Skocz do zawartości

[Moloch] Stuff 2023/2024


Moloch

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie było i dawno nie aktualizowałem stuffu sylwestrowego (bardzo duże zapasy mam).
Ale naszła okazja, że kolega z forum @KrychFire uruchomił sklep @Piro24 z naszymi ulubionymi fajerwerakim to trzeba było wykonać zamówienie :)

Paczki, które dotarły do mnie wyglądają następująco:
20231102-103828-kopia.jpg

Zawartość:
20231102-104228-kopia.jpg

20231102-104231-kopia.jpg

20231102-104414-kopia.jpg

20231102-104420-kopia.jpg

20231102-104501-kopia.jpg

Data produkcji 12/2022 więc to jest ten biały kruk Zombie Party (CLE4056) co dorównuje wyrzutniom cal. 48mm.
Natomiast sporo czasu czekałem na dostępność wyrzutni Gold Edition 255 (CLE4170) jak dla mnie to idealny finał pokazu sylwestrowego, mocniejszy nawet od znanego i lubianego JW831 oraz JW832.

Myślę, że na koniec roku wstawię zdjęcie kompletnego pokazu sylwestrowego.

 

Edytowane przez Moloch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partie z grudnia 2022 powinny być mocne. Z tego co ktoś pisał, tegoroczne 2023 też są tymi mocnymi. Gold Edition 255 CLE1770 - nie ulega wątpliwości - kostka jest to armagedonowa,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mantis napisał(a):

Partie z grudnia 2022 powinny być mocne. Z tego co ktoś pisał, tegoroczne 2023 też są tymi mocnymi. Gold Edition 255 CLE1770 - nie ulega wątpliwości - kostka jest to armagedonowa,.

Zombie 12/2022 To jest partia najnowsza , tak oznakowali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że mam na ten rok przedostatnią aktualizację stuffu (ostatnia to będzie zdjęcie kompletnego tegorocznego pokazu sylwestrowego).

3 wyrzutnie do pokazu (the best oraz gwizdy) oraz kilka mniejszych wyrzutni do przestrzelania przed 00:00, na końcu mały gratis ze sklepu. Warto było skorzystać z kodu rabatowego :) :
20231114-124551.jpg

20231114-124828.jpg

20231114-124839.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Best wyjątkowo niepodobna efektem do innych wyrzutni i jednocześnie bardzo dynamiczna. Z tej ilości strzałów i ze swojego rozmiaru wyciąga dużo satysfakcji dla widza. Jakbym miał do czegoś wrócić, to spróbowałbym jeszcze raz ją zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

txb263 to chyba odpowiednik tb166, muszę przetestować, albion słyszałem, że słabszy niż pierwsza wersja, ciekawe... ale najbardziej mnie interesuje the best, taki niby salut ale z kilkoma gwiazdkami, nie wiem czemu ale bardzo mi się podoba, szczególnie w większej ilości, chyba muszę o tym pomyśleć :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mantis napisał(a):

The Best wyjątkowo niepodobna efektem do innych wyrzutni i jednocześnie bardzo dynamiczna. Z tej ilości strzałów i ze swojego rozmiaru wyciąga dużo satysfakcji dla widza. Jakbym miał do czegoś wrócić, to spróbowałbym jeszcze raz ją zakupić.

Spodobała mi się właśnie za dynamikę i te kropki :) między nimi na pokazie pójdzie velpus. Chyba widziałem ją u @KrychFire na filmie.

3 godziny temu, Mroczny napisał(a):

txb263 to chyba odpowiednik tb166, muszę przetestować, albion słyszałem, że słabszy niż pierwsza wersja, ciekawe... ale najbardziej mnie interesuje the best, taki niby salut ale z kilkoma gwiazdkami, nie wiem czemu ale bardzo mi się podoba, szczególnie w większej ilości, chyba muszę o tym pomyśleć :DD

Podobno lepsza jest nawet od TB166, bo TB166 poszło trochę do dołu, ale ja nie będę jak miał tego sprawdzić, na pokaz będzie modyfikowana i cała pójdzie od razu :D the best jest the best, triplex to triplex zawsze trzyma poziom :D 

3 godziny temu, Nowak napisał(a):

Dobra aktualizacja :D Szkoda że nowy Albion słabo się prezentuje :/ 

Widziałem te filmy Albiona i sam nie dowierzałem, że Jorge go popsuło, choć na YT najnowszy film Albiona mówi, że nadal wyrzutnia jest fajna. Więc może to po prostu jakaś jedna trefna partia się trafiła. Chińczyk się pomylił?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W tym roku będzie skromniej" noo chyba nie do końca się to udało :D Potężny zestaw uzbierałeś, prawie same "zawodowe" wyrzutnie. Chyba trzeba będzie jakąś ekipę do noszenia pirotechniki zorganizować, albo paleciaka wynająć :D Do tego jeszcze strzelanie na systemie pro. Zapowiada się tłuściutko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa do noszenia jest potrzebna co roku, bo są zazwyczaj 3 palety w 3 strefach :D 

W zasadzie to mogę zaprezentować, jak będzie pokaz w tym roku wyglądał :) 
Specjalnie dla Ciebie tak w tym roku będzie wyglądał mój pokaz, nie jest to może poziom MPI albo Krycha, ale staram się:
pok.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zbieg okoliczności, bo oglądałem dzisiaj Mascaletta (Mascletá) od Danger Hobby, a tu ktoś wrzuca cukierasy.

Tych jorgowskich od El Gato nie miałem, tylko Special Traca 10Meters od Funke i muszę przyznać, że moc była ogromna tego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 21:47, mantis napisał(a):

Zbieg okoliczności, bo oglądałem dzisiaj Mascaletta (Mascletá) od Danger Hobby, a tu ktoś wrzuca cukierasy.

Tych jorgowskich od El Gato nie miałem, tylko Special Traca 10Meters od Funke i muszę przyznać, że moc była ogromna tego towaru.

Już chyba nie ma Funkowych.
Brałem bo cena przyzwoita 69 zł.
A będzie rozbudowana o dodatkowe cukierki zapewne :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nadszedł ten moment, że chwalę się moim tegorocznym stuffem 2023/2024 :) 

Na początek wjeżdża mój stuff na główny pokaz po 24:00:
20231221-104916.jpg

20231221-104921.jpg

20231221-104924.jpg

Oraz pozostałości do luźnego odpalania (na zdjęciu nie ująłem 2 wyrzutni od Funke [Brokat-Mix FC25-36-3][Eisbrecher FC25-25-10], 2 wyrzutni od Piromax [PX-PRO 3][PX-PRO 15] oraz 1 wyrzutni od Pyromoravii [Tasmanian Devil NS11606]:
20231221-110321.jpg

20231221-110316.jpg

20231221-110330.jpg

Pozrowionka Piromaniacy! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało mi się to na pierwszy rzut oka na zdjęcia zrobione w słowackiej jaskini. Kanciapa na piro wypisz-wymaluj i dodaj klimatu - pieczara na to fit.

Jedne z najlepszych zbiorów w sensie jakościowym na forum, a biorąc pod uwagę, że nie zmieściły się w jednym kadrze, to również jedne z największych.

Dziwi wielkość moździerzy na tle innych fajerwerków, tak jakby urosły one po latach w świetle wyrzutni. Colpo siermiężny moździerz zasługujący na miano kawalera broni. Chyba najzasobniejszy jesteś w ten jednorurowy rodzaj fajerwerków, u nikogo innego nie kojarzę aż tylu "mojżeszy".

Szacun z kapeluszy. Czapki ze głów.

chapeau-bas.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mantis napisał(a):

Wyglądało mi się to na pierwszy rzut oka na zdjęcia zrobione w słowackiej jaskini. Kanciapa na piro wypisz-wymaluj i dodaj klimatu - pieczara na to fit.

Jedne z najlepszych zbiorów w sensie jakościowym na forum, a biorąc pod uwagę, że nie zmieściły się w jednym kadrze, to również jedne z największych.

Dziwi wielkość moździerzy na tle innych fajerwerków, tak jakby urosły one po latach w świetle wyrzutni. Colpo siermiężny moździerz zasługujący na miano kawalera broni. Chyba najzasobniejszy jesteś w ten jednorurowy rodzaj fajerwerków, u nikogo innego nie kojarzę aż tylu "mojżeszy".

Szacun z kapeluszy. Czapki ze głów.

Musiałem zdjęcie panoramiczne zrobić, miejsce jakie jest takie jest, po prostu jest niskie i nie można napchać do góry :D
Moździerze sobie leżą jak będę odpalał po 1 szelce rocznie to starczy mi na 30 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, damian7878 napisał(a):

Istny sklep. Do wyboru, do koloru wszystkiego. Nie można oka oderwać. Udanego pokazu! 

No powiem Ci że wszystko na wyprzedażach. Więc co się trafiło w łapy to brałem. 😃 Po co przepłacać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, matikoksu napisał(a):

Dużo tego 😁 nawet to co masz na luźne strzelanie nadaje się żeby zrobić z tego kolejny konkretny pokaz 😁

Całości nie odpalam. Myślę że te wyrzutnie małe odpale jak Albion i Viserion w ramach luźnego strzelania przed 24. Poza tym idzie pokaz o 24. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić coś z Aldi, ale szwagier był szybszy i do pokazu dokupił małe conieco:
Koniec zbierania w tym roku :D
20231229-133337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak da się dorwać w markecie wyrzutnię o kalibrze 50 mm, nie tylko 25-strzałową, ale też w formie multikalibru (25,30,48 mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

Czyli jednak da się dorwać w markecie wyrzutnię o kalibrze 50 mm, nie tylko 25-strzałową, ale też w formie multikalibru (25,30,48 mm).

To akurat można powiedzieć na straganie kupione. U takiego miastowego handlarza, którego szwagier zna i dobre ceny mu zawsze daje :D
Będzie do pokazu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...