Jump to content

Mendez

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Mendez

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No, no. Wjechały konkrety, bez zbędnego szrotu. Shooter - fajna kostka, ale w tym roku jednak się na nią chyba nie zdecyduje. Shout faktycznie na filmikach wygląda solidnie, dosyć zróżnicowana. Titanium salute były ponoć 4 dostępne, zatem 3 idą do mnie
 2. CLE4173 oraz CLE4171 oraz 2x dym. Tym razem wlecialy dwie wyrzutnie od Srpyro. Dynamiczna cicha kątówka, oraz ciekawa 30mm z jednym efektem do wkomponowania w środek pokazu. Robi się naprawdę ciasno w pokoju, a są przecieki, że to jeszcze nie koniec...
 3. Px pro 8 - sam bym widział ją u siebie. Być może się jeszcze skuszę. Px pro 5 - kurde, widzę, że są dwa różne efekty w początkowej fazie wyrzutni. W sumie obie są ok, aczkolwiek ten bardziej mi się podoba:
 4. Najwyższy czas coś dorzucić Fajnie, że wszystkie kostki mają lonty rezerwowe (oprócz Edena), co znacząco ułatwi robotę. Obym dożył do sylwestra, bo ciekawy jestem co pokaże Axion i Red Ghost!
 5. Mendez

  Funke Trueno no 6

  Mój błąd. Były i się skończyły https://ins-fireworks.pl/pl/emitery-dzwieku/5456-funke-trueno-no-4-ft4-f3-25-4-5.html
 6. Mendez

  Funke Trueno no 6

  56 zl/op dla koneserów Na INS są po 34
 7. Siemka Tegoroczne zbieractwo zaczynamy w taki oto sposób Odwiedziłem w końcu Arkafajerwerki oraz Fajerwerki.shop i odebrałem swoje noworoczne zamówienia. Sylwester będzie na pewno na loncie. Bogatszy o ostatnie doświadczenia myślę, że wyjdzie to jeszcze lepiej Z poprzedniego roku zostało mi chyba 7 wyrzutni, więc od takiego zera nie startuję. Dodatkowo niebawem dwie kolejne przesyłki do mnie dotrą.
 8. No mgła dała się we znaki. Jeszcze dla nas tak źle nie było, ale somsiadów to nie było widać, ino słychać a tereny tam do widoków mam dobre. Warte odnotowania to cena kostki, za którą zapłaciłem zaledwie 32,50
 9. Symbol - PPB25403 Nazwa - Ptolemaios Kaliber - 30 mm Ilość strzałów - 25 NEC - 488 Solidne 30 mm, naprawdę czuć rozpiętość efektów. Użyłem pod koniec pierwszej części pokazu. Brak lontu rezerwowego, troszkę źle obliczyłem lont do Screama, który jak widać już się załączył pod koniec filmu.
 10. Symbol - SFCM17100A NAZWA - Rainbow Way Kaliber - 25mm Ilość strzałów - 100 NEC - 980 Wyrzutnia o różnorodnych efektach i z ze zmienną częstotliwością strzałów. Dwie minuty naprawdę ciekawej kostki. Zakupiona za ok 120 zł.
 11. Mendez

  jw6011 Episode XIII

  https://youtu.be/QgHXfgMRGUo Za cenę ok 80 zł bardzo przyzwoicie.
 12. https://youtu.be/5qVwLSuxZXg Centaurus od Panty w urywku mojego pokazu. Miało być ok 30 sekund... Była spokojna, ale bez przerw i z salwą na koniec, więc osobiście jestem mega pozytywnie zaskoczony. Pewnie zależy jak chińczyk posklada
 13. Z dostawą 100 + 10 zł. Cena bez promki to 130, czyli też w miarę znośna cena. Więcej nie dobierałem, bo szału w asortymencie nie mają, a nie chce się zatowarowywac byle czym.
 14. Małe, ale obiecujące zamówienie z pirohita.
 15. Z całą pewnością należy tak powiedzieć ? Widzi mi się wykorzystać dymy, strobo, troszkę huku, jakieś światło do jakiegoś płótna z napisem w zależności od okoliczności, czy to urodziny, pępkowe, albo w końcu nowy rok Część jest na szafach, popakowana w kartony po butach, część pod biurkiem w innym pokoju. Jakoś się upycha, miejsca jeszcze troszkę jest. Chociaż bardziej mnie to przeraża ? Normalnie jak baba puszczona ze smyczy na zakupach. Kolejny raz obiecuje sobie, że jak coś dokupić to jakieś nowości w drugiej połowie roku, a tu znowu jakieś promocje kurła robio ?
×
×
 • Create New...