Jump to content
Sign in to follow this  
mantis

[mantis] Saluto di Titanio 2020

Recommended Posts

W życiu człowieka przychodzi taki moment, że chce się człowiekowi titanium salute. Jestem na forum dosyć długo, ale zawsze chciałem zrobić tematycznego Sylwka z efektem saluty w roli głównej. Kiedyś kostki hukowe były dla mnie nieporozumieniem, dzisiaj zbawieniem.

Postuję piramidę z Titanium Salute położonych na nieelektryzującym kocyku, co stało się memem na naszym forum.

fUvtLGi.jpg

Zakupy robione na arkafajerwerki.pl z promocją 25% taniej. Wybór padł na arkę ze względu na wysyłkę do paczkomatu.

No no już pierwszy Stuff w dziale :) Ładna piramidka.. ostro działasz Mantisie ciekaw jestem efektu odpalonych wszystkich na raz. ! :) i czekam na więcej. 😎👍

Kolega mnie ubiegł bo do mnie jeszcze jedzie paka na ten rok :)

Z grubej rury się zaczyna chociaż ja tam nie widzę sensu w hukowych chyba,  że aby tylko zadudnić na złość sąsiadom :D

Jeszcze się dobrze obecny nie skończył a Ty już myślisz o następnym ;) Masz jakiś plan na ten rok,jakiś projekt? Czołg mam nadzieję że nie pójdzie w odstawkę :D 

10 minut temu, Grubbert napisał:

Jeszcze się dobrze obecny nie skończył a Ty już myślisz o następnym ;) Masz jakiś plan na ten rok,jakiś projekt? Czołg mam nadzieję że nie pójdzie w odstawkę :D 

W tym roku pokaz dzienny będzie lepszy od nocnego. Na pewno odpalenie systemem kilku TS na raz z różnych miejsc. Kolejne tytanowe kostki z czasem dojdą.

Co do czołga, rury po nim zostały, race gwiżdżące są, może jakaś prosta konstrukcja powstanie, ale tylko wtedy jak dopadnie mnie chęć na robotę, nie obiecuję.

Kolejne salutowe kostki. Ciasto z rekina i torcik co przygotowała ciocia Zenia z Belgii. Kupuję teraz, bo nie wiadomo czy jeszcze będą.

jYEe22O.jpg

piropolska.pl

Ciekawe zakupy nie powiem chociaż od tej zeny lepszy by było retorno albo dumbum. Tak czy siak huku narobisz w tym roku :D