Skocz do zawartości

JF07 Lampa Alladyna


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JF07
Nazwa: Fontanno-Wyrzutnia JF07 Lampa Alladyna
Opis: FONTANNA + WYRZUTNIA 7 STRZAŁÓW; CZERWONO - SREBRNA FONTANNA; CZERWONE KOMETY + SREBRNE MIGOCZĄCE GWIAZDKI
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1427
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=GugrArzTwTc
Cena hurtowa: 6,70zł
Układ Efektu: I
Ilość strzałów: Fontanna + 7 strzałów
Wysokość efektu: 15m
Kaliber: 19mm
Czas strzelania: 18sek

Powiem wam, że ta wyrzutnia na żywo jest ładniejsza od troli. Bardziej ładne efekty miała. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fontanno-wyrzutnia zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Te efekty JAK NA TĄ CENĘ były opłacalne.
Najbardziej podobał mi sie efekt " migoczących gwiazdek ". Na niebie robi on spore wrażenie.
Czy wie ktoś, czy w jakimś sklepie internetowym można zakupić tą wyrzutnię za najwyżej 7.50 zł. ?
Z góry dziękuję za odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po takiej wielkości nie można było spodziewać się dużego efektu, a jednak - ta fontanno-wyrzutnia pokazała klasę i udowodniła, że małe produkty dają duży efekt :wink: Na początku była fontanna, mieniąca się w różnych kolorach, a potem kilka dynamicznych i bardzo ładnych strzałów - jak najbardziej polecam! :)

Mój film: http://pl.youtube.com/watch?v=xeelYOZDzwQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ja mialem i nawet sie sprawdzila . Wulkan z craclingiem , jak i efekty zachwycajace :) Jak na taka dobra wyrzutnie warto wydac to 7,50 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , że tak wielkiego efektu po tej fontanno-wyrzutni się nie spodziewałem.
Miałem zamiar szybko się jej pozbyć , aby odpalic jako następną w kolejności bora-bora i przyznaję , że efekt pozytywnie mnie zaskoczył.
Jak na tę cenę , rozpryski są całkiem spore , a sama fontanna osoiąga jakieś 3m wysokości.

[ Dodano: 2009-06-29, 20:06 ]
Mój Film z Sylwestra 2008/09 :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Oryginalny nie będę. JF07 to bardzo interesująca propozycja. Ciekawy efekt za naprawdę niską cenę (8,90 PLN). Moja ocena 9/10 ("tylko" 9 bo to jednak malutka wyrzutnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Fontanna mała ale kolorowa. Niestety mi się przewróciła. Przez małą powierzchnię na jakiej stoi i proporcjonalnie dużą wysokość jest wywrotna, szczególnie na nie koniecznie całkowicie płaskich powierzchniach. Ogólnie nawet fajna wybuchy też całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sąsiad miał ją na tego Sylwestra - dobra fontanna i wybuchy na niebie nie takie małe jak mogłoby się wydawać :xmas_wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Fontanna krótka,ale dosyć przyzwoita.Rozbryzgi o fajnym jednolitym efekcie,który jest naprawdę ładny i spory.Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...