Skocz do zawartości
  • 0

Nie wiem co to jest


MlodyZ

Pytanie

Więc mam do Was dwa pytania po wczorajszym sylwku :P

1.Jak się nazywa ten efekt?
ijkl1310936048l.JPG

2.Jako,że bardzo on mi się podoba,chciałem się Was jeszcze zapytać jaka wyrzutnia ma właśnie taki efekt.Wczoraj po północy gdy jeszcze nie wychodziłem na dwór ze stuffem,ktoś nie daleko mnie miał właśnie taką wyrzutnie.Tylko i wyłącznie taki efekt.Może wiecie co to za wyrzutnia?

Z góry bardzo dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Akurat wiem,ze to crackling tyle,że nie wiem czy on ma jakąś inną nazwę.No bo to nie jest np taki crackling jak w Arcticu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie od dzisiaj też z tym mam rozkminę. Taki efekt był w Arcticu. Niby to jest cracling (bo wybucha licznie), a na stronie Jorge zdefiniowane jest jako "wulkan + chryzantemy". Tu jest przykład wyrzutni, w której zagościł taki schemat: JW408

Dołączam się do pytania. Zna ktoś szczegóły na ten temat? Czy jest to po prostu zwykły cracling?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie to nie ta wyrzutnia,nie było żadnych czerwonych i zielonych dodatków i chyba strzelała wolniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Taki efekt to tylko w JW408 lub w Black Cacie. Tam są takie efekty jak na zdjęciu. To jest Ckrackling.

JW408 kosztuje - 121zł
a Black Cat - 55zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak to na pewno Fire Dragon !! Z resztą nawet się zgadza bo w moim mieście jest tylko hurtownia Tropica ;) Wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tak to na pewno Fire Dragon !! Z resztą nawet się zgadza bo w moim mieście jest tylko hurtownia Tropica ;) Wielkie dzięki za pomoc.

Spoko, nie ma za co! Można powiedzieć, że jestem ekspertem w sprawie fajerwerków
Tropic. :mrgreen: Od razu, gdy zobaczyłem tę fotkę pomyślałem że to Fire Dragon.
Fachowo ten efekt nazywa się "trzeszczące chryzantemy" i jest bardzo ładny.
A cena wyrzutni to 75 złotych. Myślę, że warto tyle dać za taki efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie w Gdyni w hurtowni jest po 64.A jest od jutra przecena 1/2 ceny :D Więc może zakupię na przyszły rok bo efekt piękny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

taki sam efekt miałem w arcticu a co do produktów tropica to rzeczywiście mają świetne wyrzutnie miałem jednę za 15 zł(nie pamiętam jakie miała efekty ale miała ok 16 strzałów )bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym powiedział że to jest black cat :!: zrobiłem pauzę w tym samym momencie co jest na zdjęciu :D
#edit: może i tak ale na tym filmiku tropica były mniejsze efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie możliwe, żeby był Black Cat bo jest napisane w 1 poście, tylko i wyłącznie taki efekt. To była ta wyrzutnia z Tropica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To na pewno nie jest Storm of Fire. On ma srerbne chryzantemy, które się
ze sobą zlewają. A na tej fotce na początku widać, że jest to coś w odcieniu złotym
i jest to jeden pojedynczy strzał, i tak właśnie daje Fire Dragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...