Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie z marketów na już


MarcinFireworks

Pytanie

Cześć, jak co roku jadą na sylwestra ze znajomymi w góry, mamy do przeznaczenia około 320 zł na prio, zamówiłem na INS 2 fajne kostki, niestety nie doczytałem opinii i wątpię, że to dojdzie do sylwestra o ile dojdzie kiedykolwiek. Potrzebuję mieć kostki u siebie do środy 28.12 więc podejrzewam, że tylko markety zostały. Doradzi ktoś co wziąć? Najlepiej 2/3 konkretniejsze kostki. Mocno rozważam helixa z dino + coś z biedronki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczekaj na ofertę Carrefoura. Tam już są fajerwerki ale po świętach jest obniżka cen. Standardowo tam jest Virus. Jeśli Dino no to Helix lub Special show którą miałem w tamtym roku, długo strzela. Biedronke omin, jeśli masz Lidla gdzieś obok i jest importer Pyroco to bierz Harmonie 64 strzały za 110 zł  myślę że dobra cena. Gdy jest Triplex nie bierz nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, MarcinFireworks napisał(a):

Cześć, jak co roku jadą na sylwestra ze znajomymi w góry, mamy do przeznaczenia około 320 zł na prio, zamówiłem na INS 2 fajne kostki, niestety nie doczytałem opinii i wątpię, że to dojdzie do sylwestra o ile dojdzie kiedykolwiek. Potrzebuję mieć kostki u siebie do środy 28.12 więc podejrzewam, że tylko markety zostały. Doradzi ktoś co wziąć? Najlepiej 2/3 konkretniejsze kostki. Mocno rozważam helixa z dino + coś z biedronki 

Zamawiaj z piroart. Szybko ogarniaja temat z wysylka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, Piotrek007 napisał(a):

Zamawiaj z piroart. Szybko ogarniaja temat z wysylka. 

PiroArt zakończył wysyłke dzisiaj o północy.

Nie wyślą, bo mają problemy techniczne i nie dadzą rady.

Ale jest kilka sklepów co do 26 grudnia przyjmują zamówienia, więc bez problemu paczka dojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
53 minuty temu, Arturo :) napisał(a):

PiroArt zakończył wysyłke dzisiaj o północy.

Nie wyślą, bo mają problemy techniczne i nie dadzą rady.

Ale jest kilka sklepów co do 26 grudnia przyjmują zamówienia, więc bez problemu paczka dojdzie :)

To nawet nie wiedziałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kerfur dramat w tym roku. Zobacz w biedronce ,bo są ciekawe kostki.  Co do virusa to ja bym 120-170zł w kerfurze nie zapłacił za tą kostkę 25mm skrojoną na 20. Skończyła się normalna dość niska cena na tą średnią kotkę to hit zaliczy szybki upadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli jedziesz do Zakopanego autem. Spróbuj w INS dogadać odbiór osobisty. Siedzibę mają w Krakowie.

Centralna 81
31-586 Kraków

Edytowane przez piromen29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze kombinujesz z tym INS. No ale nie wiadomo skąd kolega jedzie.

Fakt w INS będą najlepsze ceny, A podjechać do Krakowa po drodze do Zakopanego czemu nie :)

Z marketów bym próbował brać:

Dino i szukał Helix, Axion, Show, Immortal
Lidl Super Bomba, Predator, Thorian (z oferty Triplexa 
Speed, Have Fun)
Biedronka Dream Light, King Size, Magic Dragon, Midnight Shooter, Multi Color, 2x Rainbow Explosion też chyba da radę. 

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...