Skocz do zawartości

[Moloch] Stuff 2022/2023


Moloch

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok nowe zakupy :)

Dziś dotarła moja pierwsza noworoczna paczka z pirotechniką zakupy z alepetarda.pl, cena jak na ówczesne czasy w miarę fajna:

Wyrzutnie:
Gaoo CEL100-07 Celebration 7 (100 strzałów 20mm) 1 szt.
Triplex TXB764 X-Effects (48 strzałów 30mm) 1 szt.

Pirobajery:
Triplex TXF441 Stroboskop biały 90 sek 3 szt.

Gratisy:
Jorge JFS-1 Smoke Fountain Colour WHITE 1 szt.
Piromax PXG205 Firecrackers M40 1 szt.

20220112_102054.jpg20220112_102446.jpg

20220112_102441.jpg

Edytowane przez Moloch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moloch zmienił(a) tytuł na [Moloch] Stuff 2022/2023

Wyrzutnia TXB764 X-Effects spodobała mi się na nagraniu. Nawer trochę osób z forum ją miało. Mało co ma takie zróżnicowane układy efektów przy tej ilości strzałów: przechodząc z "I" do "W", co jest dużym plusem i wizualnie atrakcyjnym urozmaiceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga paczka dotarła :)
zakupy prywatnie klasyków od kolegi z forum :)

Wyrzutnie:
Dextrin PB211 ACAB Titanium Salute (16 strzałów 20mm) 2 szt.
Dextrin DB31 El Titanio (25 strzałów 20mm) 2 szt.
Dextrin DB32 El Titanio (50 strzałów 20mm) 2 szt.
Dextrin DB22 Shark Cake 1 (49 strzałów 20mm) 1 szt.
Piromax PXB2113 Titanium Salute (25 strzałów 20mm) 2 szt.

20220112_200822.jpg

20220112_201150.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubej rury sporo tytanowych kostek, mógłbym stwierdzić nawet że chyba jesteś ich miłośnikiem :D seria X z Triplexa robi robote piękna jest ta TXB764 :) Celebration 7 jedna niewiadoma ciekawe jak wypadnie. Początek świetny, oby tak dalej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, endriu123457 napisał:

Ależ będzie tytanowo u ciebie El Titanio sztosiwo kosteczki bardzo głośne ^^ udało Ci się rarytaski dorwac 

 

15 minut temu, Kamil911 napisał:

Z grubej rury sporo tytanowych kostek, mógłbym stwierdzić nawet że chyba jesteś ich miłośnikiem :D seria X z Triplexa robi robote piękna jest ta TXB764 :) Celebration 7 jedna niewiadoma ciekawe jak wypadnie. Początek świetny, oby tak dalej. :P

To nie jest tak, ze uwielbiam Titanium Salute, ale uważam, że pokaz bez Titanium Salute odbyć się nie może, przy dzisiejszych cenach piro oraz przyszłych, to wolałem się wyposażyć w kilka dobrych zabytkowych rarytasów :) Kolega z forum chyba ma jeszcze kilka dostępnych tych kosteczek :)

Celebration 7 to taki zakup na początek pokazu, po tym sylwestrze zauważyłem, że ludziom bardzo się podobają wyrzutnie ciche i planuje cichych efektów więcej w tym roku wrzucić do pokazu, oczywiście w połączeniu z hukiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się hukowo zrobiło ? El Titanio 50 bardzo mi się spodobała dużo większa dynamika strzelania niż 25 choć wiadomo że wyrzutnia wyrzutni nie równa. Rekina niestety nigdy nie miałem i nie zapowiada się że kiedykolwiek się to zmieni, ale EL 50 to bym przytulił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Eleganckie wyrzutnie 

Nie za wcześnie?? ?

Mam gdzie trzymać, a cenowo dobrze wychodziły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moloch napisał:

Mam gdzie trzymać, a cenowo dobrze wychodziły :)

No ja w tym roku się opóźniam ale to nie moja wina tylko sklepów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, k4n4li4 napisał:

No ja w tym roku się opóźniam ale to nie moja wina tylko sklepów :P

Straszna lipa jest w sklepach dlatego tak mało zamówień, myślę jeszcze nad LemFire bo kilka tam mają ciekawych rzeczy, a tak to dalej czekam na lepsze promki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2022 o 20:54, Moloch napisał:

Druga paczka dotarła :)
zakupy prywatnie klasyków od kolegi z forum :)

Wyrzutnie:
Dextrin PB211 ACAB Titanium Salute (16 strzałów 20mm) 2 szt.
Dextrin DB31 El Titanio (25 strzałów 20mm) 2 szt.
Dextrin DB32 El Titanio (50 strzałów 20mm) 2 szt.
Dextrin DB22 Shark Cake 1 (49 strzałów 20mm) 1 szt.
Piromax PXB2113 Titanium Salute (25 strzałów 20mm) 2 szt.

20220112_200822.jpg

20220112_201150.jpg

Tyle dobroci na jednym zdjęciu oj bedzie głośno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zdjęcie też zainspirowało do kostek hukowych. Te elTitanio są po prostu ładne, a i potrafią narobić trochę zamieszania. Szkoda tylko że shark cake 1 nie mogę nigdzie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zawitała u mnie kolejna paczka (nawet 2 :))
zakupy prywatnie od kolegi z forum w fajnych cenach :)

Wyrzutnie:
Triplex TXB084 Equalizer (37 strzałów 30mm) 1 szt.
Triplex TXB436 Cyklop (36 strzałów 30mm) 1 szt.

Jorge JW407 The Legend (49 strzałów 30mm) 1 szt.
Jorge JW4001 Show of Fireworks (49 strzałów 30mm) 1 szt.

Takie dobre klasyki moim zdaniem :)

20220127_190334.jpg

20220127_190336.jpg

20220127_190840.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę salutówek, bo polowałem kiedyś na nie w 2020 roku dla zrobienia sylwka tematycznego. Mały El Titanio różni się od dużego nie tylko ilością strzałów, ale też efektem. Shark 1 oprócz saluty sprzedaje również kolorowy bukiecik - minę.

Equalizer swego czasu bardzo popularna kostka u nas i z czasem wyprzedziła niegdysiejszego hita Songa od tego samego importera. Oby dalej "Wyrównywacz" trzymał wyrównany poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze the legend... miałem na ostatniego sylwka i w sumie d*py nie urywa ale tanio zapłaciłem więc nie narzekam :P

equalizer podobno dobrze wali mimo małej ilości necu ale nie miałem więc wierzę na słowo tym co pisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom planowałem zrobić nieco inne zamówienie, ale nie zdążyłem i dobre wyrzutnie rozeszły się jak świeże bułeczki.

Mimo wszystko oferta była opłacalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja i już widze że jest pięknie :)same ładne duże konkrety to mnie sie podoba.. The Legend oraz Equalizer miałem i bardzo byłem zadowolony szczególnie z Wyrównywacza który jest mega kolorowy :) więc myślę że z obu kostek wymienionych wyżej będziesz zadowolony Cyklop i JW4001 są mi kostkami obcymi nigdy ich nie miałem ale wyglądają interesująco szczególnie Cyklop który strzela w układzie kątowym oraz w kalibrze 30mm zrobi napewno robote na niebie.. No powiem panie kolego że solidny stuff budujesz oby tak dalej. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Żadnej z powyższych i ostatnio dodanych kostek nie widziałem na żywo w akcji, ale sądząc po komentarzach powyżej-wiesz co dobre. 

Cóż, pozostaje życzyć Ci niskich cen na upatrzone kostki. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się wybierać co tanie i dobre? 30 mm raczej nie zawiedzie. Kolejna, ale tym razem specyficzna paczka już do mnie zmierza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa
Dziś przyjechał kurier z paką z INS, zakupy robione przy -35% na wyprzedaży

Wyrzutnie:
Piromax PXB3932 Velpus (49 strzałów 30 mm) 1 szt.
Jorge JW2039 Eden (36 strzałów 20 mm) 2 szt.
Jorge JW802 Angel (50 strzałów 30 mm) 1 szt. 
Jorge JW809 Hurricane (100 strzałów 20 mm) 1 szt.

Myślę, że dokonałem ciekawego wyboru, efekt wyrzutni Velpus strasznie mi się spodobał na filmiku jednego Pana z forum :), wyrzutnie Eden to raczej konieczność w każdym sylwestrowym pokazie, wyrzutnia Hurricane trochę niespotykana na forum, no i na koniec wyrzutnia Angel moim zdaniem dobry odpowiednik wyrzutni Super White Strobe , przy czym dodatkowo dostajemy czerwone gwiazdki i strzały kontowe na finał :)

20220203_094937.jpg.8ad43527f79764f0ef93afff89ca14af.jpg

20220203_095347.jpg.983f4a7b6cae8d6e41be4460fbb3f06b.jpg

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu panie.. na bogatości :D tak myślałem że weźmiesz Velpusa eheh tymbardziej że w dobrej cenie noo ciekawe czy będzie tak dobry jak ma filmach efekt złotych końskich ogonów w układzie kątowym z pewnością zrobi robote.. Edeny poezja crosetty to piękna sprawa? chyba polecą x2? :) Angel dość słabo jest mi znany ale mam nadzie że białe migotanie będzie na zbliżonym poziomie do SWS :) Hurricane zawsze spoko komety są na propsie zawsze cieszą oko tym bardziej srebrne które rozświetlą teren jak i niebo :] podsumowując drogi panie towar pierwyj sort twój pokaz silent ma ręce i nogi i aż boje się pomyśleć ile towaru uzbierasz do grudnia. :D Brawoo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...