Skocz do zawartości

Rakiety vs wyrzutnie


AEQUS ACHTUNG

co wolicie  

119 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • rakiety
      55
    • wyrzutnie
      64


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolę wyrzutnie ponieważ są bardziej opłacalne i mają lepsze efekty. Rakiety, zawsze je mam w swoim stuffie i są fajne ale wyrzutnie jak zaczną walić to każdy się spojrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Moje zdanie jest podzielone zapewne tak jak wielu osób. Rakiety to fajna zabawa ale muszą mieć kaliber i efekt żeby zrobiły na mnie wrażenie, a wyrzutnie lubię zapewne jak każdy. Głosowałem za rakietami :)

ODGRZEWAMY KOTLETA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jestem za rakietami będzie ich sporo
w ogóle rakiety to fajna rzecz przecież sylwester to dzień w który strzela się cały dzień a nie 10 wyrzutni o 23/24h i koniec -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę rakiety ale tylko wtedy gdy mam ich sporo, a wyrzutnie nie dają mi satysfakcji z odpalenia chociaż są praktyczniejsze. Wolę rakiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety aby sięgnąć wyrzutniom efektem muszą mieć spory kaliber a spory kaliber kosztuje.Wyrzutnie za 10zl mozemy mieć ładne strzelanko ;]

Vote for Wyrzutnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście stawiam na wyrzutnie. Chociaż zabawa w Sylwestra to podstawa więc zawsze bez wyjątku musi być dużo petard i jakieś rakiety też. Ale wyrzutnie to jak dla mnie najważniejsza rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę rakiety, uwielbiam momenty, kiedy wsadzam kijek do rurki, odpalam rakietę i patrzę jak leci z ogonem iskier do góry, ogólnie z rakietami jest dużo frajdy :] Wyrzutniami oczywiście nie gardzę, w stuffie muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rakiety dobra zabawa, ale ostatnio zrozumiałem, że lepsze są kostki. :xmas_smile:/>/>


Dokładnie, ja też ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że temat jest bezsensowny. Nie można porównywać rakiet z wyrzutniami, bo to zupełnie co innego i ma inne przeznaczenie. Jeden lubi dużo zabawy, drugi chce mieć fajny pokaz, a następny to i to, więc bierze rakiety i wyrzutnie. Tyle christmascool.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wyrzutnie ponieważ są opłacalne więcej strzałów i większe i lepsze efekty. Rakiety też są dobre i mają wielki efekt, ale sa bardzo drogie.

 

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiadomo,że wyrzutnie są dużo bardziej efektowne i dużo piękniejsze dla oka niż rakiety.Tak naprawdę nie ma porównania,to tak samo jak by postawił 5 letniego dzieciaka z dorosłym 20 letnim młodzieńcem i zastanowił się kto jest silniejszy.Tak naprawdę wyrzutnie biją rakiety i to pod każdym względem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym Sylwestrze doszedłem do wniosku, do którego doszło już wielu forumowiczów. Nie będę kupował rakiet, postawię na konkretne, zachwycające efekty wyrzutni. Parę razy zawiodłem się na rakietach, zwłaszcza małym efektem, bo niektóre potrafią lecieć wybitnie wysoko. Z kolei ani razu nie byłem zawiedziony na wyrzutni. Ich duże, soczyste, nakładające się na siebie efekty tworzą widowisko jedyne w swoim rodzaju, którego nie pobije żadna rakieta ;)/> Być może za wysoką cenę można nabyć rakiety przy których wyrzutnie nie robią większego wrażenia, ale nie mam zamiaru wydawać 100-200 złotych za paczkę 3-5 rakiet-olbrzymów :)/>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...