Jump to content
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[matikoksu] stuff 2019/2020


matikoksu

Recommended Posts

Dziś z rana udało mi się zrobić pierwsze zakupy w tym roku. Późno i skromnie ale ciesze się że jest te kilka kostek. Dojdą jeszcze markety. Wszystko co jest na zdjęciu kupiłem w grom zbigu.

fajerwerki2019.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fantastyczny zestaw Sylwestrowy.No nareszcie ktoś ma jw408?.Przecież to naprawdę klasyk.Ten final u niej to było trzesienie ziemi?.Co za huk,trzask.6 lat temu ja mialem ake tego zwlaszcza finału nigdy w życiu nie zapomnę.Ogólnie była kozacka.Bardzo ciekawy jestem tej salutowej kątówki.Mam nadzieję,że kompakty zrobią swoje.Ogólnie stuff klasa ale gorszy od tego z przed roku?

Link to comment
Share on other sites

Jak na początek całkiem przyzwoicie się to prezentuje ;)
Masa ciekawych kostek, 2'' no i te kompakty , co do 408 miałem w ubiegłym roku i jest troszkę osłabiona ale daje radę

Link to comment
Share on other sites

Mała aktualizacja. Odwiedziłem carrefour oraz kaufland. Mam w planach jeszcze biedronke oraz lidl i może coś z etny lub straganów.

received_471590647073923.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ta, skromny stuff, ja  sobie na tyle pozwolić nie mogę ?. Będzie i głośno, i efektownie. Ja do tej pory tylko raz miałem kostkę 2 cale, czuło się każdy wybuch  na niebie?.

Link to comment
Share on other sites

Stuff jakbyś chciał strzelać już od wczesnych godzin popołudniowych lub do samego rana. Wiem że teraz to się łączy wyrzutnie ze sobą i jednym odpaleniem idzie jak po sznurku. Nie mniej jednak przygotowany do pokazu jak profesjonalista z koncesją :D

Link to comment
Share on other sites

Widze troche oskubałeś markety?.Rakiety z hestii sa słabe..Ciekawe jaki efekt dadzą Misterie?.W liczbie je kupiłeś widzę☺

Link to comment
Share on other sites

Całość prezentuje się znakomicie!Grom fantastycznych wyrzutni.Na wieczór widze cos jest a na północ kozakcka altyrelia.Udanego Sylwestra!

Link to comment
Share on other sites

Z tymi rakietami faktycznie słabo więc chciałem dokupić jakieś mocniejsze ale dziś już było ciężko kupic cos konkretnego wiec wzialem najwieksze jakie byly czyli jr34.

IMG_20191231_152315_jzzpl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oto filmik z wyrzutniami odpalanymi o 00. Jedynie wyrzutnia PXB3921 titan nie została nagrana. W tym roku na niczym się nie zawiodłem a nawet większość piro pozytywnie mnie zaskoczyło. Single shot dum bum, fontanna+mina 75mm klasek, titanium salut, mysterie, termopile, jw408, pxb2232 dynamic oraz pxb2424 titanium green zrobiły robotę perfekcyjnie. Reszta też ok. Przekonałem się w tym roku że jorge wcale nie jest takie złe. Miałem wrażenie że wszystko strzelało jak za dawnych lat. Może wynika to z tego że tegoroczny stuff był najmniejszy od ostatnich 3 lat a chciałem mieć z niego satysfakcję. Zostało mi jeszcze 10 rakiet ale prawdopodobnie zostaną na przyszły rok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...