Jump to content

Mendez

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Mendez

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z dostawą 100 + 10 zł. Cena bez promki to 130, czyli też w miarę znośna cena. Więcej nie dobierałem, bo szału w asortymencie nie mają, a nie chce się zatowarowywac byle czym.
 2. Małe, ale obiecujące zamówienie z pirohita.
 3. Z całą pewnością należy tak powiedzieć ? Widzi mi się wykorzystać dymy, strobo, troszkę huku, jakieś światło do jakiegoś płótna z napisem w zależności od okoliczności, czy to urodziny, pępkowe, albo w końcu nowy rok Część jest na szafach, popakowana w kartony po butach, część pod biurkiem w innym pokoju. Jakoś się upycha, miejsca jeszcze troszkę jest. Chociaż bardziej mnie to przeraża ? Normalnie jak baba puszczona ze smyczy na zakupach. Kolejny raz obiecuje sobie, że jak coś dokupić to jakieś nowości w drugiej połowie roku, a tu znowu jakieś promocje kurła robio ?
 4. Również z całego serduszka polecam fajerwerkigorzow.pl Wybrane produkty w bardzo dobrych cenach. Wysyłka w 24h, od 300zł wysyłka gratis, również za pobraniem. Dzięki Wiara za polecenie!
 5. Jedziemy dalej z tematem. 3x TXB378, chciałem to mam. Jak, któryś nie wyskoczy w ciągu roku, to pewnie poleci w układzie \I/ Dodatkowo 3x po dwa rodzaje Tropicowych OW, oraz dwa jorgowskie niebieskie zadymiacze. No i troszku TP4 dla czworonogów ?
 6. To był Jw05? A co mu się tak efekty zmieniły? Co z fontanną?
 7. Muszę przyznać, że silent night naprawdę robi wrażenie. Będę musiał na niego zapolować. Mam nadzieję, że uzupełnię sobie nim stan na 20/21. Absynt też spoko, myślałem sporo nad JW 4078 nightmare. Podobny efekt, z tym, że Absyntowe gwizdki na końcu się kręcą, ale jorgowska wyrzutnia ma ich więcej i ciut dłużej strzela. No, ale cena też wyższa.
 8. Nie ukrywam, że mam wobec niego największe oczekiwania. Na pewno cokolwiek będę odpalał wciągu roku, będę starał się to nagrać i wrzucić na forum.
 9. Kolejny miesiąc, kolejne zamówienie. Tym razem całość z alepetardy. Dość późno złożyłem zamówienie i z pewnością wiele ciekawych kostek uciekło sprzed nosa. Jednak i tak jestem zadowolony. W zamówieniu nie dojechał jedynie Beat od Komety, o czym zostałem wcześniej poinformowany i koszta zostały zwrócone. Do tego doslali małe gratisy, do i tak dobrych cen. Jeszcze odbieram małą paczkę od arkafajerwerki i pewnie się wstrzymam do drugiej połowy roku. Przynajmniej tak się łudzę ?
 10. Witam, Na ten rok zakupy ruszyły pełną parą. Na początek trochę wyrzutni od Panty. Od tego importera zakupiłem także dwa wulkany. Do tego jak widzicie sporo dymów, których część zapewne wykorzystam na różne okazje w ciągu roku. Dobry dym i strobo robi robotę. Ciekaw jestem czeskich rdg od Klaska, czas palenia długi nie będzie, ale powinno zrekompensować intensywnością. Dwa granaty dymne zakupione na pirohicie datę ważności miały do grudnia 2019 (produkcja styczeń 2017), zastanawiam się nad tym, czy nie zażądać wymiany, ewentualnie zwrot kasy gdyby nowych nie mieli. Dymy są konkretne, a nie chciałbym zawodu. Czarny może pójdzie wcześniej, ale biały planuję na sylwka. PXM 60 białe używałem ostatnio i jak na miarę bezwietrzne warunki było mega. Racuchy białe i czerwone, coś pewnie się uszczupli przy okazji jakiś uroczystości. Trochę pierdółek od Funke dla zabawy. Kilkadziesiąt petard półkę wyżej od pikolaków. Do tego jakieś rakietki, chociaż fanem tego nie jestem. Chciałem kupić Fantasy Thundery, ale były już z nowej partii, więc podziękowałem. Poczekam na drugą połowę roku, może coś się ciekawego pojawi, a może i wstrzymam się, aż do czasu zobaczenia co zaoferuję taki Kaufland czy inne markety. Sylwester na pewno będzie z pokazem, więc lonty zakupione. Wizji jakieś większej narazie nie mam. Mam także domówiony towar z alepetardy na kilka mniejszych wyrzutni. Nie zamawiałem narazie żadnej kątówki. Mam pomysł, aby wykorzystać proste kostki i ustawić pod niewielkim kątem, ale to jest w fazie wstępnego planowania. A, no i bączki też są. Hukowe, podobno całkiem ok. Towar łącznie zamawiany z pirohita i piroarta.
×
×
 • Create New...