Jump to content

[ADRIANOGKW] 2020/2021

Recommended Posts

Samumy robia robote ! Achillesa mialem jeszcze jako NWP i powiem ci na mnie wrażenia nie zrobił w ogóle(jest filmik na yt)... Ogólenie  zaczynasz efektownie i to mi się podoba

• Like 1

JW418 CB to jest najnowsza z najnowszych wersji... Bo to wyrzutnia złożona.

Crackling fountain - bardzo fajne :) aż za długie :)

Dobrego deala zrobiłeś u A&P, ciekawe czy któryś z wulkanów wybuchnie.

Zaraz Mpiwowski lub Mroczny napisze, że stuff jest pełnowartościowy jak ciemny chleb wieloziarnisty, bo jest w nim JW01.

• Like 1
  • Haha 1

Świetny start :D widzę tutaj kilka konkretnych rzeczy np JW01, samum i to dwie sztuki no i do tego ciekawi mnie jak achilles z ce się spisze bo w sumie nigdy nie widziałem tej wersji w akcji... pamiętam, że ta z nwp była dziwna przynajmniej moja... jak efekty były duże ładne to wyrzutnia wystrzeliła mi dosłownie w 20 sekund i jeden wielki bigos się zrobił na niebie :DD

• Like 1
12 godzin temu, mantis napisał:

Dobrego deala zrobiłeś u A&P, ciekawe czy któryś z wulkanów wybuchnie.

Zaraz Mpiwowski lub Mroczny napisze, że stuff jest pełnowartościowy jak ciemny chleb wieloziarnisty, bo jest w nim JW01.

Głównie dla tych wulkaników kupiłem:) Zobaczymy nowy efekt wybochowy w wulkanach:P

12 godzin temu, k4n4li4 napisał:

A na jw01 somsiad ma koncesję? :D

Stuff zacny choć ten Achilles Kłuje w oczy :)

JW 01 to Alepetarda do kazdego zamówienia wrzuca jako wypełniacz :P

Edited by AdrianoGKW

Witaj w klubie gorzowskim. Tu na forum kupujemy fajerwerki zawczasu, by mieć po nich wspomnienia i żyć we wspomnieniowej krainie. Jak dobrze, że dostałeś smołki, dzięki nim nie wystraszysz pieska.

Kostka YHW100C strzela w taki sposób, że wraz z upływem czasu robi się coraz cieplej. Zresztą nazwa YHW100C przypomina model kotła grzewczego, tak jakby sugerowała, że na końcu będzie wrzątek 100°C.

PX-PRO 8 maluje niebo od lewej do prawej, od prawej do lewej jak ruchem pędzla. Całkiem głośne echo jak na 25 mm.

• Like 1

Widze rakiety sam gruby kaliber somsiad kurła podskoczy jak odpalisz

petardy jaki mają korpus? Jest podjazd do signalosów?

• Like 1