Skocz do zawartości

SP0008 Artilery Shells (Super Power)


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

kurde na żywo wszystkie fajerwerki wyglądają wogóle inaczej... moje brocade crown były jakby takie wielkie (grube) meteoryty spadały... piękne, troche miałęm problem bo moje spadały aż na ziemie i jeszcze na ziemi sie paliły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój filmik,10 szelek :grin: ,w 3 od końca jakiś duży ładunek musiał być bo zozprysnęła się 2 razy bardziej niż pozostałe, na filmiku tak nie widać ale w rzeczywistości wyglądała zaje... (jakby wszystkie takie były :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny moździerz też muszę go koniecznie kupić za rok jak dla mnie efekty super szczególnie brocade crown opadający prawie do ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

A ja dopiszę tutaj efekty kul

Golden Crackling Coconut
Silver Fish with Blue Pistill
Silver Time Rain
Crackling with Coconut Pistil
Brocade Crown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;). Na opakowaniu są efekty niezgodne z tymi na szelkach. Ja mam 2x Brokat, 2x Green Peony i 6x Red Peony ;/. Nie wiem czemu dali, aż tyle czerwonych ... Liczyłem na trochę więcej Brokatowych, ale mówi się trudno ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ten moździerz chyba 2 albo 3 lata temu po raz pierwszy i pamiętam, że efekty były takie jak na opakowaniu. Do dzisiaj mam w pamięci potężny złoty efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem wczoraj kilka i jest mniejszy efekt niż ten na filmikach z tamtego roku :/ Może i wiatr zrobił swoje ale spodziewałem się czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auu, zawiodłem się tym moździerzem kupuje go kolejny rok ale ...... w tym roku słabo lepiej wyszedł ten z hesti multi stars 12 kul 1.2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprostowanie wcześniej strzałem z nie oryginalnych rurek bardziej dopasowanych, szelki poleciały wysoko i stad wrażenie mniejszego efektu. Wczoraj strzelałem z tej z pudła i elegancko duży efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu brak. :mad:
A co do efektów to zastanawiałem się o co było tyle krzyku z tym moździerzem. U mnie efekty były taki sobie, na youtube wydawał się być zupełnie inny. Kolega miał rakiety Speed II - waliły podobnie jak moździerz. No ale żeby nie było, że tylko narzekam to i tak była to w miarę opłacalna inwestycja, sporo zabawy, natomiast liczyłem na coś więcej, czuje niedosyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...