Skocz do zawartości

JR24 Speed IV


Marian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to spoko bo mam właśnie 4 te rakiety i będzie coś pożądnego :D (mam jeszcze 3 rakiety Neo :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

dzisiaj puściłem pare.
PIĘKNY EFEKT NAPRAWDE ROZPRYSK NA 10 METRÓW!
mam je z zestawu Discovery polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że rozprysk jest o wiele wiele większy niż 10m, poniewaz speedy lecą naprawde wysoko w góre, stąd wydaje się "tylko" 10m. Stawiam na więcej :smile: P.S. mam 4 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo chciałbym zobaczyc film z jej efektem bo sie wacham czy na następnego sylwka kupic 2x zestaw rakiet Speed IV czy 2x zestaw rakiet Jupiter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Filmik tej jednej rakiety Speed IV, którą miałem na Sylwestrze 2005/2006. Kręcone aparatem cyfrowym. Zaraz po Nowym Roku miałem już kamerę :). Pamiętajcie, że video nie przedstawia dokładnie tego co było na żywo. Była to druga rakieta pod względem efektu zaraz po Morfeuszu.

Link do filmu: http://video.google.pl/videoplay?docid=600838408808118609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam czy wogóle zamieszczać filmiki fajerwerków. Pirotechnika zupełnie nie jest fotogeniczna i videogeniczna :). Zamiast zareklamować rakietę, to zrobiłem coś zupełnie odwrotnego. Powinienem wrzucać te fajerwerki, przy których był duży zoom, bo tylko wtedy wydają się duże. :P
Speed IV słabo wyszedł. W rzeczywistości porządnie walnął. Na następnego Sylwka powinno być lepiej, bo znaleźliśmy w kamerze opcje "fajerwerki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam czy wogóle zamieszczać filmiki fajerwerków. Pirotechnika zupełnie nie jest fotogeniczna i videogeniczna :). Zamiast zareklamować rakietę, to zrobiłem coś zupełnie odwrotnego. Powinienem wrzucać te fajerwerki, przy których był duży zoom, bo tylko wtedy wydają się duże. :P
Speed IV słabo wyszedł. W rzeczywistości porządnie walnął. Na następnego Sylwka powinno być lepiej, bo znaleźliśmy w kamerze opcje "fajerwerki".


Rzeczywiście, na filmiku kiepsko wygląda, ale jak mówisz fajerwerek nie da się dobrze ukazać. Ale twój pomysł z zoomem jest ciekawy - oglądałem sporo filmików różnych rzeczy, które były kręcone z bliska i efekt nie mieścił się na ekranie i wtedy było bardziej "żywe". Ciekawe jak fajerwerki kręcą kamery z High Definition :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam czy wogóle zamieszczać filmiki fajerwerków. Pirotechnika zupełnie nie jest fotogeniczna i videogeniczna :). Zamiast zareklamować rakietę, to zrobiłem coś zupełnie odwrotnego. .


Zamieszczaj, nawet jeśli są słabe i efekt nie jest porównywalny z rzeczywistym. Na pewno jak jakiś dzieciak neo wejdzie na forum i będzie oglądać filmiki to będzie się tylko do tego odnosił i kupi to co ładnie na filmikach wyglądało. Myślę, że wielu z nas wie czego konkretnie może się spodziewać po danym wyrobie pirotechnicznym i po obejrzeniu tego filmiku na pewno nie powiem, że speedy IV to słaba rakieta bo akurat tak wyszło na filmie. A jak już pisałeś fajerwerki nie są fotogeniczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te rakiety i polecam.
Żaden filmik nie odda efektu fajerwerków(nawet te z kamer telewizyjnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...