zestawie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moja ocena - 6/10 ... Miałem ją rok temu i nie jest taka fajna jak by się mogło wydawać. Moim zdaniem jest wiele innych, ciekawszych wyrzutni w tej cenie np. 53901 Jupiter, którą oceniam na 9/10. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja ocena - 6/10 ... Miałem ją rok temu i nie jest taka fajna jak by się mogło wydawać. Moim zdaniem jest wiele innych, ciekawszych wyrzutni w tej cenie np. 53901 Jupiter, którą oceniam na 9/10. :)


Toć ja się okażę w tym roku troszkę mnie do niej zniechęciłeś no ale co teraz poradzę mam nadzieję że mi się bardzo spodoba ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się ta wyrzutnia podobała, efekty kolorowe różnorodne. u mnie strzelała razem z crazy whisling comets i zrobiła duże wrażenie.
Minusy? CENA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mój film tej wyrzutni na z Sylwestra 10/11r (zachęcam do oglądania w HD):


Niestety nie był to udany zakup, z racji tej, że była to ta słabsza wersja, i mogę ocenić tę wyrzutnię maksymalnie na 4/10 za długo utrzymujący się efekt i sporą ilość strzałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...