Skocz do zawartości

TXB378 Silent Night


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

TXB378-strona.png

Nazwa: Silent Night

Symbol: TXB378

Ilość strzałów: 25

Kaliber: 30mm

Efekt: Pomarańczowe, niebieskie gwiazdy z migającymi gwiazdkami, złota palma z zielonymi gwiazdkami, brokatowa korona z purpurą, złota wierzba z niebieskim i złotymi gwiazdkami, kolorowe dalie.

NEC: 450g

Czas efektu: 20sek.

Film:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2019 o 21:20, Kamil™ napisał:

Cicha noc jak cholera :D

W ogóle na poligrafii ma jeszcze napisane, że to Ciche fajerwerki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

No zamówiona. Przyznam ,że pierwszy raz na nią trafiłem wczoraj w necie a dzisiaj zamówiona. Efekty na filmach wydają się ogromne. Musi robić wrażenie na żywo.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tę wyrzutnię miałem na ostatniego Sylwestra, odpaliłem ją na dwie minuty przed północą. Od pierwszego wystrzału oczarowała mnie tak, że wszystko inne straciło znaczenie. Napisać że efekty są piękne i duże, to jak nic nie napisać. Są tak zróżnicowane i ciekawe, niespotykane, że wyrzutnia przykuwa uwagę choćby kogoś nieznającego się na rzeczy, co fajerwerki ogląda tylko jak strzelają na podwórku sąsiada. Niebieski efekt ma hipnotyczną moc, a finał różniący się od oklepanych złotych wierzb solo, bez żadnych kolorowych dodatków, sprawia że wyrzutnia na zawsze kojarzy się jako kolorowa bajka. Jedna z najlepszych jakie kiedykolwiek miałem. Za taką cenę wstyd jej nie poznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta kostka to jakiś ewenement odkrycie roku 2020.. żadna kostka tej wielkości mnie tak nie zaskoczyła jak ta, ta niepozorna wyrzutnia o niepozornych gabarytach robi taką robotę że głowa mała drzemie w niej potężna moc po prostu przepiękna ! efekty piękne szerokie mocne  najbardziej mi się spodobały efekty złotych wierzb z niebieskimi i złotymi gwiazdkami oraz pomarańczowe, niebieskie gwiazdy z migającymi gwiazdkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ponownie kosteczka zagościła u mnie w stuffie i ponownie pozytywne wrażenia . Efekty duże i gęste, trzyma poziom ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...