Skocz do zawartości

Rakiety vs wyrzutnie


AEQUS ACHTUNG

co wolicie  

119 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • rakiety
      55
    • wyrzutnie
      64


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiście wole się bawić niż raz odpalić i fruuu 9 strzałów za mną... dlatego osobiście wole rakiety, ale wyrzutnie też kupuje bo efektami też lubie się delektować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem rakiety, mają w sobie więcej 'tej magii', a poza tym nie wiadomo czego możemy się po nich spodziewać w powietrzu.

Wyrzutnie to gotowy układ. Strzały lecą nisko, przez co efekty wydają się duże. Z pewnością cenowo wygrywają z rakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czasem ładunek może być źle zmieszany, bo człowiek jest omylny i jak walnie ładunek w wyrzutni i podpali i rozerwie kolejne to będzie armagedon :D , dlatego i tak sądze że rakiety są też bezpieczniejszy, bo wyrzutnia nie da jakiegoś ostrzeżenia że buchnie a rakieta widać, że nie leci ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem wyrzutnie. Mają znacznie lepsze efekty od rakiet. Strzelają seriami nie tak jak rakiety jedno podpalenie i jedno bum. No i ogólnie robią lepsze wrażenie.

Fear nie zgodził bym się z tobą, że rakiety są bezpieczniejsze, przecież jak jest silniejszy wiatr to mogą latać we wszystkie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety są lepsze od wyrzutni ale droższe wole je dlatego że lecą bardzo wysoko i każdy z daleka może je podziwiać;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+MP ale człowiek co myśli nie będzie odpalał rakiet jak wiatr jest mocniejszy, tak samo może się podziać z ładunkami od moździerzy... ile to ja przypadków takich widziałem... do tego kiedyś się zraziłem z wyrzutniami, lont doszedł do końca prawie samego no i... nie było jak tego podpalić a do rakiety jakoś zimnego ognia upchałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę rakiety jest więcej z nimi zabawy i można sobie po podpalać przynajmniej, a w wyrzutni jedna seria i konic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego kiedyś się zraziłem z wyrzutniami, lont doszedł do końca prawie samego no i... nie było jak tego podpalić a do rakiety jakoś zimnego ognia upchałem ;)
Który mógł zapchać gazy wylotowe silnika rakietowego i doprowadzić do wybuchu :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianie, źle to sformułowałem znowu :/ chodziło mi oto, że spokojnie wsadziłem zimnego ognia, a z wyrzutnią nie było nawet co marzyć... rakieta spokojnie odleciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole zabawę i dlatego wybieram rakiety ale wyrzutnie też lubię i w tym roku będę jakieś miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wole się bawić niż raz odpalić i fruuu 9 strzałów za mną... dlatego osobiście wole rakiety, ale wyrzutnie też kupuje bo efektami też lubie się delektować ;)


A ja się zgadzam z kolegą rakiety wole ale wyrzutnie też fajne... :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku testuje wszystko. Dawniej kupowałem tylko rakiety ale w tym roku sie to zmieni ... Jak na razie stawiam na wyrzutnie ... Super efekt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku postawiłem zdecydowanie na wyrzutnie.Rakiet będę miał tylko 6 z kungfu.Wyrzutnie są dużo bardziej opłacalne od rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich latach większość stuffu na sylwestra stanowiły rakiety, ale teraz to się zmienia. W tym roku zapewne będę miał tylko same wyrzutnie - są znacznie bardziej opłacalne od rakiet, dają ładny efekt za niską cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie zdaje czy był już taki temat :roll:
Zależy co kto woli bo np.ktoś kto woli rakiety na pewno bedzie patrzył na wzlot,że dana rakieta poleci o wiele wyżej niż pocisk z wyrzutni,wadą rakiety jest pojedyńcze strzelanie bo nie strzela ona seryjnie tak jak wyrzutnia jeśli ktoś chciałby pomajstrować nad wyrzutnią"rakiet"
to polecam bo efekt nie zapomniany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był podobny temat, ale skoro nawet moderatorzy się wypowiedzieli to i ja mogę :razz:
W zeszłym roku stawiałem praktycznie tylko na rakiety -
http://img151.imageshack.us/img151/4402/dsc00029kl1.jpg
na zdjęciu nie ma zestawu rakiet spadochronowych i rakiet z zestawu rodzinnego ze śmieszka ( dokupiłem je 31 grudnia :mrgreen: )
W tym roku stawiam tylko na wyrzutnie. Oprócz tego co przedstawia zdjęcie w podpisie dojdzie sfinx dwa arctiki i hot :wink:
Zaznaczyłem wyrzutnie, bo dają większą frajdę dla oczu. Jeżeli fundusze sylwestrowe są małe, wtedy można wybrać rakiety - więcej zabawy z odpalaniem, fajny wzlot. Ale nie dają one takiego efektu. Za jednym odpaleniem następuje cała seria pięknych ładunków. Dla mnie to że lecą niżej niż rakiety to plus bo jesteś w pewnym sensie bliżej efektu i jest on lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są wyrzutnie odpalasz raz i podziwiasz . Rakiety są dobre jeśli sie chce pobawić przed sylwkiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...