Jump to content

[Mendez] Piro 2021/2022

Recommended Posts

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 馃挘馃Ж聽 聽Siemka聽馃

Tegoroczne zbieractwo zaczynamy w taki oto spos贸b聽

298216838_Screenshot_20210112_1809102.thumb.jpg.78211a3ab26c0ff3af98c0a3b853270c.jpgOdwiedzi艂em w ko艅cu Arkafajerwerki oraz Fajerwerki.shop i odebra艂em swoje noworoczne zam贸wienia.聽

Sylwester b臋dzie na pewno na loncie. Bogatszy o ostatnie do艣wiadczenia my艣l臋, 偶e wyjdzie to jeszcze lepiej :) Z poprzedniego roku zosta艂o mi chyba 7 wyrzutni, wi臋c od takiego zera nie startuj臋. Dodatkowo niebawem dwie kolejne przesy艂ki do mnie dotr膮.聽

• Like 2

Screenshot_20210113_180458.thumb.jpg.0905e5089e04d840d403e2fcd9fefd25.jpgNajwy偶szy czas co艣 dorzuci膰 :)

Fajnie, 偶e wszystkie kostki maj膮 lonty rezerwowe (opr贸cz Edena), co znacz膮co u艂atwi robot臋. Obym do偶y艂 do sylwestra, bo ciekawy jestem co poka偶e Axion i Red Ghost!聽

Screenshot_20210115_202338.jpg.1a42229f1bd14eb78092c3b71f659593.jpgCLE4173 oraz CLE4171 oraz 2x dym.聽

Tym razem wlecialy dwie wyrzutnie od Srpyro. Dynamiczna cicha k膮t贸wka, oraz ciekawa 30mm z jednym efektem do wkomponowania w 艣rodek pokazu. Robi si臋 naprawd臋 ciasno w pokoju, a s膮 przecieki, 偶e to jeszcze nie koniec... 馃榿

Poka藕n膮 ilo艣膰 bardzo ciekawych wyrzutni ju偶 uzbiera艂e艣 :)
Axion zdecydowanie warty swojej ceny mia艂em 2 a 3-ci czeka na kolejn膮 okazj臋 :D Eden wyj膮tkowy :) A efekt Red ghost mi osobi艣cie bardzo si臋 podoba, co prawda mia艂em tylko t膮 ma艂膮 kostk臋 red dragon, lecz w wi臋kszej skali b臋dzie to wygl膮da膰 zacnie :D
A ta cicha k膮t贸wka w pokaz 艣wietnie si臋 wkomponuje :D

• Like 1

Screenshot_20210122_165320.thumb.jpg.6cdc783ca83c35edde2cd935fb5c0fd3.jpgSiemanko! Tym razem wpada Px Pro 8, Desperate od Triplexa (mia艂a by膰 wyrzutnia Maxema, ale stany im si臋 nie zgadza艂y, wi臋c dorzucili dro偶sz膮 w ramach wymiany), troszk臋 艣wietnych bengali o intensywnych kolorach i generuj膮cych sporo dymu, oraz w艂a艣nie same dymy. Dodatkowo dla zabawy rzymiak z 55 strza艂ami.聽

Gratisy w postaci kilkunastu petard dla piesk贸w.聽

Ca艂o艣膰 oczywi艣cie z s艂usznie os艂awionej wyprzeda偶y gorzowskiej. Co tu du偶o pisa膰. Mia艂y by膰 skromne zapasy, tymczasem asortyment, 艂膮cznie z tym co pozosta艂o z zesz艂ego roku jest very very solid. To nie koniec! Jak mawia klasyk we will what time will tell... 馃榿