Skocz do zawartości

[Moloch] Stuff 2022/2023


Moloch

Rekomendowane odpowiedzi

Bombeny jedna wersja z drugą, narobiłeś smaka. Ciekawe jak te Starlighty i After Earth. Oby okazały się czarnymi koniami, w sensie mało znanymi pozycjami wychodzącymi z cienia, ale odkrytymi przez kogoś jako mocni zawodnicy w wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Koleżanki i Koledzy.

Obiecałem, że 29/30 pochwalę się tegorocznym stuffem, więc na początek zdjęcia stuffu do pokazu na godzinę 00, miał być konkretniej ale sami wiecie jak to z cenami w tym roku:

20221229-121507.jpg

Poniżej natomiast zdjęcia całego kompletnego tegorocznego stuffu. Stuff rozbudowany bo 30 jadę się bawić z Kolegami @KrychFire @mpiwowski na Before Party!
20221229-120709.jpg

20221229-120718.jpg

20221229-120722.jpg

Miłej zabawy sylwestrowej Panie i Panowie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multum zabawy i wyśmienitych efektów panie Moloch :D mnóstwo rakiet czyli coś z czym ja kiedyś byłem mocno związany masz pan gust sama jakość będzie na co popatrzeć.. a i kostki na północ się znalazły i to nie byle jakie.. jest mega :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpiwowski napisał(a):

JW9008 rozumiem że to na tego 30? xD No ja się szykuję właśnie. Jeszcze @PuMeX stary dziad będzie xD

Na 30 mam też niespodziankę :)

Przygotowałem się głównie pod względem rakiet i petard 😉

2 godziny temu, Kamil911 napisał(a):

Multum zabawy i wyśmienitych efektów panie Moloch :D mnóstwo rakiet czyli coś z czym ja kiedyś byłem mocno związany masz pan gust sama jakość będzie na co popatrzeć.. a i kostki na północ się znalazły i to nie byle jakie.. jest mega :) 

Ja zawsze byłem maniaków efektu na niebie, rakiety i petardy to jednak nie moja bajka, ale jak mają nam zakazać kiedyś piro to może warto jednak przestrzelać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie gotowego pokazu:

20221231-183420.jpg

Przed paletą stoi wyrzutnia Graviton na godzinę 0:00 :)

Edytowane przez Moloch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko posklejałem mój pokaz z filmów jakich miałem.
Jakość niestety nie powala.

Wyrzutnia finałowa niestety się nie odpaliła do końca dlatego ostatnie cięcie jest od tyłu.
Nie wystrzelił One Row i Single Shoty.

Efekt końcowy: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...