Skocz do zawartości

[mantis] Saluto di Titanio 2020


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

To podobno torpedos ma masówkę, 5g to serio nic specjalnego, ja gdybym nie potrzebował ich do kolekcji to ani paczki bym nie kupił ?na straganie ciężko będzie, w mboxach tylko dodaja, ktoś na pewno prywatnie będzie sprzedawał to wtedy może kupisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajny ten stuffik ;) taki salutowy, szkoda ze finisz zakupów ja bym dorzucił jeszcze parę kolorowych kostek <JW25/26> i piszczków typu TXB325 dla urozmaicenia ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze 2020

KUaC5qd.jpg

W kolejności odpalania:

Pistolet + rewolwer + race hukowe + race gwiżdżące -> fajny temat pod warunkiem, że odpali; nie wszystkie ślepaki odpaliło w pistolecie, race szybko zawilgotniały i znowu max 8 strzałów i klapa, tylko i wyłącznie opłaca się trzymać w domu i co jakiś czas wychodzić z tym na podwórko na kilka strzałów, ale na dłuższą metę lipa straszna 3/10 NIE POLECAM

Riesen 1 (Funke) -> ładna intensywnie niebieska fontanna 8/10

Riesen 4 (Funke) -> bardzo ładny wyrzut na początku wulkanu, ciekawe długie opadające liście, jak na fontannę zjawisko rzadkie, trochę krótko się pali 8/10

Shark 1 (Dextrin) - wyrzutnia hukowa 49 strzałów 20 mm -> również dużo koloru w locie jak na salutę, bogata w czerwone i niebieskie miny 10/10

Ti-Salute (Zena) - wyrzutnia hukowa 100 strzałów 20 mm -> najlepsza do odpalenia w dzień, bo nie ma kompletnie żadnych kolorów, ani miny, ani komety, ani świecącego pocisku, najbardziej salutowa z wszystkich salut, na końcu się zapaliła hehe, nie miała wyraźnego zakończenia w postaci finału 8+/10

Dum Bum (Klasek) partia 2015 - wyrzutnia hukowa 25 strzałów 30 mm -> no i to jest głośne, najgłośniejsze wystrzały na pokazie 10/10

6x Titanium Salute (Piromax) -> odpalane systemem z różnych miejsc, w dużych odległościach między wyrzutniami, najpiękniejsza rzecz jaką w życiu odpalałem, ściana ognia, ISTNY ARMAGEDDON, żałuję, że nie odpaliłem na końcu 11/10 POLECAM

Dum Bum FAN (Klasek) - kątówka 49 strzałów 25 mm -> przepiękny ogon ciągnęły pociski w locie i było głośno, nie wiedziałem, że z hukowej będzie tyle koloru 10/10

Titanium Green (Piromax) - kątówka 100 strzałów 20 mm -> piękny temat, dynamiczna saluta z zielonym światłem w locie, układ Z, brakowało tylko wyrazistego finału, daję jej full, bo udało mi się kupić po starej cenie 10/10

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Endriu ?

17 godzin temu, Grubbert napisał:

Gratulacje Mantis,sylwester udany to najważniejsze ?Jakie plany na rok obecny? 

Miło czytać @Grubbert. Jak otworzą zakładkę za 2021, to się wyda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...