Jump to content
Sign in to follow this  
endriu123457

[endriu123457]StuFF 2019\20

Recommended Posts

Oj oj jak tu grubo jest zero pitu pitu i do tego 10x Titanium salut ostatnio testowałem i zaskoczyła mnie pozytywnie 👍👍

Hard tripy strzelają tylko konkretami. Szacuneczek za Super White Strobe, który gości również u mnie w stuffie.

Big Brother to jakaś większa wersja wyrzutni Big One?

Już wkrótce konkurs kto zbuduje największą piramidę z Titanium Salute na starym kocu.

Ciekawi mnie ten super white strobe... powinien mieć całkiem fajny rozrzut w tym efekcie, do tego TB309 ładny i niespotykany mix efektów ale finał jakiś taki dziwny ma.. ale za to długo strzela :DD do tego finały z tripla i te saluty jeśli polecą razem w układzie \/ to mogą dać czadu :) Czekam na kolejne aktualizacje bo zapowiada się ciekawie, pierwszy wpis w temacie i już dałeś do pieca

17 minut temu, mantis napisał:

Hard tripy strzelają tylko konkretami. Szacuneczek za Super White Strobe, który gości również u mnie w stuffie.

Big Brother to jakaś większa wersja wyrzutni Big One?

Już wkrótce konkurs kto zbuduje największą piramidę z Titanium Salute na starym kocu.

Big brother to 100sh 30mm big one tez jest 100sh 30mm takze to jakby bracia hehe

13 minut temu, przemo312132 napisał:

2" ? , compoud, tytany no no pozazdrościć ;]

gdzie strzelasz w tym roku?!

2" nie ma żadnych same 30mm 

Strzelam u siebie

Trochę dziwiłem sie,że jeszcze nie dodajesz stuffu ale już jest😁.Tupnięcie słonia na sam początek.Pro fire zrobi robote na pewno.Ogolnie masz ciekawe kostki.Najbardziej jestem ciekawy tej dużej od tropika...Cóż,czekamy na kolejną paczkę😊

Ale slabooo, same badziewie, brak tu porządnych wyrzutni jak jw01 🤣🤣🤣

Nie no kosteczki prima sort Andrzeju, dobrze że je wszystkie zobaczę na żywo 🤣🤣

Fajowerki pryma sort Andrzeju! Widać, że to nie są ćwiczenia. Same konkretne kości. Titanium na pewno zatrzęsą okolicą. Koniecznie nagraj filmik Super White Strobe! No i czekamy na dalsze aktualizacje, bo jest na co czekać 😎

Bardzo fajnie się początek prezentuje widzę sporo titanium masz, będzie głośno 😁

Edited by Ssak

Saluty wszystkie naraz pójdą ? Kurcze też je miałem kupić ale strzelana pojedynczo chyba nie ma sensu a w kupie już trochę kosztuje.

A tb309 no kozak. 😻

Edited by Homer